tureciau buti. beje, del foto neuzmirskit kuriuos paminejau, bo mano atmintis irgi ne auksine...Losim siandien kase?
Lietuvos autoklubų lyga
#1641
Parašyta 2008 gruodžio 29 - 14:25
#1642
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2008 gruodžio 29 - 15:32
#1643
Parašyta 2008 gruodžio 29 - 18:41
#1644
Parašyta 2008 gruodžio 29 - 18:42
#1645
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 sausio 05 - 11:20
#1647
Parašyta 2009 sausio 05 - 11:48
prigriebsi mane kaip visad? Gal reiks kur ranka kieme pridet, tai uz pagalbininka pabusiu jeigu kaAs busiu
#1648
Parašyta 2009 sausio 05 - 14:26
Pamajakysiu pries iseidamas. O stumt tikiuosi nereiks, nes lipa pezius kaip tikras traktoriusprigriebsi mane kaip visad? Gal reiks kur ranka kieme pridet, tai uz pagalbininka pabusiu jeigu ka
![]()
#1649
Parašyta 2009 sausio 05 - 18:01
#1650
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 sausio 08 - 10:23
#1651
Parašyta 2009 sausio 08 - 11:41
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1652
Parašyta 2009 sausio 08 - 13:17
Jei gali paskambink sules vedejui ir paklausk ar galesim sportuoti Vasario 16 d. Cia vienas is variantu kada mes galetume suzaisyti varzybas su autobanginiais uz vasario 14 d.!Reikia pradeti naujus gera kova...
kad nebutu sarmata
O pirmadieni visi maximaliai pasiruose turi buti saleje!!!! jokiu negaliu sergu ar panasiai. Turim laimeti ir visi zaisti arba palaikyti savo komanda nuo suoliuko! Turim buti vienas galingas kumstis - PEUGEOT!!!
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 08 - 13:18
#1653
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 sausio 08 - 14:32
Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2009 sausio 08 - 14:33
#1654
Parašyta 2009 sausio 08 - 17:04
Saunu tai is taves girdet!!! tikiuosi visi taip bus optimistiskai nusiteike kovai. Beje, biski bardakas gaunas, kai sy pirmadieni turejau kartais pries Maikla centruotiBusiu 100%, nors pirstas ir skiles
Jei vakar per varzybas nemaise, tai nemaisys ir pirmadieni ;-)
Uz melynus PEUGEOT
Saugokites traumu savaitgali ant tokio smagaus sniego (sendie ir pats i pusni ragais issidrebiau ir paciam is saves labai juokinga pasidare)
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 08 - 17:04
#1655
Svečias_Haris_*
Parašyta 2009 sausio 08 - 18:40
#1656
Svečias_erikas(ege)_*
Parašyta 2009 sausio 08 - 19:18
#1657
Svečias_almoontaz_*
Parašyta 2009 sausio 08 - 23:50
#1658
Parašyta 2009 sausio 09 - 08:57
Zalgiris irgi vakar praktiskai be centro lose (bo Zukis tik epizodiskai vaizda gadino) ir visai nieko - laimejo net pries bezdziones. O cia juk ne Eurolyga. O koks ponulio ugis bus? Siaip tikras geras centras niekada nepamaisytu, bet kur ju rasti?O kaip vyrai po kase sekasi ? matau nei vienas 200cm nesiekiat
![]()
![]()
#1659
Parašyta 2009 sausio 09 - 10:26
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1660
Parašyta 2009 sausio 09 - 10:30
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





