Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1501 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 08:25

Jo skirma vare uz visus ,buvo ir izaidejes ir puolejes ir dar pacentravo,tai uztat maiklas ir sedejo :D o jai rimtai tai ,pernai nors ir nesuzaizdavom gerai,bet bent budavo komanda,o dabar yra kazkokie nesuprantami asmeniskumai,kas liecia pasavimasi ir poziuri i savos komandos zaideja.aiskteleje buna losiantis trys .visi kiti siaip begioja,tikedamiesi netycia pagaut kamuoli , o jai to nepavyksta padaryt,tai buna iskart keiciamas. ir visa kita tiesa yra ka ir maiklas sake.Siemet isvis nematau tokios kaip komando, labai gaila.
  • 0

#1502 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 09:25

hmm... Liudnoka vienok manyciau :( Ti pala cia tie patys, kuriems pries tai pakrovem malku ant 15? :( Ti kaip jus ten sugebejot per pirma kelini tik tiek ileisti? Nejaugi vel buvo atbegu paleidziu ir begu atgal? Papasakokit ka nors placiau. Koks rezas, koks rezas pagal kelinius, kas suzaide gerai, kas suzaide blogia, kas kiek imete ir tai jau butu indomu isgirsti :) O kas link sekmadienio tikiuosi buti.
  • 0

#1503 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 December 10 - 09:35

Siemet isvis nematau tokios kaip komandos, labai gaila.

respects Simakui :beer:
kazkodel labai pradedu abejoti ar sekmadienio vakara aukosiu del krepsinio :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#1504 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 December 10 - 09:41

kazkodel labai pradedu abejoti ar sekmadienio vakara aukosiu del krepsinio :ph34r:

ateik nors :beer:
  • 0

#1505 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 10:08

respects Simakui :beer:
kazkodel labai pradedu abejoti ar sekmadienio vakara aukosiu del krepsinio :ph34r:

nu blyn, nepykit uz mano zodzius. NEBUKIT BOBOS BL.
Krepsinyje kaip ir kiekvienoje komandoje ar sporto sakoje. Ne visi meto, ne visi daro taskus ir nevisi TAI turi daryti.

Komandoje privalo buti 2-3 lyderiai, ne daugiau. Visi kiti kaip sakoma privalo buti "juodaisiais arkliais", kurie aria gynyboje kovodami del kamuoliu, kovodami del pozicijos, statidami uztvarkas puolime, gerai gindamiesi ir t.t. Jokioje komandoje, nera, nebus ir negali buti visi zvaigzdes, visi metantis ir visi darantis taskus. Jei norite pasimetyti ir padaryti tasku eikit i sale ir metykit is po kasio skaiciuodami kol bus simtas ;-)
Tai jei komandos kaip poto tokios suvokimas yra tai, kad zmones privalo dalintis kamuoliais ir visi metyti. Tai ko jus norite? Gavome 29, vadinasi tada gausime ir 100. Tik ar delto bus komandoje geresne savijauta ir pasitikejimas? Delto kad visi zaide kaip komanda, pasavosi ir mete, bet gavo 100 bus geriau ir visi bus laimingesni? Giliai abejojiu.

Paimkim pvz pernai metus. Gal tarkim mamutas ir pyko ir piksta delto kad nebuvo lyderis, bet buvo vienos auksines varzybos mano akimis. Jis per jas duok dieve isvis pelne bent taska, jau nekalbant apie tai, kad prie kamuolio gal net neprisiliete. Ir ka? Blogai delto? O tik jo deka mes laimejom varzybas, principe tada tai suzaide komanda ir as jam neturejau nei vienos pastabos. Pries varzybas zinojau, kad Erikas Benko (ege) daro daug tasku, daug pasu ir t.t. Ivertinant kad mamutas pas mus buvo greiciausias, jo uzduotis buvo prikibti kiek tik imanoma arciau ir neleisti Erikui ramiai kvepuoti. Ir ka? Rezultatas superinis, Erikas pelne vos 7 taskus, padare 4 klaidas. Kaip pagrindiniam komandos lygeriui tai tragiska statistika. Bet mes laimejom, nors nezaidem puikiai, darem daug klaidu, daug prametem. Bet kiekvienas dirbo savo darba. Ir ta diena aiksteje zaide vos 6 zmones. Vardan bendro tikslo visi suprato kas ko nori. Rezultatas buvo pergale, visu gera nuotaika, visi patenkinti. Manau to tikrai nebutu buve jei butume pralose.

Taip kad nepykit, bet isikalkite i galvas, krepsinio aiksteleje jei norime pramogos einam i kiema palakstyti. O jei norim pergales einam dirbti ir arti. Vieni aria darydami taskus ir rezultata, kiti aria gynyboje, kovodami kamuoli. Ir PX buvo pasas, nebuvo paso, imeciau taskus ar ne. Mes zaidziam oficialias varzybas, visi del vieno tikslo, kad komanda laimetu.

Man asmeniskai px, jei tik bus kam pelnyti taskus, jei tik bus kam zaisti as galiu isvis tik kamuolius rinktis ir po lenta eiti, nepelnydamas nei tasko. Dzin, kad as visuose komandose kur zaides ir dabar zaidziu esu lyderis ir darau po ~20-25 taskus. O kaune pelniau vos 9. Jei mano darbas komandoje Hariui, Toliui ir kitiems statyti uztvaras ir kovoti kamuolius tebunie. Tai darbas vardan komandos, o koki vaidmeni man ta diena duoda treniris, toki ir privalau atlikti.

Taip man abydna kad mes pralosem, man abydna kad komandoje nera kito veiksnio, jei nesiseka uzleisk vieta kitam, nemetyk bile metyti. Bet tie kurie nemeta, negauna mesti, turi suvokti, kad prie pergales ir komandos zaidimo galima prisideti kitaip. Visa sita komandos reguliavima privalo atlikti treneris, kurio nepykit nera :(

Ir kol to suvokimo nebus, nera net tikslo sneketi apie komanda ir pergales.
  • 0

#1506 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 December 10 - 10:39

nu blyn, nepykit uz mano zodzius. NEBUKIT BOBOS BL.

perskaiciau viska ka parasei labai atydziai - tavo zodziai yra auksiniai ir butu gerai, kad visi tai suprastu. kita vertus - pas mus nera trenerio ir del to yra nesusipratimai kas ir kaip turi zaisti... Gaila, kad nera vis dar Barklio... :(

o mano zodziu asmeniskai nepriimk - tiesiog man paskutiniu metu turbut yra depresija del visokiu asmeniniu problemu, todel i viska ne taip reaguoju kaip reiketu. todel pasistengsiu patyleti ir visiems likusiems nuotaikos negadinti. -_-

Sekmes komandai - jeigu bus taip kaip Dionisas kalba, manau bus ir pergaliu :beer:
  • 0
Roots to roots

#1507 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 December 10 - 11:45

Dionisas Parašyta Dec 10 2008, 09:25 AM
--------------------------------------------------------------------------------
hmm... Liudnoka vienok manyciau  Ti pala cia tie patys, kuriems pries tai pakrovem malku ant 15?
Ti kaip jus ten sugebejot per pirma kelini tik tiek ileisti? Nejaugi vel buvo atbegu paleidziu ir begu atgal?
Papasakokit ka nors placiau. Koks rezas, koks rezas pagal kelinius, kas suzaide gerai, kas suzaide blogia, kas kiek imete ir tai jau butu indomu isgirsti



O buvo taip...

Isejom pirmam kelini i aikstele, nusprendem gintis asmeniskai...

Tie kas buvo aiksteleje, turejo girdeti, kad kai kuriu buvo paprasyta gintis arti, nes vienas is priesininku gerai pataiko is 3 tasku zonos, bet daugiau jis nedaro nieko... Ta prasme, pasigauni ji uz gerkles ir viskas - jam net kamuolio niekas nepasuos...
Ir ka mes matom per pirmas 2 minutes? Tas, kuris tik meta, ivaro laisvas mums 2-3 tritaskius, musu komanda praranda 3-4 kamuolius is eiles ir net nebando statyti kazkokia zaidimo schema ar pan.
Suolelis nusprendzia, kad poxui - atlosim ta skirtuma per kitus 3 kelinius ir jokiu keitimu nebuvo daroma (cia turbut ir buvo esmine klaida)...
Po pirmo kelinio 19-4 gaunam. 2-3 keliniai buvo laimeti kokiais 6-7 taskais, paskutinis vel gautas kokiais 6 taskais, nes buvo atlikta keletas keitimu, kai kas isizeide del trumpo zaidimo laiko, kai kas pavargo ir t.t.

Dabar noreciau, kad visi pasisakytu del savo vaidmens komandoje, tipo, "esu per mazai isnaudojamas", "gaunu per mazai zaidimo laiko...", "kodel jis losia beveik be keitimo ir meta vos ne kiekvienoje atakoje...", "naxui cia eit i varzybas, jei del kiekvienos klaidos sodina...", "jei suklydau vienoje atakoje, tai dar nesodinkit, jauciu, kad galiu daugiau...", "as galeciau geriau, nei jis, nors as sedziu, o jis losia..."
Jei pasisakot, bandom spresti situacija, jei tylit, tai tylekit ir pries varzybas, ir per varzybas, ir po varzybu.

Kas del Skirmos, tai as sakiau visiems per trefkes pries sezona, kad jis megsta siauteti aiksteleje, megsta rekti ant komandos draugu, megsta piktnaudziauti individualiais veiksmais ir turi kitu neigiamu savybiu aiskteleje... Bet taip pat jis yra techniskas, greitas, gali pataikyti is visur, gali suvaldyti komanda, gali atiduoti pasa metimui is po kases, gali isiverzti i baudos aikstele.
Jei komanda nuspres, kad jis nereikalingas ir mes galim apsieiti ir be jo, patikekit, as jam pasakysiu, kad daugiau neitu i varzybas. Jo seima tik apsidziaugtu del to...
Nei as, nei Haris, nei Dionisas kamuolio neizaidines, o daugiau, nelabai matau, kas dar galetu... Sorry, Darinskai, bet tu tik metikas...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1508 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2008 December 10 - 12:33


Dabar noreciau, kad visi pasisakytu del savo vaidmens komandoje, tipo, "esu per mazai isnaudojamas", "gaunu per mazai zaidimo laiko...", "kodel jis losia beveik be keitimo ir meta vos ne kiekvienoje atakoje...", "naxui cia eit i varzybas, jei del kiekvienos klaidos sodina...", "jei suklydau vienoje atakoje, tai dar nesodinkit, jauciu, kad galiu daugiau...", "as galeciau geriau, nei jis, nors as sedziu, o jis losia..."
Jei pasisakot, bandom spresti situacija, jei tylit, tai tylekit ir pries varzybas, ir per varzybas, ir po varzybu.

kas del mano pasisakymo kad ruosiausi ateiti tik pirmadieni i trefke (i kuria beje irgi neatejau :) ) :
siame sezone (galima sakyti kad tai tesiasi nuo praeito sezono vidurio) sedziu gilioje duobeje tiek zaidimo tiek fizinio pasirengimo prasme ... galvojau kad kazkaip isivaziuosiu bet kol kas neina :) planuoju kad po biski reiks i stadika isbegt ir jau sioki toki kluba nusiziurejau tad kol kas galvoju tik apie treniruotes ... nebent truktu zmoniu tada galeciau ir i kokias varzybas ateit :rolleyes:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1509 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 12:50

Manau reikia nusiteikimo. Del skirmos galiu pasakyti tik viena pastaba. Kadangi jis neateina i treniruotes tai jis nezino nei vieno zaidejo galimybiu ir kiti nezino kaip jiem elgtis esant Skirmai aiksteleje. Paaiskinu: uzvakar per trefke komandoje kur zaidziau as, buvo tikrai geras susizaidimas, buvom sutare keleta sutartiniu zenklu, turejom kelis derinukus, kurie beje gavosi, zaidem su nuotaika nes visi buvo isnaudoti, jeutesi reikalingi ir turejo savo vieta. Ta vieta turi parodyti izaidejas, kuris zino kitu galimybes. Ir vis del to labai truksta uztvaru, bet kur ir bet kada. Neprasilenkit siaip sau. Numuskit priesininka su petim, Maiklai nebėk nuo zaidejo bek i JI, nes Tolis juokiasi is manes kai as begu link taves. :D
  • 0

#1510 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 13:41

Vistiek siulau, kad Darinskas keistu skirma, reikia kazkokios tvarkos. Ir treneris turi nesitarti su komanda , o liepti.

Edited by Haris, 2008 December 10 - 13:51.

  • 0

#1511 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 December 10 - 13:58

Ir vis del to labai truksta uztvaru, bet kur ir bet kada. Neprasilenkit siaip sau. Numuskit priesininka su petim, Maiklai nebėk nuo zaidejo bek i JI, nes Tolis juokiasi is manes kai as begu link taves. :D

Siaip krepsiny pazaidziu nuo vaikystes, bet jokiu teoriniu sio zaidmo pagrindu neturiu. Vidurinej buvau auksciausias musu komandoj ir tekdavo be keitimo visas rungtynes zaisti centru, todel norint runktyniu pabaigai pasilikt biski sveikatos, stengavausi per daug nesidraskyt aikstej, va to yprocio iki siol neatsikratau :)
Seniau bent per telika ziuredavau varzybas ir kazkas galvoj likdavo, bet jau ko gero kokie keturi metai, kaip nlb domiuosi kas vyksta krepsinio pasaulyje, nes gyvenime atsirado kitu prioritetu :)
Turbut is cia ir tas mano padrikas elgesys aikstelej :D Bet kai man pasako ka daryt, ta stengiuos ir daryt, va sykart per treniruotes Kostas ir Haris dave keleta naudingu pastabu :blush:
  • 0

#1512 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 13:59

Vistiek siulau, kad Darinskas keistu skirma, reikia kazkokios tvarkos. Ir treneris turi nesitarti su komanda , o liepti.

Va va !!!! Aš čia Hariui pritariu irgi 100%. :)
  • 0

#1513 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 December 10 - 14:02

Vistiek siulau, kad Darinskas keistu skirma, reikia kazkokios tvarkos. Ir treneris turi nesitarti su komanda , o liepti.

as galeciau, bet ir pirmadieni po varzybu sakiau, kad as neizaidinesiu, Tolis teisingai pasake-as tik metikas. kai Skirma izaidinejo tai ketvirtam keliny kiek laksciau (max 5min), tai tris trajakus imeciau is 4 ar 5. tai mano vieta kaip ir aiski, tik daba nuo komandos priklauso ar man kartais bus sudaromos galimybes mesti laisvesniam.
  • 0

#1514 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 December 10 - 14:06

tik daba nuo komandos priklauso ar man kartais bus sudaromos galimybes mesti laisvesniam.


Ne nuo komandos, o nuo taves.
Kai begi i puolima tu turi pats paprasyti auksto zmogaus, kad tau kazkur pastatytu uztvara ir islindes turi iskeles ranka rekti, kad tau butu duodamas pasas.
Beje, tau tiktu tas pernai darytas derinys, kai aukstas atsisuka, o tu isbegi virsun. Kaip ir man tiktu, ir Hariui tiktu, ir kitiems, kurie gali imesti.
Ir centrams irgi, nes jie dazniausiai atsivertu po kase.

Edited by Tolis, 2008 December 10 - 14:08.

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1515 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 December 10 - 14:09

Ne nuo komandos, o nuo taves.
Kai begi i puolima tu turi pats paprasyti auksto zmogaus, kad tau kazkur pastatytu uztvara ir islindes turi iskeles ranka rekti, kad tau butu duodamas pasas.
Beje, tau tiktu tas pernai darytas derinys, kai aukstas atsisuka, o tu isbegi virsun. Kai ir man tiktu, ir Hariui tiktu...

per treniruote sita ir darem ir visai neblogai gavosi. nu nors mano vieta komandoj issiaiskinom :blush:
  • 0

#1516 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 December 10 - 14:35

o siaip kas planuoja ar neplanuoja sekmadieni zaisti? tada ir bus aisku kas ka keis.. as planuoju
  • 0

#1517 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 15:06

as busiu sekmadieni jei nieko blogo neatsitiks ir as pritariu Hariui, kad per treniruotes bandyt derinukus o ne per varzybas kazka bandyt, o delginybos tai mano nomuone reiktu kibiau, nors kartais ir prazangu susirenkam. Bent pasistengt.
  • 0

#1518 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 December 10 - 15:08

nebus Vaido tikrai. Ant klaustuko kaip suprantu Dainiusaz ir Maiklas (tikiuosi spesi grysti is Vilniaus?).

Is vilniaus y jurbarka ir is jurbarko y kauna :) bet varzybos berods 8 val vakaro, tai tureciau spet ;)

edit:
Sekmadienis, 2008 Gruodžio 14, 19:45 val.
Susitinka: • Lietuvos BMW klubas Kaunas • Peugeot klubas
Arena: Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

Edited by maiklas, 2008 December 10 - 15:14.

  • 0

#1519 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 15:34

Man sveikatos uztenka, galesiu as pakeist skirma jei pavargs ar siaip, kamuolio is manes lengvai neatims. I mano vieta tada pastatysit kazka kita.
  • 0

#1520 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 11 - 17:41

Blemba negalesiu ateit sekmadieni padet jum. Suzinojau kad teks i vokietija sekmadieni ryte savaitei vaziuot. Buciau anksciau pasakes, bet tik siandien suzinojau kad tikrai vaziuosiu. Sekmes varzybose, :beer:
  • 0




7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users