http://www.kkl.lt/in...77&d=statistika
tikekimes rytoj jie isvarge i Kauna atvyks po sios dienos varzybu... Beje, palinkesiu, kad musiskiai visi sveiki butu! Ir Rascal tikiuosi rytoj irgi prisijungs!!!
Sekmes ir vakare lauksiu geru ziniu
Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 gruodžio 21 - 19:23





