Jump to content


Photo

Apie Peugeot 307


  • Please log in to reply
950 replies to this topic

#121 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 January 15 - 12:22

baltas -dar nereiskia kad su juo kazkas blogai!, aisku reiktu begt nuo tarnybiniu masinu, nebutinai baltu, nors 307 balti labai populiarus tarp policijos ekipazu visoj europoj ir juos nuraso del dideles ridos po 3-4 metu. o atsukus spidometrta ir paruosus, gaunasi visai patraukli kaina.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#122 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 15 - 17:14

O tu nepagalvojai kad tie 3 men buvo tam kad susirasciau gera masina o ne apdrosta ar dausta triperi. Kaip taisykle skambini zmogus sako, masina nuliova viskas ore. atvarai. vasara. +25C. masinos negriebia. cilindrai permusa. skyvai nueje. Radau netgi viena su zalia saliarka :lol: Padangos nudrostos. rankeneles nuplesytos ir pan ir pan. Jei po avaryjos tia istampymai xujovi. per mano akis gal 50 vienetu 307 praejo. ir vis kas nors netaip. Jau nekalbu kad praktiskai visu 107hp vienetu. sankabos parejusios vos kaip ne taisykle.......... -_- Tai va. dabar nusipirkau tai vienintele problema, tai kad skyva must pradejo. toliau eina tolka tak. iskart kita diena numetem i technikini. px praejo be jokiu marasmu ir pinigu kisimo. Aisku gal as cia perdaug su ta lempu lempa. bet 50 vienetu permetes akim. ir esant tokiai komplektacijai ir ridai. masinos kaina suko apie 26k. :mellow: PS: kas liecia draudima. tai as ji skaiciuoju i kaina. gi kasko draudimas ple ne centus kainuoja. Apie 1.4k litu 307. o gal tu nuperki masina apdraudi ir parduodi uzsimetes 200euru :unsure: PX nesvarbu, sakiau gi cia IMO.
  • 0

#123 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Posted 2008 January 15 - 18:53

Ispanijoj pilna privaciu baltu masinu.Ten rasi ir 607 ir M5 ir M3 balta.Situs modelius perka dazniausiai privatus zmones ir jie papildomu pinigu uz spalva tikrai turi.Matyt cia skonio reikalas ir maziau masina kaista.Prancuzijos pietineje dalyje situacija panasi.Tad musu logika pietieciui gali pasirodyti nelogiska.

Edited by Marius406, 2008 January 15 - 18:53.

  • 0

#124 Svečias_LaKilleR_*

Svečias_LaKilleR_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 15 - 20:20

siaip tai notreciau paprasyti kad jus parasytumete i ka reiktu atkreipti demesi? gal kazkokie garsai isduoda kazka, ar kaip ten ta skyva pasiziureti geras jis arne? kaip ten su tuo uzvestu varikliu ir atsuktu tepalo dangteliu kaip jis turi elgtis, kokiu bugú ieskoti salone ar kokiu lipduku isduodanciu kam priklause masina. na tokie visokie buitiniai patarimai, nes dyzelio dar nesu pirkes. kaip ten tie dumai kada kokios spalvos? uzvedant juodas dumas, o poto baltas gerai ar ne ir t.t. busiu dekingas uz kiekviena patarima.
  • 0

#125 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 15 - 21:21

mano nuomuone,tai,kad kasko draust 307,tai isvis nesamone,niekam jie neidomus,koki golf4 tai tada gali draust.as savo isigijau uz 4700 euru,ta prasme su remontu tiek kainavo,buvo nestipriai is sona dauztas,prabegas 72000,tai kolkas kaip ir jokiu problemu ir nepanasu ,kad kas jam galetu atsitikt.geriausiai pirkt is pazystamu arba ieskot pokstelta,o sutvarkytas masinas jai norit pirkt,tai pirkit naujas,nes sveikos tokios masinos ir uzsienyje belekiek kainuoja
  • 0

#126 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 15 - 22:10

mano nuomuone,tai,kad kasko draust 307,tai isvis nesamone,niekam jie neidomus,koki golf4 tai tada gali draust.as savo isigijau uz 4700 euru,ta prasme su remontu tiek kainavo,buvo nestipriai is sona dauztas,prabegas 72000,tai kolkas kaip ir jokiu problemu ir nepanasu ,kad kas jam galetu atsitikt.geriausiai pirkt is pazystamu arba ieskot pokstelta,o sutvarkytas masinas jai norit pirkt,tai pirkit naujas,nes sveikos tokios masinos ir uzsienyje belekiek kainuoja

Nu kaip zinom kasko ne vien nuo vagysciu. O paciam netycia ipirdolinus kokiam durnas zilagalviui seniui i subine, kuris i zieda niekaip nepatiako ivaziuot, gali viskas brangiai kastuot. primesk varos, bamperiai ir tok dale ir tok dale :) Niekas nera apdraustas, nes savo akim viena kart maciau :D

I zieda galejo ilekti minimum 3 masinos. bet dedukui su 2 golpu, bbz kas. jau atrodo kad vaziuot pradejo. pyst stabdziai :D tai i subine su antru screniku ir idure. kasko neturejo. nes vairuotojas tai sako bl as 20 metu pravazinejas ir avarijos neturejas ;D kaip manai kiek jam lempos atsijo ir masinos priekio pratampymas su buferiu ;]
  • 0

#127 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 07 - 21:57

Ketinu pirkti peugeot 307 2001 - 2002 metu. Kas turite toki man labai butu idomu suzinoti jusu nuomone apie si automobiliuka :) taip pat domintu su kokiomis problemomis susiduriate :)
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#128

  • Svečiai

Posted 2008 February 07 - 22:19

vaziuokle siek tiek kietoka todel vaziuojant lupu nepasidazysi :D :lol: ;) o visa kita kaip ir visos auto netepsi nevaziuosi
  • 0

#129 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 07 - 22:30

vaziuokle siek tiek kietoka todel vaziuojant lupu nepasidazysi :D :lol: ;) o visa kita kaip ir visos auto netepsi nevaziuosi

uje lupu nesidazau tai man tas negresia :D :D o seip tikiu kad gedimu bus bet su pagrindiniais gedimais noreciau buti susipazinus :D nes apnt mano 206 ju buvo nemazai ir kazkaip nebesinori apsigauti :)
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#130 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2008 February 08 - 09:28

Vaziuokle kietoka? P307 nei kieta, nei minksta-viduriukas. Problemos? Elektronika, skyvas bei kiti smulkus 'nuolatiniai' defektai!
  • 0

#131 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 08 - 09:38

Vaziuokle kietoka? P307 nei kieta, nei minksta-viduriukas. Problemos? Elektronika, skyvas bei kiti smulkus 'nuolatiniai' defektai!

Škyvas tik HDI motorui, benzinui tas negresia.
  • 0

#132 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • posts 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Posted 2008 February 08 - 12:36

Saviškiu važinėju dar lb neilgai, bet šiaip kaip ir lb patenkintas. Tiesa ir man važiuoklė kietoka, na pas mane diskai R17 ir tai spėju turi įtakos.
  • 0

#133 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 08 - 15:40

Škyvas tik HDI motorui, benzinui tas negresia.

tai as tik noriu hdi daugiau jokio nenoriu :D
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#134 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 08 - 15:41

Vaziuokle kietoka? P307 nei kieta, nei minksta-viduriukas. Problemos? Elektronika, skyvas bei kiti smulkus 'nuolatiniai' defektai!

va kad su elektronika buna bedu tai ta teko girdeti :) nelabai noretusi tokio gedimo
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#135

  • Svečiai

Posted 2008 February 08 - 18:43

va kad su elektronika buna bedu tai ta teko girdeti :) nelabai noretusi tokio gedimo

skyvas anokia cia problema pasikeitei ir kokia 50.000km ramu o elektronika irgi ne pas visus genda forume raso tik tie pas kuriuos yra problemu o kiek ju is viso vazineja ir problemu neturi nemanau kad 99% 307u turi elektronikos problemu


o vaziuokle visgi kietoka tokiam kebului(ypac jei pripust ratus kiek reikia pagal popierelius,jeigu vazinet priputus koki 1.8atm. tai gal ir butu panasu i vidutini kietuma)


isdrysiu pasakyt savo nuomone kainos ir kokybes santykis tikrai nera pats geriausias dazniausiai paperka dizainas del ko nukencia kokybe(bet cia irgi ne problema baisiau butu tuos pinigelius an ruletes nuleist betrokstant ant 308 uzlost)
  • 0

#136 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 08 - 21:21

skyvas anokia cia problema pasikeitei ir kokia 50.000km ramu o elektronika irgi ne pas visus genda forume raso tik tie pas kuriuos yra problemu o kiek ju is viso vazineja ir problemu neturi nemanau kad 99% 307u turi elektronikos problemu


o vaziuokle visgi kietoka tokiam kebului(ypac jei pripust ratus kiek reikia pagal popierelius,jeigu vazinet priputus koki 1.8atm. tai gal ir butu panasu i vidutini kietuma)


isdrysiu pasakyt savo nuomone kainos ir kokybes santykis tikrai nera pats geriausias dazniausiai paperka dizainas del ko nukencia kokybe(bet cia irgi ne problema baisiau butu tuos pinigelius an ruletes nuleist betrokstant ant 308 uzlost)

tai as ne apie forumiecius kalbejau as apskritai is aplinkiniu esu girdejus apie tokius gedimus tai man siek tiek neramu pasidare nes sis auto man patiko ir nelabai noreciau savo apsisprendima keisti :) man siek tiek teko girdeti apie spirtini varijanta su turbo dizeliuku tai gal jus ka girdejot irgi? ir seip labai butu idomu suzinoti kiek daug mas jis kainuoja?
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#137 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 08 - 21:27

Ketinu pirkti peugeot 307 2001 - 2002 metu. Kas turite toki man labai butu idomu suzinoti jusu nuomone apie si automobiliuka :) taip pat domintu su kokiomis problemomis susiduriate :)

Tiesa norejau patart. Nes kadangi dauguma moteru mogsta SANKABAS drosti ir labai stipriai. Nu nesakau kad butent ir tu taip megsti. Bet jei jo imk 66kw varianta. Bo 66kw nuo 80kw sankabu keitimas bele 3 kart pigesnis .(Nu cia tik siaip pastebejimas)
  • 0

#138 vidole

vidole
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 39
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 206; 1.9 D; 99m

Posted 2008 February 08 - 21:31

Tiesa norejau patart. Nes kadangi dauguma moteru mogsta SANKABAS drosti ir labai stipriai. Nu nesakau kad butent ir tu taip megsti. Bet jei jo imk 66kw varianta. Bo 66kw nuo 80kw sankabu keitimas bele 3 kart pigesnis .(Nu cia tik siaip pastebejimas)

turiu siokia tokia problemele su tuo:D bet cia buvo pacioje pradzioje kai isigijau peugeot 206 bet daba vazineju tvarkingai :D bent jau man taip atrodo bet sankaba reiktu keisti :D :D o tai kainuoja 800lt :D :D brangoka kaip studentei :D bet teks matyt greitu laiku :D dekui uz patarima tikrai turesiu tai omenyje :D
  • 0
Baruze...
Ilgai ieskotas ir pagaliau rastas naujas plieninis augintinis :D
kruva focusu :D

#139 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • posts 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Posted 2008 February 09 - 15:03

betkokiu atveju i HDI (jie is principo nesiskiria nuo TDI) kuro negalima pilt ne is degalines. Jei jau susitvarkyt sankaba brangoka, tai reikalui esant remontuot HDI (butent kuro sistema ir kazkiek pati varikli) bus daug brangiau nei benzinini tai ir ta ekonomija tik tam kartui, mano galva geriau benzinas (siuo atveju koks 1.6 16v) ir dujos, bet pabreziu, cia mano nuomone ir as jos nepersu!
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#140 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 February 10 - 16:01

betkokiu atveju i HDI (jie is principo nesiskiria nuo TDI) kuro negalima pilt ne is degalines. Jei jau susitvarkyt sankaba brangoka, tai reikalui esant remontuot HDI (butent kuro sistema ir kazkiek pati varikli) bus daug brangiau nei benzinini tai ir ta ekonomija tik tam kartui, mano galva geriau benzinas (siuo atveju koks 1.6 16v) ir dujos, bet pabreziu, cia mano nuomone ir as jos nepersu!

man rodo is principo TDI su HDI tikrai skiriasi :unsure: nebent kalba eina apie paskutiniuosius TDI

Edited by Francis, 2008 February 10 - 16:02.

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users