Lietuvos autoklubų lyga
#1341
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 15:31
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1342
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 17:41
zona yra blogisMan susidare toks vaizdas, kad kai ginames zona, neatsirenkam kury zmogu po krepsiu kiekvienas turi atsitvert ir tada varzovai po metimo turi daug sansu pasiimti is musu kamuoly. Ginantis asmeniskai, tas reiskinys pasikartodavo reciau, bet atsirasdavo kitos bedos, kaip pvz po uztvaros nespedavom pasikeist ginamaisiais.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1343
Svečias_simakas_*
Parašyta 2008 lapkričio 18 - 19:25
#1344
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 lapkričio 19 - 10:47
#1345
Svečias_GoTTo_*
Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:46
#1346
Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:46
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1347
Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:49
Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 lapkričio 19 - 11:50
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1348
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 00:48
Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 00:50
#1349
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 08:54
#1350
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:10
Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 12:10
#1351
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:18
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1352
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:20
Na vienam sunku, o Krapikui net su padejejais neiseinaKodel negali vienas zmogus diriguot paradui, kaip normalus treneris? Ir kuris nezaidzia.
Reikia kad igytu patirties, reikes gi kazkam krapika pakeist
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1353
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:21
as kitu metu neziurejau, bet zinau, kad 02.14 irgi nebusiu (galbut net ir is LT isvaziuosiu). Taip, kad is tu 16 sarase eilini kartas bus, kad ir 8 nesusirinksGryztant prie tvarkarascio, tai labiausiai nepriimtina data 02.14d.
#1354
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 20 - 14:23
Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 14:23
#1355
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2008 lapkričio 23 - 14:04
#1356
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2008 lapkričio 24 - 09:06
#1357
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 lapkričio 24 - 15:10
#1358
Parašyta 2008 lapkričio 24 - 15:38
#1359
Parašyta 2008 lapkričio 24 - 18:18
Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.Sveiki,
Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui![]()
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku![]()
![]()
Aciu uz info
O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1360
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2008 lapkričio 24 - 22:40
ok dekui.Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.Sveiki,
Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui![]()
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku![]()
![]()
Aciu uz info
O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom...![]()
Ateisiu nuo kitos savaites, nes dar nespejau pilnai persikraustyti
Jei nebutu sunku galite pasakyti laika ir vieta.
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





