Peršokti prie turinio


automatines greiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#21 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 30 - 15:29

tai va beda didziausia, kad visiskai nera laiko :D
tai ieskausi kas nori padaryti visuomenei naudinga darba ir man padeti :D
na siaip ar taip, ieskosiu serviso arti darbo, gal ka ir susitarsiu su meistriukais, gal labai neskriaus mano pinigines, as vis tikiuosi, kad pas mane ten tik tepalus keist reikia :unsure:

zinok cia tau ne kaladeles pakeist :) nemanau ar siaip zmogus megstantis krapstytis prie auto, rizikuotu lyst i automato deze. Kiek esu girdejes tokie megejai pridaro dar daugiau problemu, kurios atsieina nemazai $
  • 0

#22 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 31 - 14:27

na as suprantu, kad belenkokiam garaziniam meistriukui tokio gedimo nepaduosi tvarkyt,
  • 0

#23 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 01 - 20:33

nu va, vežu savąjį mylimąjį į Kauną remontui, iš preliminaraus vertinimo meistras sakė, kad sutilpsiu į 300lt, žiūrėsim B)
  • 0

#24 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 07:56

nu va, vežu savąjį mylimąjį į Kauną remontui, iš preliminaraus vertinimo meistras sakė, kad sutilpsiu į 300lt, žiūrėsim B)

god lak :) man meistras sake, kad vargiai y 3000 sutilpsiu...

p.s. praneshk ka diagnozavo, idomumo delei :)
  • 0

#25 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 08:08

god lak :) man meistras sake, kad vargiai y 3000 sutilpsiu...

p.s. praneshk ka diagnozavo, idomumo delei :)

oho, gal pas tave jau pažengęs gedimas.. :blink:
  • 0

#26 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 08:52

god lak :) man meistras sake, kad vargiai y 3000 sutilpsiu...

p.s. praneshk ka diagnozavo, idomumo delei :)

oho, gal pas tave jau pažengęs gedimas.. :blink:

nu ja, negali gi visada sektis :D
  • 0

#27 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 02 - 09:20

jei kainuos virs 3000 mesk n... ta automata ir isidek paprasta deze, tikrai kainuos pigiau, ir vaziavimas dayg malonesnis.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#28 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 09:21

jei kainuos virs 3000 mesk n... ta automata ir isidek paprasta deze, tikrai kainuos pigiau, ir vaziavimas dayg malonesnis.

te kad ish autoamto y mechanika pakeist daugiau nei pac pezas speju kainuotu ...
  • 0

#29 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 02 - 09:32

o tu pasidomek kiek pavyzdziui kainuoja visas komplektas, deze,sankaba,smagratis, kronsteinai,begiu rankena su trosais. neturetu but kosmines kainos zinant kiek anglisku yra ardyme.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#30 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 09:53

o tu pasidomek kiek pavyzdziui kainuoja visas komplektas, deze,sankaba,smagratis, kronsteinai,begiu rankena su trosais. neturetu but kosmines kainos zinant kiek anglisku yra ardyme.

anyway nenoriu mechanikos :) esu pataper vairuotojas-tinginys, o turint omenyje sostines kamschius, ishviso be automato neturiu noro vazhinet :)
  • 0

#31 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 16:21

Gal kas v'kurse ar galima tempti automata ? :) Jei galima, tai gal kas keliom dienom gali paskolyt ta 'kilpa' qri isisuka? bo palikes pas tata garazhe, o garazhas 70km uzh miesto :)
  • 0

#32 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 16:51

Seip tempti nerekomenduojama, reikia kelti priekinius ratus. Manuale yra parasyta rodos, kad galima tempti iki 70km/h, nezinau del atstumo, tiesa sakant. Beje, kai sutvarkysi, gal galetum pranesti kur ir uz kiek, seip, vertinga informacija butu... Aciu! Sekmes

Šį pranešimą redagavo nordic: 2008 birželio 04 - 16:53

  • 0

#33 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 16:54

Seip tempti nerekomenduojama, reikia kelti priekinius ratus.
Manuale yra parasyta rodos, kad galima tempti iki 70km/h, nezinau del atstumo, tiesa sakant.

Beje, kai sutvarkysi, gal galetum pranesti kur ir uz kiek, seip, vertinga informacija butu... Aciu!

Sekmes

atkasiau fokishkam savo manuale, ka galima 50km/h ir tik 50km atsuma :)
  • 0

#34 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:13

Galvoju ar savo jegom nenuvaziuotum, juk jis isijungia 3 pavara, ar ne? Galima vaziuoti ir vaziuoti. Ar sumaisiau kazka? Sorry, perskaiciau, kad tau jis visai nevaziuoja, baisu! Nebandei tepalu lygi paziureti?

Šį pranešimą redagavo nordic: 2008 birželio 04 - 17:14

  • 0

#35 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:20

Galvoju ar savo jegom nenuvaziuotum, juk jis isijungia 3 pavara, ar ne? Galima vaziuoti ir vaziuoti. Ar sumaisiau kazka?

Sorry, perskaiciau, kad tau jis visai nevaziuoja, baisu! Nebandei tepalu lygi paziureti?

nu esme jog vazhiuoja, kaip ir sakai 3chia pavara, tachiau tas zizimas man nekelia dzhiugesio, sake gali buti dezhes tepalo siurbliui ate, tai tada tipo ishviso vazhiuoti negalima...
  • 0

#36 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:34

Gali buti, kad isvis tepalo nera. Sutik, tai butu tikrai kvaila priezastis uzmusti deze ir sumoketi simtus uz tokia diagnoze. 2 min uztrunka patikrinti.
  • 0

#37 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:37

Gali buti, kad isvis tepalo nera. Sutik, tai butu tikrai kvaila priezastis uzmusti deze ir sumoketi simtus uz tokia diagnoze. 2 min uztrunka patikrinti.

ok, eijnu patikrinsiu :) nors nera noro teliotis kazhkiek :)
  • 0

#38 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:39

tepalus paziuret, tipo kai acidarai kapota ir kur tas matuoklis yra? ta paziuret? eisiu ir as patikrint tada, gal ir pas mane nieko rimto tada nebutu, jei tepalu neber :blink:

Šį pranešimą redagavo Panelė Parker: 2008 birželio 04 - 17:39

  • 0

#39 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 17:51

Gali buti, kad isvis tepalo nera. Sutik, tai butu tikrai kvaila priezastis uzmusti deze ir sumoketi simtus uz tokia diagnoze. 2 min uztrunka patikrinti.

tepalu norma, bet zizimas negrazhus tai buetnt dezhej, special pasimate kai filtra nuemiau ... :(
  • 0

#40 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 09:49

tepalus paziuret, tipo kai acidarai kapota ir kur tas matuoklis yra? ta paziuret? eisiu ir as patikrint tada, gal ir pas mane nieko rimto tada nebutu, jei tepalu neber :blink:

Panele Parker,
deja tavo Coupe pavaru dezes tepalu lygis nesimatuoja... Cia tinka tik 3L V6 varikliams Coupe, nezinau, tiesa, del HDi.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0