Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1621 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 01:00

beja turiu prasyma,truksta berots keturiu foto,tai bukit mieli,geri ir t.t. nusifotkinkit ir atsiuskit man i mail. dekui
  • 0

#1622 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 02:12

beja turiu prasyma,truksta berots keturiu foto,tai bukit mieli,geri ir t.t. nusifotkinkit ir atsiuskit man i mail.

dekui

Padarysiu ryt foto, beja, gali pakeist mano gimimo metus, gimes 1987.08.07, o ne 26 kaip raso. As povilas jei ka
  • 0

#1623 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 07:48

bl jei na tas sekretoriatas su tais musu tasku uzrasymu cvekam, tai realus rezultatas kitoks... bet daba jau nieko nepakeisim. siaip man jau visai patiko is sono kaip ziurovui paziureti :)
  • 0

#1624 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 09:03

beje, kas nors kalbejot del 02.14 varzybu datos nukelimo, ar cia irgi niekam neidomus klausimas be manes? :ph34r:

Pakalbejau, sake kad pakeis.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1625 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 09:08

Pakalbejau, sake kad pakeis.

aciu nuo visu manau :beer:
  • 0
Roots to roots

#1626 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 10:48

aciu nuo visu manau :beer:

Siaip viskas buvo puse varpos. Aisku, kad sekretores nepaziurejom, tai cia nepatyrimas. Toliau tokie fintai baigsis. Musimes uz kiekviena taska ne tik aiksteleje, bet ir "ant popieros".

O zaidimui dar yra kur tobulet. Matosi ryskiai susizaidimo stoka, >20 klaidu ir aisku labai jau krito i akis tie Hario troicai. Nu bet taciau del to jis jau patcai apsikaltino :blush: .
  • 0

#1627 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 11:01

Sveikinu Civic'us su pergale!!! Matau, kad rungtynes buvo geros. Atkreipkite demesi, kad mes beveik visais komponentais pranokom siuo metu virsuneje esancius varzovus. O del klaidu, tai situacija tik geres, nes kai nesi dauzomas beviltiskai, labiau brangini kamuoli ir labiau kovoji, plius komanda prades labiau suprast vienas kita. Is kitos puses, Skirma visada dades 4-6 klaidas, nes pas ji kamuolys buna dazniausiai ir jis yra greitas, todel cia normalu, kad ne visi pasai pasiekia adresata ir driblinguojant irgi pametamas kamuolys. Hari Hari Hari.... :huh: :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1628 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 11:56

jo jo pasipy....vokit, ir taip negera ant sirdies.
  • 0

#1629 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 12:23

jo jo pasipy....vokit, ir taip negera ant sirdies.

:D
nieko Hari priprasi :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1630 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 13:13

nu va pagaliau pas kolektyva nuotaika atsirado,nes kiek ziurejau skaiciau tai vieni pykciai cia buvo,o vakar tai drausmingi tokie buvot su nuotaikom ir sypsenom veide,bent jau tie kurie mane denge :rolleyes: cia gal as jiem keliau ta nuotaika :D
  • 0

#1631 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 15:27

Nuotaika tai pas mus visada gera, tik forume mes megstam save isreiksti kazkaip keistai. O griztant prie statistikos, tai as biski nesuprantu, kaip jie galejo mesti net 38 baudas !!!!???? Kiek zinau, tai is tu 23 prazangu bele kiek buvo "metimas+prazanga" ir lygtais paskutine ju ataka irgi buvo 2+1 likus 20 sekundziu... Siulyciau viena treniruote skirti paaiskinimui su vizualizacija kaip yra daroma prazanga, t.y. vieni bandys mesti, i kiti sienaus per rankas taip, kad priesininkas neimestu, o po to apsikeis vietomis.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1632 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 gruodžio 23 - 22:05

kas zino ar sekanti pirmadieni bus galima i sale eiti? as manau ateiciau pametyti
  • 0

#1633 Svečias_GoTTo_*

Svečias_GoTTo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 09:40

kas zino ar sekanti pirmadieni bus galima i sale eiti? as manau ateiciau pametyti

Jo butu gerai galutinai isvalyti organizma nuo alkoholio :) Ateiciau ir as.
  • 0

#1634 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 10:17

Manau, kad galima, nes atostogos tik mokiniams, o sargas tai bus.

As irgi turbut ateisiu...vyniotinius ir pyragus bandysiu palikt saleje <_< :D

MERRY X'MAS !!!!!!!!!!!!!!!!

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2008 gruodžio 24 - 10:18

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1635 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 12:10

Su artejanciom visus :beer: :beer: :beer: Beje, dar truksta 3 musu foto - Rascal, Dioniso ir Tiger14, bo kitaip jie negales zaisti po nauju metu. Taip, kad ziurekit, kad feisai i objektyva tilptu po svenciu, o jeigu foto turit patys grazesnes pasidare (pvz. nuo svenciu stalo su kiaules koja ir olaus bokalu), tai rasykit man i PM ir sutarsim kaip as jas gaunu ir persiunciu egei ;] Taip, kad visiems dar karta smagiai :beer: :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1636 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 12:11

Tai gal su taksais suvaziuojam, vistiek manau bus likuciu, neismesi juk.
  • 0

#1637 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 12:16

Tai gal su taksais suvaziuojam, vistiek manau bus likuciu, neismesi juk.

as tai ir atsliauzti galiu jeigu ka ;] :D

P.S. Foto galit ir patys nusiusti ege adresu:
[email protected]

Bet butinai iki 12.30 datos (jeigu zaisti norite) :rolleyes: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1638 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 gruodžio 24 - 16:45

su sventem (artejanciomis) :beer:

Šį pranešimą redagavo dainiusaz: 2008 gruodžio 24 - 16:46

  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1639 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 08:48

Will try to find my nice face ;-)
  • 0

#1640 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 13:16

Losim siandien kase?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0