Lietuvos autoklubų lyga
#1481
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 December 08 - 12:35
#1482
Posted 2008 December 08 - 13:10
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1483
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 December 08 - 13:11
#1484
Svečias_simakas_*
Posted 2008 December 08 - 13:25
1. Tolis1. Tolis
2. GoTTo
3. Simakas
4. ......
2. GoTTo
3. Simakas
4. ......
#1485
Posted 2008 December 08 - 13:38
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1486
Svečias_Rascal_*
Posted 2008 December 08 - 13:43
#1487
Posted 2008 December 08 - 14:06
#1488
Posted 2008 December 08 - 14:43
#1489
Svečias_Haris_*
Posted 2008 December 08 - 15:16
#1490
Posted 2008 December 08 - 15:47
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1491
Svečias_Haris_*
Posted 2008 December 09 - 11:03
#1492
Posted 2008 December 09 - 11:16
#1493
Posted 2008 December 09 - 11:34
koks rezas,
kisot, kad tylit?
#1494
Svečias_simakas_*
Posted 2008 December 09 - 11:48
#1495
Posted 2008 December 09 - 12:30
placiau jei galimagavom ant - 20 point's
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1496
Posted 2008 December 09 - 12:37
12, neklaidinkgavom ant - 20 point's
#1497
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 December 09 - 13:39
#1498
Posted 2008 December 09 - 14:02
Kadangi teko nemazai laiko praleist per varzybas ant suolo, tai viska is salies kiek kitaip pamaciau nei budamas aikstej.Mazas skirtumas 12 ar 20, kai nera visiskai jokio kovojimo, tiesiog pasivaiksciojimas aikstelej... Per treniruote rimciau zaidziam nei per rungtynes...
Dar pastebejau kelis momentus, kai tarkim musu zmogus nespeja gryzt su savo ginamu zmogum iki savo krepsio, bet nors ir yra kas nors is musu komados laisvas, bet kadangi tai ne jo zmogus tai px, ne jis kaltas bus jei praleis jy iki krepsio su kamuoliu
Truksta to bendro tikslo
#1499
Posted 2008 December 09 - 17:15
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1500
Posted 2008 December 09 - 21:04
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
6 user(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users





