o tai kokio velnio netinka 16d?sveiki,del vasario 14d.visdelto teks jum atvykt i sostine sia diena suzaist su Autobangiais varzybas,tuo tarpu pasiimkit antras puses ir pabusit sostinej vakara ;)
Lietuvos autoklubų lyga
#1681
Posted 2009 January 14 - 16:10
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1682
Posted 2009 January 14 - 18:20
#1683
Posted 2009 January 15 - 09:45
#1684
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 January 15 - 10:13
#1685
Posted 2009 January 15 - 10:14
tai pirmadieni turim tai apkalbeti. Jeigu bus kokie 5-6 zmones + Dionisas Vilniuje, tai gal ir verta surizikuoti...as jai reikia vaziuosiu, , man visad noris zaist. O gal ir laimetume..
Svarbu kad ne i kokia klaipeda
#1686
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2009 January 15 - 10:19
tokiu atveju jus negaunate nei vieno tasko uz varzybas o tai yra 0 ,uz pralaimejima gaunate 1 taska uz pergale 2 taskus,tai gerai pagalvokit kaip tai atsilieps jusu tolimesniam rezultatuitai pirmadieni turim tai apkalbeti. Jeigu bus kokie 5-6 zmones + Dionisas Vilniuje, tai gal ir verta surizikuoti...as jai reikia vaziuosiu, , man visad noris zaist. O gal ir laimetume..
Svarbu kad ne i kokia klaipeda
p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........
#1687
Posted 2009 January 15 - 10:28
O tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1688
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2009 January 15 - 10:31
na to paties galiu jusu paklaust kas trugdo jums atvykt i vilniu?tik nepradekit sakyt kad butent 14d. jums paskui antram rate teks daugiau isvyku is eiles tad susideliokit viska ir gerai apmastykit,pries nuspresdamiO tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?
p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........
#1689
Posted 2009 January 15 - 10:36
nebuk zydasna to paties galiu jusu paklaust kas trugdo jums atvykt i vilniu?tik nepradekit sakyt kad butent 14d. jums paskui antram rate teks daugiau isvyku is eiles tad susideliokit viska ir gerai apmastykit,pries nuspresdami
O tai kas trukdo jiems atvykti i Kauna 16 diena?
p.s.kad tik nepasikartotu praeitu metu vilniaus peugeot komandos situacija.........![]()
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1690
Posted 2009 January 15 - 10:40
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#1691
Svečias_Haris_*
Posted 2009 January 15 - 10:44
#1692
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2009 January 15 - 10:59
#1693
Posted 2009 January 15 - 11:36
kada zaisi lkl arba eurolygoj tada ir bus kaip tu parasiai,as asmeniskai dalyvausiu tose varzybose 14d.kai jus zaisit,taip kad nematau cia diedliu problemu ar tai valenino diena,ar tai gimtadienis
O jei ir Valentadienis, ir gimtadienis?
As tikriausiai nevaziuosiu.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#1694
Posted 2009 January 15 - 14:26
kai uz ji pinigus mokes, tai taip ir sakysiu. o dabar zaidziu savo malonumui. Deja vasario 14 d. bus daugiau malonumu su mylima moterimi nei su 12 prakaituotu vyruku... Sorry as ne tos pakraipos. Taip, kad sekmes visiems sia diena praleidziant kartu su orandziniu kamuoliu...teisingai pasakyta yra keliu asmenu krepsinis yra krepsinis o visa kita palauks
#1695
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 January 15 - 16:18
#1696
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2009 January 15 - 18:43
tiksliai i desimtuka dionisai,as norejau ta minti isreikst bet,pabijojau kad netaip supras zmonesBlyn nepykit ;-) Ir neisizeiskite, bet toks jausmas kad ta diena, tai viena diena metuose kai jums duoda
#1697
Posted 2009 January 15 - 19:11
#1698
Posted 2009 January 15 - 20:00
Edited by Nerijusv, 2009 January 15 - 20:00.
#1699
Svečias_erikas(ege)_*
Posted 2009 January 15 - 20:12
#1700
Posted 2009 January 15 - 20:18
negales, nes jie nera registruoti komadoje siam sezonuisita.. jei bus trukumas, gal is vilnieciu dabar komandai nepriklausanciu galit ka itraukt i komanda tom rungtynem (pvz. lashas, krapaz, darka... aisku, jei jie nores)
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





