Peršokti prie turinio


automatines greiciu deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#41 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 11:30

Panele Parker,
deja tavo Coupe pavaru dezes tepalu lygis nesimatuoja... Cia tinka tik 3L V6 varikliams Coupe, nezinau, tiesa, del HDi.

Mmmm, o pas Panele Parker lyg ir V6 + kalashnikov'as, ar klystu ? :)
  • 0

#42 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 11:39

nordic HDi 2.2 coupe automatu nebuvo. Kaip ir 2.2 benzo.
  • 0

#43 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 12:24

Kagi, skambino ish Pezo serviso, diagnoze nekonkreti, bet vis diagnoze: mechaninis automatines greichiu dezhes gedimas ... :(
  • 0

#44 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 12:35

o saskaitele mazdaug kokia bus, nesake? :blink:
  • 0

#45 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 12:37

o saskaitele mazdaug kokia bus, nesake? :blink:

Jie nesako tokiu dalyku, bet kalbejau su atitinkamom personom, qrioms buwo panashei, tai kaina svyruoja nuo 3 iki 5k Lt
  • 0

#46 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 12:46

na jei man tiek bus, tai parduosiu naher as ta metalo gabala ir pirksiu kita kokia :blink:
  • 0

#47 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 13:50

na jei man tiek bus, tai parduosiu naher as ta metalo gabala ir pirksiu kita kokia :blink:

na, pas mane irgi pirma minti buwo, dazhyti zhaliai ir stumti i koki nors pruda :)
  • 0

#48 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 13:53

na, pas mane irgi pirma minti buwo, dazhyti zhaliai ir stumti i koki nors pruda :)

:D :D
cia geras ;]]]]]
arba pirkti trecia golfa ir pranykti pilkoje maseje

Šį pranešimą redagavo Panelė Parker: 2008 birželio 05 - 13:53

  • 0

#49 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 14:23

Tiesa pasakius brangu islaikyti 3L coupe. Bet vairuoti malonu. Svarbu kad norai sutaptu su galimybemis. :)
  • 0

#50 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 15:09

Tiesa pasakius brangu islaikyti 3L coupe. Bet vairuoti malonu. Svarbu kad norai sutaptu su galimybemis. :)


Pritariu, netvarkinga tokia masina butu skaudu matyti.

Tiesa, del automatu. Tikiu, kad tai daugelis zino, taciau visada verta pasiskaityti kaip reikia su jais elgtis, kad jie neluztu. Daugelis saltiniu nurodo netaisinga eksploatacija ir neprieziura kaip pagrindine gedimu priezasti. Tikiu, kad jei manualine deze galima laikyti variklio dalimi, tai automatas yra atskiras dalyvis, gyvenantis savo gyvenima ir teisingai naudojamas gali tikrai prasukti ne pora simtu tukst. km.

Nevienas mechanikas pritartu, kad jei jau rinktis automata, tai tik kartu su dideliu varikliu. Tai paprasciausia todel, kad toks automatas pritaikytas atlaikyti didesnes apkrovas, kuriomis daugelis musu nedaznai vaziuoja, todel ir gyvenimas automato labai prailgsta. Mazesnis variklis - mazesnis jo resursas.

Šį pranešimą redagavo nordic: 2008 birželio 05 - 15:26

  • 0

#51 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 05 - 15:14

nu ka as zinau, mano masina karta i tris menesius visada varoma i servisa patikrinimui, dar tetis visada jama ja palakstyt ir paziuri ar viskas tvarkoj ir vietoj, o be to as pati tik nekoki garsa isgirdusi visada pasakau, tai nzn..
  • 0

#52 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 06 - 08:42

Tai jei nekils rankos tvarkyt savo automato ir sugalvosi parduot parasyk, tiesa kuriu jis metu, isiurbimo kolektorius plastmasinis,ar aliuminis? O panele parker, jus lyg zadejote savo masina atiduoti i kauno meistru rankas, jau persigalvojote?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#53 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 06 - 09:18

ne ne, atiduosiu, tik tas meistras kazkodel atideda musu pasimatyma iki sekmadienio :)
  • 0

#54 aantanas

aantanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 32
  • Automobilis:citroen c5 2002m. 2.2 hdi automatas

Parašyta 2008 birželio 06 - 18:15

Seip tempti nerekomenduojama, reikia kelti priekinius ratus.
Manuale yra parasyta rodos, kad galima tempti iki 70km/h, nezinau del atstumo, tiesa sakant.

Beje, kai sutvarkysi, gal galetum pranesti kur ir uz kiek, seip, vertinga informacija butu... Aciu!

Sekmes

Dėl automato tempimo reikia skaityti vartotojo vadovą.Pvz mano automatą galima tempti ne didesniu 70km/h. 70km atstumą.
Nes auto dežė tepimo negauna.....O šiaip numontuokit abu pusašius ir tempkit kiek norit.

Šį pranešimą redagavo aantanas: 2008 birželio 06 - 18:16

  • 0
2.2 hdi 4hp20 automatas 2002m.

#55 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 08:15

pasirodo mano pezukas tepalais taskesi is greiciu dezes, o as, loche, ir nepastebedavau, kad leidzia tepalus, cia vienas, o siandien varo diagnostika daryt, tai tikiuosi daugiau ligu ir neberas :unsure:
  • 0

#56 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 19:05

jei kainuos virs 3000 mesk n... ta automata ir isidek paprasta deze, tikrai kainuos pigiau, ir vaziavimas dayg malonesnis.

durns. pigiau kainuos sako:)) rask pirma mechanika sitam varikliuj.


del dezes, cia normalu, juk rasiau pries metus kad keiskit filtrus dezes tepalo. nebus parkiu:) mano pezas lygiai taipat uzsilenkes buvo, suplojau 3200Lt pakeite siurbli, hidromova, ir tepalus su filtrais. beja siurblis naujas tiesiai is Mercedes benz gamyklos. kainavo 1500Lt galima buvo rinktis is: Naudoto siurblio (kaina ~ 1000Lt ir neaisku kiek truks paieskos.) siule restauruot esama siurbli. uz 800Lt bet be jokiu garantiju, tsakant "pardavimaui" ir keist deze i mechanine, kaina su mechanika gautusi kazkur apie 2500Lt :) tad logiskai mastant protingiausia buvo statyti naujes detales, ir nesukt sau galvos. pugas toliau sekmingai rieda :)
  • 0

#57 Svečias_Panelė Parker_*

Svečias_Panelė Parker_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 19:59

maniskis diagnostikos rezultatas: pavaru dezes elektronines puses gedimas, ar kazkaip panasiai, zodziu nusimato apvali sumele
  • 0

#58 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:09

maniskis diagnostikos rezultatas: pavaru dezes elektronines puses gedimas, ar kazkaip panasiai, zodziu nusimato apvali sumele

pas mane elektronine piuse sveika, pas tavemechanine, darom viena sveijka dezhe ir burtu keliu ishsiaishkinsim kam priklausys? :D
  • 0

#59 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:17

pas mane elektronine piuse sveika, pas tavemechanine, darom viena sveijka dezhe ir burtu keliu ishsiaishkinsim kam priklausys? :D

nu nu, dar tik pasipirsht betruksta, jau mashina kaip ir bendra gautus :D
  • 0

#60 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:20

nu nu, dar tik pasipirsht betruksta, jau mashina kaip ir bendra gautus :D

Ne nu, jei jau pirshtis ketinchiau, ishkarto pasiulychiau savo pizhono el. dezhes dali kaip dovana :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0