Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#801 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 01 - 18:44

pritariu Toliui :) senai tokios geros visos komandos nariu nuotaikos neteko matyti :) respects :beer:

Kazkaip jau jauciu kas komandos nuotaikas gadina :blush: :blush: :blush: ....

:P
bet esme ne tik nuotaikoje, kai nezinai ka daryt aiksteleje(pvz, kad ir as pats) tai su nuotaika toli nenuvaziuosi <_<
  • 0

#802 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 April 02 - 07:47

Kazkaip jau jauciu kas komandos nuotaikas gadina :blush: :blush: :blush: ....

:P
bet esme ne tik nuotaikoje, kai nezinai ka daryt aiksteleje(pvz, kad ir as pats) tai su nuotaika toli nenuvaziuosi <_<

ir vel tu :lol: nu gi paskutines varzybos buvo, tai negi ateisi susiraukes, o kad aikstelej nezinom ka veikti tai cia jau kitas klausimas apie kuri cia jau nebediskutavom :P :beer:
  • 0

#803 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 06 - 10:49

Taj jei ka ateisiu ir as pimadieny pabegiot jei galima... :D bee buvau paziuret kai paskutines zaidet... ant to tipo treniruoklio sedejau... turejot matyt.. :P tai priimsit pasportuot?
  • 0

#804 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 April 06 - 19:28

gana uzdaru patalpu ar nelaikas i lauka patraukt :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#805 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 06 - 19:37

matem toki viena labai jau liudna veida ;]

Valduxui 20 Lt. duodi uz balandi ir manau drasiai gali sportuot visa menesi. Visvien jau sezonas i pabaiga. Nzn ar dar kas kokiom strategijom del kases uzsimines ar tiesiog ramiai palosim ir tiek... :beer:

ok... tada ateisiu... :beer:
  • 0

#806 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 April 07 - 07:43

Uz kova pilnai susimokeje: dainiusaz 25 uz balandi gales moket pygiau :) NerijusV 25 maiklas 25 Awake 25 susimokeje dalinai: Audrius 20 Tiger14 20 Simakas 15 Ro3 5
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#807 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 April 07 - 08:30

Uz kova pilnai susimokeje:
dainiusaz 25 uz balandi gales moket pygiau :)
NerijusV 25
maiklas 25
Awake 25

susimokeje dalinai:
Audrius 20
Tiger14 20
Simakas 15
Ro3 5

jei snd busi pazadu susimoketi :blush:
  • 0

#808 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 April 07 - 08:33

jei snd busi pazadu susimoketi :blush:

Tureciau pasirodyt.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#809 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 07 - 21:50

Tureciau pasirodyt.

tai ka - visi Valdux issigandot kad beveik niekas sendien nespasirode? Turejom kautis 5 kaip liutai :)~ O Valdux isdure visus su balandzio 1-aja (bo pirmoji trefke si menesi) ir dabar babkes rinks kita pirmadieni. Tai isdrys dar kas nors ateiti? :D :beer:

Edited by Cr, 2008 April 07 - 21:50.

  • 0
Roots to roots

#810 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • posts 2,403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Posted 2008 April 08 - 07:28

Na jei ir kitais pirmadieniais taip lankysimes, tai manau reik raukt su sale.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#811 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 08 - 14:32

Nu tai dar balandi pasportuojam :) As biski visus sezono sumusimus pasitempimus gydau B) Siaip jei kita pirmadieni bus sunkumu su zmonem, tai galiu chebrytes atsivest B) Susirasysim ;)
  • 0

#812 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 08 - 14:39

o siaip tai vakar labai smagiai i viena kase pazaidem ir kaip Barklis sake mokinomes su Simaku derinukus 2*2 ateiciai ir siaip lipimo i medi ypatumus :D :beer:

jusu laime kad medziai buvo silpnoki tai todel galejot laipioti :beer:
  • 0

#813 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 April 08 - 17:39

jamam lauka :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#814 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 08 - 17:55

jamam lauka :)

o jei balandis toks visas kaip sia savaite bus? Gal tada vandensvydi zaisim? :rolleyes:

As uz sale dar sy menesi :beer:
  • 0
Roots to roots

#815 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 April 08 - 20:43

jamam lauka :)

Siaip tai jeigu kita sezona galvojam apie kazkokia lyga B) tai butu gerai ir vasara saleje pasportuot ^_^ , nes lauke, kaip parode praeitu metu patirtis viskas baigiasi ALUM :beer:
  • 0

#816 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 10 - 01:30

Jo chebrytes atsivesciau, tik jei musiskiu trukumas butu B) Dar manau pasportuojam salej :)
  • 0

#817 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 April 10 - 08:10

as uz pasportavima. tik va daba dar kita pirmadieni nebusiu, nes nugara stipriai pasitempes, o siaip uz :beer:
  • 0

#818 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 April 10 - 08:14

... o siaip uz :beer:

supratom ;)
  • 0

#819 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 10 - 08:36

ok - tai kas bus pirmadieni? gal pabandom susirasyti? ;] 1. Cr 2. sorry, biski per ilga sarasa padariau - bus per visa puslapi tada :rolleyes:

Edited by Cr, 2008 April 10 - 10:07.

  • 0
Roots to roots

#820 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 10 - 09:20

1. Cr 2. Geeras 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users