Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1641 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 14:25

Losim siandien kase?

tureciau buti. beje, del foto neuzmirskit kuriuos paminejau, bo mano atmintis irgi ne auksine...
  • 0
Roots to roots

#1642 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 15:32

Pasistengsiu atsiusti siandien vakare ;-) Reikia snuki nusiskusti :D
  • 0

#1643 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 18:41

nesiskusk tada gales kitas uz tave zaisti :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1644 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 18:42

as irgi ateisiu pajudeti.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1645 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 05 - 11:20

Renkames siandien?
  • 0

#1646 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 sausio 05 - 11:27

Renkames siandien?

As busiu :rolleyes:
  • 0

#1647 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 05 - 11:48

As busiu :rolleyes:

prigriebsi mane kaip visad? Gal reiks kur ranka kieme pridet, tai uz pagalbininka pabusiu jeigu ka ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#1648 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 sausio 05 - 14:26

prigriebsi mane kaip visad? Gal reiks kur ranka kieme pridet, tai uz pagalbininka pabusiu jeigu ka ;] :beer:

Pamajakysiu pries iseidamas. O stumt tikiuosi nereiks, nes lipa pezius kaip tikras traktorius :)
  • 0

#1649 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 sausio 05 - 18:01

as irgi atleksiu :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1650 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 08 - 10:23

Nus tai q liaudis? Pirmadieni imam tvirtove? Manau pats laikas pajusti pergales skoni! :)
  • 0

#1651 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 08 - 11:41

Reikia pradeti naujus gera kova... :angry: kad nebutu sarmata :blush:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1652 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 08 - 13:17

Reikia pradeti naujus gera kova... :angry:  kad nebutu sarmata  :blush:

Jei gali paskambink sules vedejui ir paklausk ar galesim sportuoti Vasario 16 d. Cia vienas is variantu kada mes galetume suzaisyti varzybas su autobanginiais uz vasario 14 d.!

O pirmadieni visi maximaliai pasiruose turi buti saleje!!!! jokiu negaliu sergu ar panasiai. Turim laimeti ir visi zaisti arba palaikyti savo komanda nuo suoliuko! Turim buti vienas galingas kumstis - PEUGEOT!!!

:beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 08 - 13:18

  • 0
Roots to roots

#1653 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 08 - 14:32

Busiu 100%, nors pirstas ir skiles :D Jei vakar per varzybas nemaise, tai nemaisys ir pirmadieni ;-) Uz melynus PEUGEOT :D

Šį pranešimą redagavo Dionisas: 2009 sausio 08 - 14:33

  • 0

#1654 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 08 - 17:04

Busiu 100%, nors pirstas ir skiles :D Jei vakar per varzybas nemaise, tai nemaisys ir pirmadieni ;-)

Uz melynus PEUGEOT  :D

Saunu tai is taves girdet!!! tikiuosi visi taip bus optimistiskai nusiteike kovai. Beje, biski bardakas gaunas, kai sy pirmadieni turejau kartais pries Maikla centruoti :D Tad tikiuosi visi "didieji" zmones susirinks (apie "maziukus" jau ir nekalbu ;] ) :beer:

Saugokites traumu savaitgali ant tokio smagaus sniego (sendie ir pats i pusni ragais issidrebiau ir paciam is saves labai juokinga pasidare) ;]

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 08 - 17:04

  • 0
Roots to roots

#1655 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 08 - 18:40

Ryt varau su lenta :P Cia apsilimas prie pirmadieni :D
  • 0

#1656 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 08 - 19:18

paskelbtas 2 rato tvarkarastis visa info www.kkl.lt ;)
  • 0

#1657 Svečias_almoontaz_*

Svečias_almoontaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 08 - 23:50

O kaip vyrai po kase sekasi ? matau nei vienas 200cm nesiekiat <_< :huh: :beer:
  • 0

#1658 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 09 - 08:57

O kaip vyrai po kase sekasi ? matau nei vienas 200cm nesiekiat <_< :huh: :beer:

Zalgiris irgi vakar praktiskai be centro lose (bo Zukis tik epizodiskai vaizda gadino) ir visai nieko - laimejo net pries bezdziones. O cia juk ne Eurolyga. O koks ponulio ugis bus? Siaip tikras geras centras niekada nepamaisytu, bet kur ju rasti? ;] Sitas klausimas lieka atviras kitam sezonui jeigu bus komanda ir lyga aisku.
  • 0
Roots to roots

#1659 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 09 - 10:26

Siaip tai mes esame antri pagal atkovotus kamuolius... :huh:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1660 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 09 - 10:30

Mes prasciausiai ginames, tipo daugiausiai praleidziam tasku, ir dazniausiai prasizengiam, o tai rodo, kad prasizengt nemokam
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0