Peršokti prie turinio


automatines greiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#61 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:46

durnu pavadint, yra labai lengva, as irgi galeciau cia daugeli isvadint debilais, bet dar turiu kulturos. vien pas mane guli 2 dezes nuo 3.0 24v, tvarkingos ir niekam ju nereik, paprasciausiai reik tik moket ieskot . o pinigais svaistytis-tai tipo as kietas o jus visi durni. Panele parker , tai nepergyvenkit, elektronika tvarkoma paprasciau negu mechanika, PSA koncerno gaminiai kuriuose ejo sis automatas yra sie, citroen xantia nuo98,C5, peugeot 605,607, 406 ir nebutinai cupas, o sedanas ir universalas, tai rast kita valdymo bloka nebus daug problemu.
  • 1
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#62 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:51

durnu pavadint, yra labai lengva, as irgi galeciau cia  daugeli isvadint debilais, bet dar turiu kulturos.
vien pas mane guli 2 dezes nuo 3.0 24v, tvarkingos ir niekam ju nereik, paprasciausiai reik tik moket ieskot . o pinigais svaistytis-tai tipo as kietas o jus visi durni.
Panele parker , tai nepergyvenkit, elektronika tvarkoma paprasciau negu mechanika, PSA koncerno gaminiai kuriuose ejo sis automatas yra sie, citroen xantia nuo98,C5, peugeot 605,607, 406 ir nebutinai cupas, o sedanas ir universalas, tai rast kita valdymo bloka nebus daug problemu.

Deja, deka darbiniu santykiu, vos uzhtenka laiko vakarienei namiuose, ar dar i koki sp.kluba. grizhtant prie temos, kokia tikimybe, jog tavo turimos dezhes tinkamos man ? deja, bet kas liechia Pezo mechnikos ir elektronikos specifika nieko nenutuokiu, nors ir turejau keleta modeliu :)

Šį pranešimą redagavo messiah: 2008 birželio 10 - 20:52

  • 0

#63 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 10 - 21:05

cia mane kaikas pavadino d...., todel atrasiau nesusilaikiau,daugiau netersiu sios temos, sekmes jum tvarkant savo cupus.

Šį pranešimą redagavo MKS999: 2008 birželio 10 - 21:26

  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#64 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 21:08

cia mane kaikas pavadino d...., todel atrasiau nesusilaikiau,daugiau netersiu sios temos, sekmes jum tvarkant savo cupus.

Ponas PM'u negaunate ?
  • 0

#65 marikas

marikas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407.2004m 2.0 16v aptamataz

Parašyta 2008 birželio 11 - 18:36

Nu ka gi,reik ir man pabedavoti kartu su jumis.Istikruju ira didele problemele su tais aptamataiz.Maniskis 407 prabeges 155k.Jau girdziu reduktoriaus garsa.nezymus,bet ira.Buvau pas du mestrus nuvaziaves.Vienas pasake kad nejeskociau kirminu subinei,atseit nemato ir negirdi joku gedimu.Kitas vis del to sutiko kad ira garselis,bet patare vazinetik kol bus rimtesniu gedimu,nes dabar sumoki 2500 lt,o kadangi tuos dezes pasak jo ira problematiskos ir ilgai nelaika,greitu laiku galesi suploti dar nuo 2500 iki 5000 lt. Taip mane siandien sunervavo,net parasiau skunda i PSA koncerna.Jaigu neatsakis,vistiek vasara vaziuosiu i Peugeot muzeju,tai vietoi kelsiu skandala kad gamina s... kuris po 150k bira kaip koks golpas. :mad:
  • 0
-------------------------- Galvoti-tai sakyti ne

#66 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 12 - 15:17

Nezinau, kaip del 407, but 406 V6 turi vokieciu ZF 4HP-20 automata. Jis labai gerai uzsirekomedaves.

Šį pranešimą redagavo nordic: 2008 birželio 12 - 15:18

  • 0

#67 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 12 - 18:20

meistras paskambines pasake, kad diagnostika parode, kad pas mano peza subyrejusi hidraulika, tipo kels ant stendo, ir fifty/fifty bus tvarkoj ar ne, o jei ne, tipo gilesnis remontas apie 3000lt kainuos, realu?
  • 0

#68 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 12 - 22:13

meistras paskambines pasake, kad diagnostika parode, kad pas mano peza subyrejusi hidraulika, tipo kels ant stendo, ir fifty/fifty bus tvarkoj ar ne, o jei ne, tipo gilesnis remontas apie 3000lt kainuos, realu?

realu. baisios automatu remontu kainos...
  • 0

#69 marikas

marikas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407.2004m 2.0 16v aptamataz

Parašyta 2008 birželio 12 - 22:31

Nezinau, kaip del 407, but 406 V6 turi vokieciu ZF 4HP-20 automata. Jis labai gerai uzsirekomedaves.

Deja 407 dazniausiai stovi prancuziska deze.
  • 0
-------------------------- Galvoti-tai sakyti ne

#70 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 12 - 23:53

automatui, jauciu, padesiu kryziu po sito remonto...
  • 0

#71 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 13 - 06:17

Triezenkle suma uz remonta yra baisu. :) Bet ko noret is 10m senumo masinos.
  • 0

#72 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 13 - 08:39

o jau tipo 2-5 metų senumo mašinos negenda, ane?
  • 0

#73 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2008 birželio 13 - 14:36

o jau tipo 2-5 metų senumo mašinos negenda, ane?

Zinoma, kad auto genda.Ir visos genda, tik ,,sviezesnes'' turi garantija, o kitos - ne.
O dabar apie APD.Reikia suprasti, kad bendra diagnoze ( tepalu sutepei sostines kelius ) - dezei amen?
Tokiu atveju, susirask kita ir organizuok pakeitima.
Tiesa, butu miela pasistengti ir gauti min.garantijas nesekmes atveju. Bet tai jau kita tema.
  • 0

#74 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 13 - 14:38

na nesake, kad dezei amen, tipo imanoma sutvarkyti, tik detales brangios ir darbo daug. garantija kazkokia suteiks, bet tikiuosi jos neprireiks :blink:
  • 0

#75 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 13 - 15:43

vienas senas pavarų dėžių meistriukas yra pasakęs "jei tai ne kalašnikovas, reiškia tai ne automatas, nėra geriau už mechaninę, ją išardai , surenki ir vėl važiuoji..."
  • 0

#76 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2008 birželio 13 - 17:28

na nesake, kad dezei amen, tipo imanoma sutvarkyti, tik detales brangios ir darbo daug. garantija kazkokia suteiks, bet tikiuosi jos neprireiks :blink:

Viska galima sutaisyti, jei ne amen, bet ( jei pinigai nepleso pinigines) skaiciuok - kiek tai gali kainuoti vienu ir kitu atveju.
Jei yra noras ( o ir galimybes), galima ir nauja dezute nusipirkti - tada tikrai ateis svente.
Pritrukus kantrybes galima pasirinkti nepralosiama varianta: parduok begedi...
  • 0

#77 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 14 - 00:03

parduoti ja as jau kokius penkiolika kartu buvau sugalvojusi, bet na nezinau, patinka man tas mano metalo gabalas, o remontas, na tureciau itilpti i 3k. kaip mano tetukas sako: babkes uzdirbamos ir yra tam, kad jas leist :D na aisku labiau noretusi ne tokiems reikalas leist..
  • 0

#78 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 birželio 14 - 12:16

parduoti ja as jau kokius penkiolika kartu buvau sugalvojusi, bet na nezinau, patinka man tas mano metalo gabalas, o remontas, na tureciau itilpti i 3k.
kaip mano tetukas sako: babkes uzdirbamos ir yra tam, kad jas leist :D na aisku labiau noretusi ne tokiems reikalas leist..

kas tiesa tai ne melas, jei patinka, jei prie dūšios tada reik tvarkyt, o pinigai tai priemonė tikslams pasiekti.
  • 0

#79 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 birželio 14 - 17:40

Nu ka gi,reik ir man pabedavoti kartu su jumis.Istikruju ira didele problemele su tais aptamataiz.Maniskis 407 prabeges 155k.Jau girdziu reduktoriaus garsa.nezymus,bet ira.Buvau pas du mestrus nuvaziaves.Vienas pasake kad nejeskociau kirminu subinei,atseit nemato ir negirdi joku gedimu.Kitas vis del to sutiko kad ira garselis,bet patare vazinetik kol bus rimtesniu gedimu,nes dabar sumoki 2500 lt,o kadangi tuos dezes pasak jo ira problematiskos ir ilgai nelaika,greitu laiku galesi suploti dar nuo 2500 iki 5000 lt.
Taip mane siandien sunervavo,net parasiau skunda i PSA koncerna.Jaigu neatsakis,vistiek vasara vaziuosiu i Peugeot muzeju,tai vietoi kelsiu skandala kad gamina s... kuris po 150k bira kaip koks golpas. :mad:

Kazkur esu skaites ir jei neklystu 407 eina porshe automatines pavaru dezes "Tiptronic – System Porsche"

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2008 birželio 14 - 18:04

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#80 Qrmis

Qrmis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 3.0 / 406 Coupe 2.0

Parašyta 2008 liepos 01 - 15:06

yra susietu dalyku tik su 3.0 407 ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0