Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1661 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 09 - 10:48

Mes prasciausiai ginames, tipo daugiausiai praleidziam tasku, ir dazniausiai prasizengiam, o tai rodo, kad prasizengt nemokam

del prazangu tai tu teisus - bet kadangi to nedarom kietai per treniruotes (arba kai padarom, tai verkt pradedam), tai gaunasi blogas iprotis jau varzybose - 2 taskai + 1 :ph34r: reikia buti kietesniems siuo atzvilgiu ir negaileti priesininku :mad: :beer:
  • 0
Roots to roots

#1662 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 09 - 11:49

nu dar nemaciau kases treniruotes kur mokintu siurksciai prasizengt pries komandos drauga :), kad vaidint prazanga mokina tai cia jooo. Manau reikia skirt kur galima prasizengt, o kur beprasmiska. Aaaa ir dar teisejai svilpauja kai ciaudo.

Edited by Haris, 2009 January 09 - 11:50.

  • 0

#1663 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 09 - 13:12

As apskritai galvoju, kad reikia korpusu gintis, o ne rankom, tada ir tu ranku kystelejimu bereikalingu bus maziau, ir varzovas puolime uzsidirbti prazanga gali... O kas del teiseju, tai per rungtynes su civikais turbut teisejai ciaudejo visai salia Hario, kai jis troicus mete... :D :rolleyes: :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1664 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 09 - 13:33

nu dar nemaciau kases treniruotes kur mokintu siurksciai prasizengt pries komandos drauga :)

tiesa pasakius siais metais esam aptinge, nes pries pora metu tai visi kas karta po treniruociu su melynem ar traumom namo gryzdavo :D kai kas buvo siule net pereiti i kita sporto saka ;]

ok - tai gero savaitgaliaus ir pirmadieni visi bukit pasiruose!!! :beer:

P.S. Pilnas tvarkarastis
http://www.kkl.lt/in...&d=tvarkarastis

P.P.S. Jeigu sendie nelaimesim, tai kovo menesi i Vilniu galim ir nevaziuot -_-

Edited by Cr, 2009 January 12 - 11:16.

  • 0
Roots to roots

#1665 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2009 January 12 - 13:10

tiesa pasakius siais metais esam aptinge, nes pries pora metu tai visi kas karta po treniruociu su melynem ar traumom namo gryzdavo :D kai kas buvo siule net pereiti i kita sporto saka ;]

mazu tiesiog nebera tu i kuriuos atsitrenke tas melynes ir traumas susirinkdavot? :lol:

jei pavyks, atvarysiu sian vakare paveizet pirmosios pergales :)
p.s. tikiuosi jusiskes, o ne subariku ;)
  • 0

#1666 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 12 - 14:17

mazu tiesiog nebera tu i kuriuos atsitrenke tas melynes ir traumas susirinkdavot? :lol:

taves su Albionu aisku truksta juodai :D :beer:

o siaip tai sendie reikalingas maximalus palaikymas, bo kaip sakoma arba sendiena arba niekados!!!
  • 0
Roots to roots

#1667 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 12 - 18:03

Gruza vyra varom, gruza!!!!!!!!! Uzsivedam, Roka, Metalika, PankRocka i TRASA!!!!! Pompuojam nervus ir jega, siandien sukalsim kalega ;-)
  • 0

#1668 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 12 - 22:19

su pirma pergale!!!! :)~ :beer: :blush:

Peugeot klubas vs Subaru klubas (69:45)

http://www.kkl.lt/in...4881&d=naujiena

Edited by Cr, 2009 January 12 - 22:45.

  • 0
Roots to roots

#1669 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • posts 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Posted 2009 January 12 - 22:22

Valioooo! Galu gale ir pas mumi saule pasirode :) Su pergale! :beer:
  • 0

#1670 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 January 12 - 23:25

statistai vel grybauja, man du taskus ir perimta kamuoli nusuko. speju tu keliu tasku galutiniam rezultate irgi nesimato :angry: :beer:
  • 0

#1671 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 12 - 23:47

Aaaaaa. Su pergale visus :) Ale tasku man irgi pora nusuko :) Bet kaip sakant PX :D Sveikinu visus!
  • 0

#1672 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 13 - 08:46

taigi pirmadieni laukia smagi treniruote ir po to vel namie varzybos, kurias velgi privalom laimeti. Zaisim namie dar berods 3 varzybas is eiles, tad butu gerai dar kokia pora pergaliu nukalti ;] Kad tik visi sveiki butu :beer:

Edited by Cr, 2009 January 13 - 08:46.

  • 0
Roots to roots

#1673 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 13 - 08:54

tai nesuprantu jus nors kalbejot del 14d vasario perkelima i 16d. ar ne? nes laiko mazeja iki tos datos,o pasikalbet galima per 1h max
  • 0

#1674 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 13 - 09:45

tai nesuprantu jus nors kalbejot del 14d vasario perkelima i 16d. ar ne? nes laiko mazeja iki tos datos,o pasikalbet galima per 1h max

sorry - kalbejom po varzybu ir niekas nepriestarauja + sale tikrai bus. Nespejau tau syryt parasyt i meila ;] Taip, kad jeigu autobanginiams ok, tai vasario 16 d. 20.45 varzybos Kaune? :beer:
  • 0
Roots to roots

#1675 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 13 - 10:07

Su pergale visus !!! Smagu, kad vakar visi gavo pazaisti. Subaru man primena musu komanda pernai, tik jiems gal ne izadejo ir centro truksta, o krasto puolejo rimtesnio ir centro, nes ju centras vienas nepatempia. Trumpiau sakant, jei tik nores, kitamet geriau pasirodyt galetu. Pripazinkit, pernai po laimetu rungtyniu su Mitsais daug daugiau dziaugsmo, nes mes jas isvargom... -_- Anyway, tikiu, kad cia nebuvo paskutine musu pergale siemet.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1676 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 13 - 10:27

Paskaitykite si straipsni

Sorry, Ege, bet man truputi primena "Krepsinio pasaulyjeeee" Vida Maciuli... :lol:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1677 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 January 13 - 10:41

Na, jeigu būtumėt sugebėję ir dar namie pralošt prieš subarikus, tai būčiau sakęs, kad geriau eikit alaus gert. Sprendžiant pagal pavardes, subarikuose sudėtis nelabai pasikeitė nuo pernai, o pernai nelabai ką jie ir turėjo. Na tikėkimės jums bus gera atspirtis ir reikalai pajudės tik į gera. Su tuom ir sveikijam :beer: :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1678 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 13 - 18:58

Paskaitykite si straipsni

Sorry, Ege, bet man truputi primena "Krepsinio pasaulyjeeee" Vida Maciuli... :lol:

ka tu tuom noreja pasakyt?kad sis straipsnis prastas ar neinformatyvus ar dar ka?nesuprantu tavo vadinamos kritikos?
p.s. kritikuot kiekvienas sugeba o pagelbet organizaciniuose reikaluose nei vienas negali :P
  • 0

#1679 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 14 - 12:15

sveiki,del vasario 14d.visdelto teks jum atvykt i sostine sia diena suzaist su Autobangiais varzybas,tuo tarpu pasiimkit antras puses ir pabusit sostinej vakara ;)
  • 0

#1680 Svečias_Svečias darinskas_*

Svečias_Svečias darinskas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 14 - 13:46

sveiki,del vasario 14d.visdelto teks jum atvykt i sostine sia diena suzaist su Autobangiais varzybas,tuo tarpu pasiimkit antras puses ir pabusit sostinej vakara ;)

gal geriau is karto tehnini pralaimejima irasyk :huh:
  • 0




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users