Lietuvos autoklubų lyga
#1322
Parašyta 2008 lapkričio 12 - 22:36
jis jau tikrai ne is tu kurie pasiduoda...stiprybės ...
liūtai juk nepasiduoda...
Dar karta aciu visiems uz palaikyma...
#1323
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 lapkričio 16 - 16:34
#1324
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 16 - 18:44
#1325
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 lapkričio 16 - 23:16
Zaisim.tai gal jau aisku ar zaisim draugiskas pirmadieni?? nes vel del maikes klausimas iskilo
#1326
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 12:25
#1327
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 12:47
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1328
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 13:30
#1329
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 13:55
musu laikas 20.30, bet ir anksciau atejusiu niekas neismetaok will be
Ir su 50 lt.
20h ar 20.30?
#1330
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 14:32
#1331
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 15:52
Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimetio kas cia per komanda ta GNT? jie losia kur nors? but gerai paziuret i statistika ;)
#1332
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 22:54
koks rezultatas ?Nieko ispudingo is tos komandos ir jie kol kas nelosia jokioj lygoj. Manau siandien turim nesunkiai laimeti
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1333
Parašyta 2008 lapkričio 17 - 22:55
#1334
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 09:57
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1335
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 10:49
#1336
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 11:42
Man susidare toks vaizdas, kad kai ginames zona, neatsirenkam kury zmogu po krepsiu kiekvienas turi atsitvert ir tada varzovai po metimo turi daug sansu pasiimti is musu kamuoly. Ginantis asmeniskai, tas reiskinys pasikartodavo reciau, bet atsirasdavo kitos bedos, kaip pvz po uztvaros nespedavom pasikeist ginamaisiais.Ale nedarem ;-) Bo lentos neemem.... O kai tik lenta patapo musu iskart ir rezultatas
#1337
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 12:11
#1338
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 12:40
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1339
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 14:31
#1340
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 14:41
Vartotojų skaito šią temą: 5
narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0





