Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1341 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 15:31

As tik Kauno komandas galeciau nuspet... O tau cia vienos nuomones reikia ar kiekvieno atskirai?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1342 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 17:41

Man susidare toks vaizdas, kad kai ginames zona, neatsirenkam kury zmogu po krepsiu kiekvienas turi atsitvert ir tada varzovai po metimo turi daug sansu pasiimti is musu kamuoly. Ginantis asmeniskai, tas reiskinys pasikartodavo reciau, bet atsirasdavo kitos bedos, kaip pvz po uztvaros nespedavom pasikeist ginamaisiais.

zona yra blogis :) vienareiksmiskai tik uz asmenine gynyba :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1343 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 18 - 19:25

zona yra gerai,tik,kad jos nepastatom kaip ji turi stovet ar judet. Turiu klausima dionisui,nu gal ir pastebejima.kiek suprantu tu pas mus centruoji,bet didziaja zsavo zaidimo dali tryniais palei tritaski,del ko mes praradom nemazai kamoliu.manau,reiktu tau daugiau i centra orentuotis,o ne smagiai memtyt tritaskius.Ar as maisau kazka?
  • 0

#1344 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 19 - 10:47

Cia grubiai tariant kaip Treneris nuspres :) Kamuoliai puolime kaip sakoma, bala nemate. O kad gynyboje buvo retis, va cia yra blogis, didziaja dali tiek puolime, tiek gynyboje as gi losiau kaip nr. 4 Šiaip tai nera bedos, galiu ir pilnai lysti po krepsiu.
  • 0

#1345 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:46

Pritariu dainiusaz, kad gynyba turetu buti asmenine. Manau, kad norint gerai gintis zona reikia gero tarpusavio supratimo ir treniruociu. Musu zona dazniau pasyviai stovi nei ginasi.
  • 0

#1346 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:46

Dioniso siaip reiketu po kase, nes pas mus dideliu nera daug, bet pagal situacija turetu ir pakilt i virsu puolime
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1347 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 19 - 11:49

Zona pernai veike gana gerai. O asmenine dar reiketu slifuoti stipriai, nes pas mus asmenine yra suprantama, kaip "tavo kiškis, tu ir 3,14skis" Jei praleidžia kažkas savo žmogų, tai jau ir labanakt... Turi pasijungt kiekvienas arčiau stovintis, nes nėra čia tokių komandų, kad laiku kamuolį laisvam žmogui numestų

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 lapkričio 19 - 11:50

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1348 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 00:48

As siulau pirmiausiai issirinkti normalu treneri, kuris nezaidzia ir nebijo pagrystai pakelt balsa, kazka pasodint ant suoliuko, kazka isleist, arba pats priimt sprendima. Nes mane tai parina kai sustoja 4 zmones (as irgi kartais bunu tarp ju) ir sprendzia kam zaist, kaip gintis, ka pakeist ir t.t. Sitoj vietoj dar nemaciau kad demokratija padetu. Manau tai butu tik i gera ir ivestu disciplinos.

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 00:50

  • 0

#1349 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 08:54

negaliu duot kepures prišikt, bet pagal dabartini tvarkarasti geriausiu atveju siais metais varzybose pasirodysiu 12.14 -_- Del trenerio - buvo kalbeta, kad Kostui padeda tik Barklis ir Tolis. Siuo atveju siulau laikinai Barkli kol sustipres pakeisti Hariui. Jus priimat sprendimus kartu, darot keitimus ir etc. Tai turi visi suprasti ir bus tada gerai.
  • 0
Roots to roots

#1350 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:10

Kodel negali vienas zmogus diriguot paradui, kaip normalus treneris? Ir kuris nezaidzia. Reikia kad igytu patirties, reikes gi kazkam krapika pakeist :)

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 12:10

  • 0

#1351 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:18

Gryztant prie tvarkarascio, tai labiausiai nepriimtina data 02.14d. Tektu vaziuoti i Vilniu per ilgaji savaitgali, kuomet dauguma leks kur nors pailset ir tinkamai isnaudot tas kelias laisvas dienas. Geriau jau tas rungtynes atkelti i 02.07d. arba 02.21d. :huh:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1352 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:20

Kodel negali vienas zmogus diriguot paradui, kaip normalus treneris?  Ir kuris nezaidzia.
Reikia kad igytu patirties, reikes gi kazkam krapika pakeist :)

Na vienam sunku, o Krapikui net su padejejais neiseina :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1353 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 12:21

Gryztant prie tvarkarascio, tai labiausiai nepriimtina data 02.14d.

as kitu metu neziurejau, bet zinau, kad 02.14 irgi nebusiu (galbut net ir is LT isvaziuosiu). Taip, kad is tu 16 sarase eilini kartas bus, kad ir 8 nesusirinks :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#1354 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 20 - 14:23

02.14. Valentino diena ... tai manau kad antros puses neivieno neisleis :) , o kas laisvi kaip tik iseis i medziokle :):):)

Šį pranešimą redagavo Haris: 2008 lapkričio 20 - 14:23

  • 0

#1355 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 23 - 14:04

sveiki,zinot bet kaskaip vis nesulaukiu jusu dokumentu kiekvieno zaidejo,visos komandos jau tai atsiunte,o jus kasko laukiat nezinai ko :mellow: mano nuoziura tai bus atsizvelgta,o veiksmai paprasti gali but,kol nera is jusu duomenu tol nezaidziat oficialu varzybu,ir gali but taip kad bus irasomas pralaimejimas,o man to nesinori ir net labai nesinori,tad turit laiko iki 28d. griestai ! nenoriu kad pasikartotu jusu peugeot vilniaus praeitu metu incidento tai kad nepranese neatvyko i varzybas ir tai jiem kainavo kelia i atkrentamasias ;) tad suskubkite ir laukiu keleta dienu begyje visu likusiu duomenu ;)
  • 0

#1356 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 09:06

Sveiki, Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui :) As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost. Krepsini zaist moku :D :beer: Aciu uz info :)
  • 0

#1357 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 15:10

Kam cia kokius dokumentus atnest???
  • 0

#1358 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 15:38

aha, as ir nelabai supratau :huh:
  • 0

#1359 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 18:18

Sveiki,

Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui :)
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku :D :beer:
Aciu uz info :)

Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.

O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1360 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 24 - 22:40

Sveiki,

Norejau paklausti ar butu laisvos vietos dar vienam krepsininkui :)
As anksciau losiau su klubieciais is vilniaus, bet persikraustau i kauna, tai butu labai gerai ir toliau su klubieciais lost.
Krepsini zaist moku :D  :beer:
Aciu uz info :)

Tai turbut niekas nesupyks, jei siandien prisijungsi prie musu.

O jei noresi ir toliau vaikscioti, tai sugalvosim kaip tau susimoketi uz sale, nes mes kaip ir visi sumokejom... :beer:

ok dekui.

Ateisiu nuo kitos savaites, nes dar nespejau pilnai persikraustyti :wacko:

Jei nebutu sunku galite pasakyti laika ir vieta.
:rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0