http://www.kkl.lt/in...77&d=statistika
tikekimes rytoj jie isvarge i Kauna atvyks po sios dienos varzybu... Beje, palinkesiu, kad musiskiai visi sveiki butu! Ir Rascal tikiuosi rytoj irgi prisijungs!!!
Sekmes ir vakare lauksiu geru ziniu
Edited by Cr, 2008 December 21 - 19:23.





