Nu q ;-) Tep sakant jeigu busiu, teks man arti juodai juodaiBlemba negalesiu ateit sekmadieni padet jum. Suzinojau kad teks i vokietija sekmadieni ryte savaitei vaziuot. Buciau anksciau pasakes, bet tik siandien suzinojau kad tikrai vaziuosiu.
Sekmes varzybose,
Lietuvos autoklubų lyga
#1521
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 11 - 19:10
#1522
Parašyta 2008 gruodžio 11 - 20:15
simakas gali pasislinkti i sia pozicijaReikes gero 4 numerio, kad padetu Dionisui
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1523
Parašyta 2008 gruodžio 11 - 21:55
#1524
Parašyta 2008 gruodžio 11 - 22:11
Ne kaunietis,bet dabar studijuoju Kaune.o tu pats gal is Kauno?
#1525
Parašyta 2008 gruodžio 11 - 22:55
siaip cia viskas ir taip aiskuas kaip zmogus pats zaidziantis ir suprantantis krepsini uzmetes aki i pirmu rungtyniu statistika galiu pasakyt tik tiek,kad nors nemaciau kaip zaidziat,bet jei tritaskiu metat beveik tiek pat kiek ir dvitaskiu tai esat snaiperiu komanda(pagal tritaskiu pataikyma to nepasakyciau ;) ) su dvitaskiu pataikymu viskas kaip ir normaliai. Kitas dalykas,jus per rungtynes metet tik 5 baudas,tai reiskia,kad mazai verziates po krepsiu,reiketu nagliau tai daryt,kad galetumet sau ramiai nuo baudu susirinkt taskus. Nes dabar taip gaunasi,kad jusu varzovai ilsisi gynyboj nes kas antras jusu metimas yra is tritaskio. Pasikartosiu,toks ispudis susidare paziurejus statistika. Gal nepyksit,kad isiterpiau kur man nepriklauso,bet noreciau matyt Peugeot klubo komanda ne paskutineje vietoje. Sekmes sekanciose varzybose
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1526
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 11:02
#1527
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 11:45
#1528
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 12:28
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1529
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 12:47
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1530
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 14:46
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1531
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 14:54
#1532
Svečias_Haris_*
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 15:00
#1533
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 15:15
#1534
Parašyta 2008 gruodžio 12 - 17:13
As ne klubietis,tik foruma pasiskaitau karts nuo kartoNu ir byra komandike kotais....
.
O tu PWR kas toks???
#1535
Parašyta 2008 gruodžio 13 - 18:29
Hari jokiu asmeniskumu.cia bl jusu pasiklausius tai atrodo, kad specialiai nezaisim. Man pvz skauda kairi sona (vos einu) ir nei vienas kliniku daktaras nezino kodel.
Bet gal praeis.
Paprasciausiai mums nesekasi.
Zaidimo dienos iskrenta tada kai pagrindiniai zaidejai arba suserga arba negali ateii del seimyniniu priezasciu.
Pvz. as jau antra savaite sergu...
#1536
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 13 - 20:45
#1537
Svečias_Tiger14_*
Parašyta 2008 gruodžio 14 - 04:14
#1538
Parašyta 2008 gruodžio 14 - 11:33
#1539
Parašyta 2008 gruodžio 14 - 15:20
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1540
Svečias_Svečias Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 14 - 17:43
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0





