Lietuvos autoklubų lyga
#1621
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 December 23 - 01:00
#1622
Svečias_Rascal_*
Posted 2008 December 23 - 02:12
Padarysiu ryt foto, beja, gali pakeist mano gimimo metus, gimes 1987.08.07, o ne 26 kaip raso. As povilas jei kabeja turiu prasyma,truksta berots keturiu foto,tai bukit mieli,geri ir t.t. nusifotkinkit ir atsiuskit man i mail.
dekui
#1623
Posted 2008 December 23 - 07:48
#1624
Posted 2008 December 23 - 09:03
Pakalbejau, sake kad pakeis.beje, kas nors kalbejot del 02.14 varzybu datos nukelimo, ar cia irgi niekam neidomus klausimas be manes?
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1625
Posted 2008 December 23 - 09:08
aciu nuo visu manauPakalbejau, sake kad pakeis.
#1626
Posted 2008 December 23 - 10:48
Siaip viskas buvo puse varpos. Aisku, kad sekretores nepaziurejom, tai cia nepatyrimas. Toliau tokie fintai baigsis. Musimes uz kiekviena taska ne tik aiksteleje, bet ir "ant popieros".aciu nuo visu manau
O zaidimui dar yra kur tobulet. Matosi ryskiai susizaidimo stoka, >20 klaidu ir aisku labai jau krito i akis tie Hario troicai. Nu bet taciau del to jis jau patcai apsikaltino
#1627
Posted 2008 December 23 - 11:01
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1628
Svečias_Haris_*
Posted 2008 December 23 - 11:56
#1629
Posted 2008 December 23 - 12:23
jo jo pasipy....vokit, ir taip negera ant sirdies.
nieko Hari priprasi
#1630
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2008 December 23 - 13:13
#1631
Posted 2008 December 23 - 15:27
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1632
Posted 2008 December 23 - 22:05
#1633
Svečias_GoTTo_*
Posted 2008 December 24 - 09:40
Jo butu gerai galutinai isvalyti organizma nuo alkoholiokas zino ar sekanti pirmadieni bus galima i sale eiti? as manau ateiciau pametyti
#1634
Posted 2008 December 24 - 10:17
As irgi turbut ateisiu...vyniotinius ir pyragus bandysiu palikt saleje
MERRY X'MAS !!!!!!!!!!!!!!!!
Edited by Tolis, 2008 December 24 - 10:18.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1635
Posted 2008 December 24 - 12:10
#1636
Svečias_Haris_*
Posted 2008 December 24 - 12:11
#1637
Posted 2008 December 24 - 12:16
as tai ir atsliauzti galiu jeigu kaTai gal su taksais suvaziuojam, vistiek manau bus likuciu, neismesi juk.
P.S. Foto galit ir patys nusiusti ege adresu:
[email protected]
Bet butinai iki 12.30 datos (jeigu zaisti norite)
#1638
Posted 2008 December 24 - 16:45
Edited by dainiusaz, 2008 December 24 - 16:46.
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#1639
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 December 29 - 08:48
#1640
Svečias_Haris_*
Posted 2008 December 29 - 13:16
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





