Lietuvos autoklubų lyga
#1322
Posted 2008 November 12 - 22:36
jis jau tikrai ne is tu kurie pasiduoda...stiprybės ...
liūtai juk nepasiduoda...
Dar karta aciu visiems uz palaikyma...
#1323
Svečias_Tiger14_*
Posted 2008 November 16 - 16:34
#1324
Svečias_Haris_*
Posted 2008 November 16 - 18:44
#1325
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 November 16 - 23:16
Zaisim.tai gal jau aisku ar zaisim draugiskas pirmadieni?? nes vel del maikes klausimas iskilo
#1326
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 November 17 - 12:25
#1327
Posted 2008 November 17 - 12:47
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1328
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 November 17 - 13:30
#1329
Posted 2008 November 17 - 13:55
musu laikas 20.30, bet ir anksciau atejusiu niekas neismetaok will be
Ir su 50 lt.
20h ar 20.30?
#1330
Svečias_Haris_*
Posted 2008 November 17 - 14:32
#1331
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 November 17 - 15:52
Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimetio kas cia per komanda ta GNT? jie losia kur nors? but gerai paziuret i statistika ;)
#1332
Posted 2008 November 17 - 22:54
koks rezultatas ?Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimeti
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1333
Posted 2008 November 17 - 22:55
#1334
Posted 2008 November 18 - 09:57
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1335
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 November 18 - 10:49
#1336
Posted 2008 November 18 - 11:42
Man susidare toks vaizdas, kad kai ginames zona, neatsirenkam kury zmogu po krepsiu kiekvienas turi atsitvert ir tada varzovai po metimo turi daug sansu pasiimti is musu kamuoly. Ginantis asmeniskai, tas reiskinys pasikartodavo reciau, bet atsirasdavo kitos bedos, kaip pvz po uztvaros nespedavom pasikeist ginamaisiais.Ale nedarem ;-) Bo lentos neemem.... O kai tik lenta patapo musu iskart ir rezultatas
#1337
Posted 2008 November 18 - 12:11
#1338
Posted 2008 November 18 - 12:40
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1339
Svečias_Haris_*
Posted 2008 November 18 - 14:31
#1340
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 November 18 - 14:41
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





