Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#1681 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 January 14 - 16:10

sveiki,del vasario 14d.visdelto teks jum atvykt i sostine sia diena suzaist su Autobangiais varzybas,tuo tarpu pasiimkit antras puses ir pabusit sostinej vakara ;)

o tai kokio velnio netinka 16d?
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1682 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2009 January 14 - 18:20

na matai ne vilnieciai, o kauneciai turi vaziuoti tai jiems ant to nusispjauti... :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1683 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 15 - 09:45

pirmadieni treniruoteje pakalbesim apie ta vasario 14 d., bet mastant logiskai (ir zmogiskai) vertes pasiimti technini pralaimejima 0:20, nei nuvaziavus keliems bambukams nuo Autobanginiu dar ir daugiau pasikrauti. As asmeniskai tikrai nevaziuosiu i Vilniu (sis klausimas seimos rate net neitraukiamas i diskutuojamu sarasa ;] ). O visi kiti apsispreskit - jeigu galvojat su savo antromis pusemis vasario 14 praleist Vichy Parke ar romantiskai ant Gedimino boksto - tai kodel pries tai ir nepazaidus. Tik ar bus tokiu? Abejoju... :unsure:
  • 0
Roots to roots

#1684 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 10:13

as jai reikia vaziuosiu, , man visad noris zaist. O gal ir laimetume.. Svarbu kad ne i kokia klaipeda
  • 0

#1685 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 15 - 10:14

as jai reikia vaziuosiu, , man visad noris zaist. O gal ir laimetume..
Svarbu kad ne i kokia klaipeda

tai pirmadieni turim tai apkalbeti. Jeigu bus kokie 5-6 zmones + Dionisas Vilniuje, tai gal ir verta surizikuoti...
  • 0
Roots to roots

#1686 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 10:19

as jai reikia vaziuosiu, , man visad noris zaist. O gal ir laimetume..
Svarbu kad ne i kokia klaipeda

tai pirmadieni turim tai apkalbeti. Jeigu bus kokie 5-6 zmones + Dionisas Vilniuje, tai gal ir verta surizikuoti...

tokiu atveju jus negaunate nei vieno tasko uz varzybas o tai yra 0 ,uz pralaimejima gaunate 1 taska uz pergale 2 taskus,tai gerai pagalvokit kaip tai atsilieps jusu tolimesniam rezultatui

p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........
  • 0

#1687 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 January 15 - 10:28

p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........

O tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1688 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 10:31


p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........

O tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?

na to paties galiu jusu paklaust kas trugdo jums atvykt i vilniu?tik nepradekit sakyt kad butent 14d. jums paskui antram rate teks daugiau isvyku is eiles tad susideliokit viska ir gerai apmastykit,pries nuspresdami B)
  • 0

#1689 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 January 15 - 10:36


p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........

O tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?

na to paties galiu jusu paklaust kas trugdo jums atvykt i vilniu?tik nepradekit sakyt kad butent 14d. jums paskui antram rate teks daugiau isvyku is eiles tad susideliokit viska ir gerai apmastykit,pries nuspresdami B)

nebuk zydas :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1690 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 January 15 - 10:40

Asmeniskai 14 diena man nieko nereiskia, taciau tas savaitgalis kiek ilgesnis, todel dauguma stengiasi ji isnaudoti pagal savo poreikius.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1691 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 10:44

As isvis nesuprantu kodel reik atsikalaus banginiu... mes prasom organizatoriu skirt kita varzybu diena Vilniuje, ir tam tikrai yra logiska priezastis. Tai vis delto yra siokia tokia svente ir organizatoriai manau ta data skyre neapgalvotai, nes patys per Valentinke tikrai nenoretu-negaletu su vyrikska kompanija kazka veikt. Gryztu prie pirmo klausimo, kodel reik banginiu atsiklaust. Juk jei zalgiris negali del kazkokios priezasties zaist su silute tai praso organizatoriu pakeist data, o tie neskambina Silutei ir neklausia ar jum nieko tokio jei ....???? :) yra pasiulomos kelios kitos datos ir tiek.
  • 0

#1692 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 10:59

kada zaisi lkl arba eurolygoj tada ir bus kaip tu parasiai,as asmeniskai dalyvausiu tose varzybose 14d.kai jus zaisit,taip kad nematau cia diedliu problemu ar tai valenino diena,ar tai gimtadienis teisingai pasakyta yra keliu asmenu krepsinis yra krepsinis o visa kita palauks :wub:
  • 0

#1693 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 January 15 - 11:36

kada zaisi lkl arba eurolygoj tada ir bus kaip tu parasiai,as asmeniskai dalyvausiu tose varzybose 14d.kai jus zaisit,taip kad nematau cia diedliu problemu ar tai valenino diena,ar tai gimtadienis


O jei ir Valentadienis, ir gimtadienis? :blink:

As tikriausiai nevaziuosiu.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1694 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 15 - 14:26

teisingai pasakyta yra keliu asmenu krepsinis yra krepsinis o visa kita palauks :wub:

kai uz ji pinigus mokes, tai taip ir sakysiu. o dabar zaidziu savo malonumui. Deja vasario 14 d. bus daugiau malonumu su mylima moterimi nei su 12 prakaituotu vyruku... Sorry as ne tos pakraipos. Taip, kad sekmes visiems sia diena praleidziant kartu su orandziniu kamuoliu... :wub: :D
  • 0
Roots to roots

#1695 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 16:18

Blyn nepykit ;-) Ir neisizeiskite, bet toks jausmas kad ta diena, tai viena diena metuose kai jums duoda :D
  • 0

#1696 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 18:43

Blyn nepykit ;-) Ir neisizeiskite, bet toks jausmas kad ta diena, tai viena diena metuose kai jums duoda :D

tiksliai i desimtuka dionisai,as norejau ta minti isreikst bet,pabijojau kad netaip supras zmones :ph34r:
  • 0

#1697 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 15 - 19:11

O ko cia bijoti? kiek is jusu vede ir turi vaiku? gal tai yra gerai suplanuota is anksto proga pabegti nuo visu dviese... :)~ Fak - nepradesim cia pilstyt apie ana gala, bet jeigu jau taip, tai rasykites kas zaidziat vasario 14 d. Vilniuje: 1. Rascal 2. Dionisas 3. :beer:
  • 0
Roots to roots

#1698 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2009 January 15 - 20:00

sita.. jei bus trukumas, gal is vilnieciu dabar komandai nepriklausanciu galit ka itraukt i komanda tom rungtynem (pvz. lashas, krapaz, darka... aisku, jei jie nores)

Edited by Nerijusv, 2009 January 15 - 20:00.

  • 0

#1699 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2009 January 15 - 20:12

vede tai manau praktiskai didzioji dalis ;)
  • 0

#1700 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 January 15 - 20:18

sita.. jei bus trukumas, gal is vilnieciu dabar komandai nepriklausanciu galit ka itraukt i komanda tom rungtynem (pvz. lashas, krapaz, darka... aisku, jei jie nores)

negales, nes jie nera registruoti komadoje siam sezonui -_-
  • 0
Roots to roots




5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users