Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1741 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 27 - 15:40

Vakar buvo palankus varzovas, kuris kaip ir mes zaidzia chaotiskai, o kur chaosas - ten Peugeot komanda jauciasi kaip zuvis vandeny... Pernai metais turejom daug galimybiu to ismokti...
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1742 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 27 - 15:45

Bukit kad ir paskutiniai, bet bent parodykit toki krepsini, kai ziurint neimtu juokas per asaras....  :blink:

gal tu lygas supainioji kur mes zaidziame? Pats supranti, kad puse is musu neturi zalio supratimo kas tas yra krepsinis ir iki siol jis buvo asocijuojamas su alumi ir palakstymu kiemo lygoje...
Pirmadieniais praktiskai susirenkam palakstyti ir issikrauti po darbo dienu ar savaitgaliu. Ar buvo nors viena treniruote su rimtu apsilimu, kamuolio varymo ir perdavimo pamokelem (as jau nekalbu apie elementarius derinius). todel i viska ziurim arba biski for fun arba kaip sakant - 10 rimtu kasioru losia uz kluba, o mes alu geriam ir sergam...

taip, kad dziaukimes tuom ka turim, bo kas dar belieka siam suknistam gyvenime tokio labai jai linksmo...

P.S. Is 5-6 zmoniu gali bandyti kazka lipinti... Taciau kitiems ka veikti? Ranksluoscius padavineti? Kitais metais nei tu 5 tada nesurinksim kai reikes ir uz sale susimoketi ir starto mokescius...
...arba nuo kito pirmadienio pradek dirbti su svilpuku komandoje - gal kas ir pasikeis iki sezono pabaigos... -_-

http://www.kkl.lt/in...82&d=statistika

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 27 - 19:58

  • 0
Roots to roots

#1743 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 12:36


na...del alaus atnesimo, tai nzn, nes dionisas sake, kad nevaziuos matyt kita, tai nebus kaip nusigauti :(

a tai negerai... :( teks Rascalui su Vaidu daugiau po lenta padirbeti... Beje, kur aruzal dinges? GoTTo bent pasirgti atejo uz komanda... :beer:

Kitos varzybos ypatingai svarbios, bo tai musu pagrindiniai dabar priesininkai pakilti dar laipteliu aukstyn (+ namu varzybos). Todel butinas maximalus nusiteikimas visiems :beer:

P.S. Barklis tikras strategas - nors ir laimejom ir sociai, bet visvien zaisti nemokesim krepsinio kol nebusim pirmi matyt ;] :D
Klaidos? Kai isiveli i toki sukury tai ju isvengti neimanoma manau... -_-

sveki kur galiu dingt susuko visokios ligos nenorejau rizikuot,o beja ziuriu kad kai as nezaidziu tai komanda laimi :D .Nu nieko sekancias turiu but ir pats pasiilgau pasinervuot :D

Šį pranešimą redagavo aruzal: 2009 sausio 28 - 12:37

  • 0

#1744 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 sausio 28 - 18:44

vakar kalbejau su vilnieciais ir atrodo, kad susidomejimas yra.bet dauguma noretu suzinot kas tai per lyga, kada ir kur butu dauguma varzybu ir t.t. pakomentuokit ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1745 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 19:05

Brac...
http://www.kkl.lt/in...ka_komandos&d=7

Realiai jeigu prazangu ir klaidu skaicius sumazetu butu daug kam riesta siaip.... Bo realiai komanda tikrai gerai atrodo visomis prasmemis..
  • 0

#1746 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 sausio 28 - 20:04

Bo realiai komanda tikrai gerai atrodo visomis prasmemis..

ypac sita prasme MYGT ... nesusilaikiau :) dingstu :ph34r:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1747 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 28 - 20:35

ypac sita prasme MYGT ... nesusilaikiau  :) dingstu  :ph34r:

klausyk - ateik i treniruotes a? gal pagerinsi ir kitus rezultatus??? <_<

P.S. su praejusiais metais net nera ka lyginti, nors zaist taip ir neismokom... :ph34r:
niekas nepaneigs, kad esame antram ketvertuke pagal pajeguma, bet pagal atkovotus kamuolius su tokia priekine linija net ir tikrus centrus turincioms komandoms reiktu pasislepti... Jeigu Vaidas butu galejes zaisti visose varzybose (pamenu jo piktas akis per varzybas su Kauno BMW iki siandien :mad: ), tai dar ne toks rezas butu ir pergaliu manau daugiau... Rascal aplamai Dievo dovana ir atradimas netiketas (Lashai - uz tai tau alaus reikia pilti ir pilti :beer: ), o apie Dionisa (kaip pati Dieva) ir kalbet nedrystu... :beer:

Tai pirmadieni dar bus kam nors klausimu??? :mad:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 28 - 22:39

  • 0
Roots to roots

#1748 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 22:42

as toj eurobasket lygoj dalyvauciau jei kas darot sarasa :) beje, labai noriu papildomai treniruotis, gal butu pas ka vietos salej? ps. Dekui uz komplimentus :beer: bet zinau ko truksta man, lankau dabar kacelke :D del to metimas kencia biski, bet mases igausiu, galesiu po kase stumdytis kaip pvz dionisas :D ir ieskau kokios kompanijos kad galeciau prisijungt palost krepsini ir gerint metima

Šį pranešimą redagavo Rascal: 2009 sausio 28 - 22:55

  • 0

#1749 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 23:11

kas del tos kitos lygos as losciau, kuo daugiau varzybu tuo daugiau susilostume ir perspektyvoje butume cempionai ;) , gal cia per optimistiskai pasakyta bet po paskutiniu rungtyniu taip atrodo biski drausmes nepakenktu ir to pasekme butu maziau klaidu ir tada manau viskas ok butu ;)
  • 0

#1750 Svečias_Svecias_*

Svečias_Svecias_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 29 - 10:54

su tom klaidom tai kazkas negerai, tikrai per varzybas taip nekrito i akis klaidos. Praradom pora pasu gal dar kazkur kazka, bet tikrai ne 30vnt.
  • 0

#1751 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 29 - 11:02

Svecias Parašyta Jan 29 2009, 10:54 AM
--------------------------------------------------------------------------------
su tom klaidom tai kazkas negerai, tikrai per varzybas taip nekrito i akis klaidos. Praradom pora pasu gal dar kazkur kazka, bet tikrai ne 30vnt. 


Bukit geri, prisiloginkit, nes dabar atrodo, kad koks mokyklos sargas atejo pakomentuoti varzybu... <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1752 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 29 - 13:06

gal maziau demesio kreipkite i ta statistika, bo del jos daugeliui rankos dreba per varzybas (ko nebuna per treniruotes)... :ph34r: P.S. Bukite zmones tolerantiskesni vieni kitu atzvilgiu :beer: Suprantu, kad esam lietuviai ir jeigu mes patys prie kryziaus neprisikalsim ir sudais neapsipilsim, tai nebus mielas gyvenimas, bet pasistenkime dziaugtis tuo ka turim bent karta :blush:
  • 0
Roots to roots

#1753 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 sausio 29 - 15:52

as ziasciau toj lygoj. kiek zinau sita savaite lyg ir paskutine uzsiregistruoti? :blink: Toli ar kas kitas gal tiksiai zino?
  • 0

#1754 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 sausio 29 - 16:17

as ir prisijungciau toje naujoje lygoje, jei buciau bent kiek reikalingas ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#1755 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 29 - 16:25

Siaip tai ir as daug info neturiu, bet tai nebus tas turnyras, uz kuri reikia moketi 600 Lt. Sito startas kainuoja 850 Lt. Atrodo, kad bus ~8 komandos, tarp kuriu bus BBG (Baltijos baldu grupe, Imoniu+ lyga), ESS (Energijos sistemu servisas, Imoniu+ lyga), KAUNO SRC (Aukso lyga), Kauno vandenys, kazkokia studentu komanda, kazkas is Bendruomeniu taures.... Galite pasiziureti kas tai per komandos, kur jos losia, kas jose losia, bet turekit omeny, kad legionieriu limito nera. Butu gerai, kad Esmis pats cia paporintu apie sita turnyra.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1756 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 sausio 29 - 16:28

Tai gal sudarykim sarasa: 1. Darinskas 2. Haris 3. Lashas 4. Dionisas 5. Vaidas 6. Rascal 7. ....
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1757 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 30 - 04:48

Zdarov chebryte :) Na, po visu traumu ir sesiju pagaliau sugryztu i didyji krepsini (kad ir ant suoliuko ;) ). Na, manau as ir isirasysiu i naujosios komandos sarasiuka. Ziauriai reikia zaidybinio laiko (kad ir minutes ;) ), kad sugryzt siek tiek i formike. 1. Darinskas 2. Haris 3. Lashas 4. Dionisas 5. Vaidas 6. Rascal 7. Tiger14 Nu manau, kad sios komandos BBG (Baltijos baldu grupe, Imoniu+ lyga), ESS (Energijos sistemu servisas, Imoniu+ lyga), KAUNO SRC (Aukso lyga), Kauno vandenys tikrai ispudingos, nes su dauguma is ju man teko lost praeityje. Taigi kaip sakant komandikes surenka galingas sudetis kiekvienam sezonui ir plius turi gera finansavima. Na, bet manau jei dar i sarasiuka isirasytu keleta pezistu, tai galima butu ir sudalyvaut. Na, kokia 10-12 zaideju tikrai reiketu. Na, detales ko gero paderinsim pirmadieni. Na, kaip yrodydamas savo sugryzima i didyji krepsini B) cia mums suorganizavau draugiskas rungtynes su Dumblo komanda zaidziancia KMKL (kauno megeju krepsinio lygoje). Rungtynes ketvirtadieni vasario 5 diena ju aiksteleje. Mums reikes susimoketi uz teisejus. Todel, bent 7 ar 8 zaidejai prasyciau nusiteikti vasario 5 sudalyvauti siam draugiskam mace. Paskum kada sulosime su jais musu aiksteleje. Taigi vasario 5 kas gali nusiteikite kovai, nes pralosti pries KMKL C pogrupio komanda nesinoretu :ph34r: Na, tai tiek is mano puses. The Best regards from Tiger And See You On Monday B)
  • 0

#1758 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 30 - 18:48

Draugas Krapaz paprase ji uzrasyt. Jis yra klubietis is vilniaus (lashas ji pazysta) 1. Darinskas 2. Haris 3. Lashas 4. Dionisas 5. Vaidas 6. Rascal 7. Tiger14 8. Krapaz
  • 0

#1759 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 sausio 30 - 20:32

Draugas Krapaz paprase ji uzrasyt. Jis yra klubietis is vilniaus (lashas ji pazysta)

parduociau apranga uz antikrizine kaina :) ir siaip jei planuojat dar nauju zaideju ar kas is vilnieciu kurie prisijungs neturit aprangos rasot i pm tarsimes :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#1760 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 31 - 14:01

visos komandos vardu Toli sveikinu sianakt per pati vidurnakti tapus antra karta teveliu!!!! :beer: Linkejimai mamytei ir dukrelei :wub: Visiems kantrybes, sveikatos ir graziu gyvenimo akimirku!!!! Pirmadienio varzybos dedikuojamos tavo dukrai ir be pergales namo nesiruosk gryzti!!! :blush: :D :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 sausio 31 - 14:03

  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0