Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1521 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 11 - 19:10

Blemba negalesiu ateit sekmadieni padet jum. Suzinojau kad teks i vokietija sekmadieni ryte savaitei vaziuot. Buciau anksciau pasakes, bet tik siandien suzinojau kad tikrai vaziuosiu.

Sekmes varzybose, :beer:

Nu q ;-) Tep sakant jeigu busiu, teks man arti juodai juodai :)
  • 0

#1522 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 gruodžio 11 - 20:15

Reikes gero 4 numerio, kad padetu Dionisui

simakas gali pasislinkti i sia pozicija
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1523 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2008 gruodžio 11 - 21:55

as kaip zmogus pats zaidziantis ir suprantantis krepsini uzmetes aki i pirmu rungtyniu statistika galiu pasakyt tik tiek,kad nors nemaciau kaip zaidziat,bet jei tritaskiu metat beveik tiek pat kiek ir dvitaskiu tai esat snaiperiu komanda(pagal tritaskiu pataikyma to nepasakyciau ;) ) su dvitaskiu pataikymu viskas kaip ir normaliai. Kitas dalykas,jus per rungtynes metet tik 5 baudas,tai reiskia,kad mazai verziates po krepsiu,reiketu nagliau tai daryt,kad galetumet sau ramiai nuo baudu susirinkt taskus. Nes dabar taip gaunasi,kad jusu varzovai ilsisi gynyboj nes kas antras jusu metimas yra is tritaskio. Pasikartosiu,toks ispudis susidare paziurejus statistika. Gal nepyksit,kad isiterpiau kur man nepriklauso,bet noreciau matyt Peugeot klubo komanda ne paskutineje vietoje. Sekmes sekanciose varzybose :)
  • 0

#1524 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2008 gruodžio 11 - 22:11

o tu pats gal is Kauno?

Ne kaunietis,bet dabar studijuoju Kaune.
  • 0

#1525 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 gruodžio 11 - 22:55

as kaip zmogus pats zaidziantis ir suprantantis krepsini uzmetes aki i pirmu rungtyniu statistika galiu pasakyt tik tiek,kad nors nemaciau kaip zaidziat,bet jei tritaskiu metat beveik tiek pat kiek ir dvitaskiu tai esat snaiperiu komanda(pagal tritaskiu pataikyma to nepasakyciau ;) ) su dvitaskiu pataikymu viskas kaip ir normaliai. Kitas dalykas,jus per rungtynes metet tik 5 baudas,tai reiskia,kad mazai verziates po krepsiu,reiketu nagliau tai daryt,kad galetumet sau ramiai nuo baudu susirinkt taskus. Nes dabar taip gaunasi,kad jusu varzovai ilsisi gynyboj nes kas antras jusu metimas yra is tritaskio. Pasikartosiu,toks ispudis susidare paziurejus statistika. Gal nepyksit,kad isiterpiau kur man nepriklauso,bet noreciau matyt Peugeot klubo komanda ne paskutineje vietoje. Sekmes sekanciose varzybose :)

siaip cia viskas ir taip aisku :) lietuvos krepsinio filosofija tokia :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1526 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 11:02

Manes gali nebut. Zinosiu tik sekmadieni.
  • 0

#1527 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 11:45

Nu ir byra komandike kotais.... :blush: . O tu PWR kas toks??? B)
  • 0

#1528 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 12:28

Nors as ir pats pernai sirgau tuo metu, bet atsimenu, kad lygtais i pirmas rungtynes su BMW irgi niekas is starto nesusirinko... kazkaip sekasi gi jiems <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1529 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 12:47

Beje, perzvelges statistika, manau, kad pagrindinis uzdavinys bus kietai (ziauriai, arsiai, grubiai, serbiskai :D ) gintis ir neleist judet be kamuolio. Jei supratot apie ka as cia... :huh:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1530 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 14:46

Manes irgi gali nebuti... apsirgau ple... :ph34r: tikiuosi, kad iki sekmadieio issikapanosiu
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1531 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 14:54

Gal visdelto reikejo man i komanda eiti, nes matau buciau gaves zaist. :ph34r: Kazkaip graudu darosi kai pagrindas byra, o juk ant tu zmoniu statomas visas zaidimas...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1532 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 15:00

cia bl jusu pasiklausius tai atrodo, kad specialiai nezaisim. Man pvz skauda kairi sona (vos einu) ir nei vienas kliniku daktaras nezino kodel. Bet gal praeis. :(
  • 0

#1533 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 15:15

cia bmw karma kalta. :ph34r: pernai gi irgi tik antra-trecia sudetis susirinko pries juos zaist.
  • 0

#1534 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2008 gruodžio 12 - 17:13

Nu ir byra komandike kotais.... :blush: .

O tu PWR kas toks??? B)

As ne klubietis,tik foruma pasiskaitau karts nuo karto :)
  • 0

#1535 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 13 - 18:29

cia bl jusu pasiklausius tai atrodo, kad specialiai nezaisim. Man pvz skauda kairi sona (vos einu) ir nei vienas kliniku daktaras nezino kodel.
Bet gal praeis. :(

Hari jokiu asmeniskumu.
Paprasciausiai mums nesekasi. :ph34r: Su komandos branduoliu.
Zaidimo dienos iskrenta tada kai pagrindiniai zaidejai arba suserga arba negali ateii del seimyniniu priezasciu.
Pvz. as jau antra savaite sergu...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1536 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 13 - 20:45

Nus tai kas ten ryt vel bus mano sturmanas ;-) ? Ir susakys kur nuvaziuoti? :D
  • 0

#1537 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 04:14

Nu Chebryte truputeli daugiau optimizmo :ph34r: Linkiu sekmes sekmadieni :beer: Nepamirskit, kad krepsiniu reikia megautis, o ne depresuot ir vezi varytis :( Musu komanda bent nebankrutuoja kaip kai kurios :huh: Megavimosi :lyzht: , pykcio :angry: ir sekmes ;)
  • 0

#1538 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 11:33

Mitsubishi klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (74:46) :beer:

http://www.kkl.lt/in...de54&d=naujiena
  • 0
Roots to roots

#1539 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 15:20

Nu ka, savijauta gan nebloga... pietums vistiena, muzika pagal Cr, o pabaigai - porno... girdejau, kad padeda :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1540 Svečias_Svečias Dionisas_*

Svečias_Svečias Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 14 - 17:43

hmmm... su porno tai ne, tikrai negalima ;-) Spermos stygius organizme kelia papildoma energijos stygiu, kas garantuoja ankstesni nuovargi ;-) Nuo senu laiku dziundzi uz tai gaudavom :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0