Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#181 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 balandžio 22 - 07:32

o kiek jis tau kainavo ??

Pirma paziurek kokia pas tave kuro sistema, bosch ar siemens, jei bosch yra galimybe ji pravalyti, ei siemens'as tada tik keitimas.
Siurblys 'siemens' kainavo tiksliai nepamenu, kazkur virs 600 europieciu

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2008 balandžio 22 - 07:33

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#182 Svečias_smaragdine_*

Svečias_smaragdine_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 22 - 17:05

Tas nelemtas sakykim,piniginiu atzvilgiu, B) filtras kainuoja oficialiai beveik 2400Lt.
Ir beje,kolega Sigi,ten rasoma ne apie salono uzterstuma,o apie tai,kad uzsikisus filtrui keiciasi duomenys siunciami maitinimo sistemai ir t.t. ir automobilis dirba avariniu rezimu ir ima testi aplinka.

Siandien man ismete ta nelemta dumu filtra ir perjunge elektronika ,kainavo 200lt,viskas veikia puikiai....

:blink: apie koki dumu filtra kalbi?? fap?? papasakok placiau kas per operacija, kas dare etc

Taip tai tas dumu filtras.Ka dare?,kiek supratau tai perjunge keleta laidu ir viskas,na ir aisku reikia ismusti is duslintuvo ta visa "kori",kuris uzsikisa.Dabar jokiu klaidu kompas nemeta,trauka pagerejo zymiai,tiesa operacija atlikta Panevezyje

kur panevezy susitaisei? gal kontaktus turi?
  • 0

#183 Svečias_smaragdine_*

Svečias_smaragdine_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 22 - 17:22

Tai gal kas nors zinote kame cia is tikro problema, kai dega tas kazkoks varikliukas ir kompas raso antipollution fault? Ar apsimoka varyt diagnostikai auto? Nes is patirties galiu pasakyt, kad ne visada diagnostika apsimoka. Turejau anksciau irgi auto prancuziska, su uzsivedimu buvo kazkas netvarkoj, tai padare diagnostika, tada is vis pablogejo ir kurdavos vos vos...
  • 0

#184 Svečias_Tomutis_*

Svečias_Tomutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 23 - 09:24

Tai gal kas nors zinote kame cia is tikro problema, kai dega tas kazkoks varikliukas ir kompas raso antipollution fault? Ar apsimoka varyt diagnostikai auto? Nes is patirties galiu pasakyt, kad ne visada diagnostika apsimoka. Turejau anksciau irgi auto prancuziska, su uzsivedimu buvo kazkas netvarkoj, tai padare diagnostika, tada is vis pablogejo ir kurdavos vos vos...

Nu kur jau tik diagnostika masinos nesugadinusi :D Vat man irgi buvo tas varikliukas ir dege antipolliution ,tai pasirodo buvo kalta akumuliatoriaus klema ,nes negavo kontakto .

Šį pranešimą redagavo Tomutis: 2008 balandžio 23 - 09:27

  • 0

#185 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 balandžio 23 - 11:03

Tai gal kas nors zinote kame cia is tikro problema, kai dega tas kazkoks varikliukas ir kompas raso antipollution fault? Ar apsimoka varyt diagnostikai auto? Nes is patirties galiu pasakyt, kad ne visada diagnostika apsimoka. Turejau anksciau irgi auto prancuziska, su uzsivedimu buvo kazkas netvarkoj, tai padare diagnostika, tada is vis pablogejo ir kurdavos vos vos...

Tiktai diagnostika ir ne kokiam garaze, bet PSA centre.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#186 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 balandžio 24 - 00:03

dirbau PSA centre,isejau,isigijau tokia pacia diagnostika kaip centre,dabar dirbu garaze. koks skirtumas? pigiau ir demesio daugiau. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#187 Svečias_angry_*

Svečias_angry_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 06 - 17:00

Mano 607 2.2 HDI pradejo mesti "antipoluttion system defective" klaida. Gal kam buvo atsitike taip: Vaziuoji ramiai kokius 10 km, tada staiga variklis uzgesta isijungia check'as, sustoji, kelis kartus pasukes degimo rakteli vel uzsivedi ir vaziuoji toliau, checkas dega. Jei vazineji trumpais atstumais, ir variklis neatsijungineja, po keliu kartu check'as digsta. Jausmas buvo, kad tarsi kuro filtras butu uzsikises, nes kai ijungi degima, is bako siurbliukas sukelia slegi, kuro filtre prisikaupia kuro, gali vaziuoti. Bet ilgiau pavaziavus ar biski palakscius vel atsijungia variklis. Tada vel isnaujo kelis kartus pasuki degima ir vaziuoji toliau. Pakeiciau kuro filtra, rezultatas 0. Buvau prisijunges diagnostika (turiu ELM327), tai kompas rodo, kad yra klaida, bet tipo raso, kad negali nustatyti kokia. Istrini klaida, checkas uzgesta ir iki kito variklio atsijungimo. Niekas neraset, kad del klaidos atjunginetu varikli. Pas mane joks "save mode", t.y. galios sumazejimas neatsiranda, apsukas priima normaliai. Gal turit kokiu minciu?
  • 0

#188 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 gegužės 07 - 15:02

cia dyzeliniu varikliu forumas , bet as pasakysiu kas buvo nutike su 3.0 24v , dege tas antipolution fault, variklis uzsivesdavo ir uz 5 sek. uzdusdavo, pasirodo siam varikliui eina 2 katalizatoriai, poviena kiekvieniems 3 cilindrams, tai vienas katalizatorius buvo sutrupejas iki puses ir pilnai uzkistas, atrode kaip moliu uzlipdytas,diskinio pjuklo pagalba katalizatoriai buvo pasalinti ir tada tas angliskas P 406 atliko paskutine savo kelione po kurios numire ant kaladziu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#189 Svečias_Tomutis_*

Svečias_Tomutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 07 - 18:07

Mano 607 2.2 HDI pradejo mesti "antipoluttion system defective" klaida. Gal kam buvo atsitike taip:
Vaziuoji ramiai kokius 10 km, tada staiga variklis uzgesta isijungia check'as, sustoji, kelis kartus pasukes degimo rakteli vel uzsivedi ir vaziuoji toliau, checkas dega. Jei vazineji trumpais atstumais, ir variklis neatsijungineja, po keliu kartu check'as digsta. Jausmas buvo, kad tarsi kuro filtras butu uzsikises, nes kai ijungi degima, is bako siurbliukas sukelia slegi, kuro filtre prisikaupia kuro, gali vaziuoti. Bet ilgiau pavaziavus ar biski palakscius vel atsijungia variklis. Tada vel isnaujo kelis kartus pasuki degima ir vaziuoji toliau. Pakeiciau kuro filtra, rezultatas 0. Buvau prisijunges diagnostika (turiu ELM327), tai kompas rodo, kad yra klaida, bet tipo raso, kad negali nustatyti kokia. Istrini klaida, checkas uzgesta ir iki kito variklio atsijungimo. Niekas neraset, kad del klaidos atjunginetu varikli. Pas mane joks "save mode", t.y. galios sumazejimas neatsiranda, apsukas priima normaliai.
Gal turit kokiu minciu?

Pas tave 2 akumuliatoriai??
  • 0

#190 Svečias_angry_*

Svečias_angry_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 13:47

Vienas
  • 0

#191 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 09 - 19:35

Parašyta May 6 2008, 05:00 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Mano 607 2.2 HDI pradejo mesti "antipoluttion system defective" klaida. Gal kam buvo atsitike taip:
Vaziuoji ramiai kokius 10 km, tada staiga variklis uzgesta isijungia check'as, sustoji, kelis kartus pasukes degimo rakteli vel uzsivedi ir vaziuoji toliau, checkas dega. Jei vazineji trumpais atstumais, ir variklis neatsijungineja, po keliu kartu check'as digsta. Jausmas buvo, kad tarsi kuro filtras butu uzsikises, nes kai ijungi degima, is bako siurbliukas sukelia slegi, kuro filtre prisikaupia kuro, gali vaziuoti. Bet ilgiau pavaziavus ar biski palakscius vel atsijungia variklis. Tada vel isnaujo kelis kartus pasuki degima ir vaziuoji toliau. Pakeiciau kuro filtra, rezultatas 0. Buvau prisijunges diagnostika (turiu ELM327), tai kompas rodo, kad yra klaida, bet tipo raso, kad negali nustatyti kokia. Istrini klaida, checkas uzgesta ir iki kito variklio atsijungimo. Niekas neraset, kad del klaidos atjunginetu varikli. Pas mane joks "save mode", t.y. galios sumazejimas neatsiranda, apsukas priima normaliai.
Gal turit kokiu minciu?


angry, labai jau panasi tavo istorija i manaja. O kaip pas tave zemo slegio siurbliukas bake? Ar negirdi jo zyzimo pries bandant uzvesti masina? Jo filtras gali buti uzsikimses. Paskaityk, gal rasi panasumu: pypt
  • 0

#192 Svečias_angry_*

Svečias_angry_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 08:32

Reiks bandyti lysti i baka prie zemo slegio siurbliuko, gal is tikruju velnias zino kas ten darosi. Dar turiu viena pastebejima: visada pildau pilna baka, ir ne tik is koloneliu (aisku tada gerai saliarkike prafiltruoju), bet reikalas tame, kad "manual"e yra viena pastabele - pildydami kura, nustokite pildyti, kai pistoletas issijungs ne daugiau kaip tris kartus, nes tai gali sukelti automobilio gedima! Kai pildau ne is koloneles, buna, kad perpili baka. Pries gedimui atsirandant, kaip tik piliau saliarkike is kanistru ir pripyliau iki garlavinos. Dabar esu nuvazinejes puse bako, ir lyg atsijunginejimas baigesi (gal tai sutapimas). Vakar specialiai pavazinejau sportiniu rezimu, aukstomis apsukomis, bet "gedimas" neislindo. Gal kas zinot, apie kokio gedimo issaukima rasoma "manual'e, del perpilymo, o gal tai susije dalykai? Tiesa uzvakar buvau uzsivares ant duobes masiniuka, idomumo vedamas buvau atsisukes FAP skyscio bakelio kamsti, matavau kiek to marmalo yra, (radau kad puspilnis), gal tas atsukimas irgi dave savo? Ka manot kiti, apie koki gedimo issaukima kalbama "manual"e. Gal perpylus uzsikisa koks alsuoklis ir bakas uzsivaakumuoja, o tada zemo slegio siurbliukas nesugeba perpumpuoti kuro?
  • 0

#193 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2008 birželio 09 - 09:13

Priesh savaite pashalinau FAP filtra ish sistemos. Operacija atliko Spakenas. Prie to pachio atliko normali diagnostika, patvarke kas buvo negerai (egr, shlangeliai, kompas etc). Kas pasikeite: sanaudos sumazejo 1litru (nebutinai susieta su fap filtru), dingo antipollution fault, dingo esp/asr fault, uzpiltas fap skycio bakelis dyzelinu, dingo unblock diesel filter, dingo pastoviai erzinanti mintis kad kazkaas automobilije negerai, gali pasibaigti skystis, gali ishmesti klaida, gali isijungti apsuku ribotuvas del gedimo etc, dingo nerimavimas del katalizatoriaus busenos (pasirodo gera, ir liks gera). Darbu labai patenkintas, nera ka lyginti zu Autolaguna (klaipedos pezo actovas), kur atejus ar palikus babkes gauni tik: nuuu, chia reikia keisti shita, kita, tukstanciai, galbut, neaishku, turbut ir taip toliau. O po savaites vel pradedi listi tos pachios klaidos, kurios atvaziavai taisyti pas actova. Su Spakenu bendraju tiesiai, be daznai kvailu, nekompetingu ir tinginciu vadybininku ir gauni pilna info ir patarimus. Esu patenkintas, o Sauliui Spakenui aciu :rolleyes:
  • 0
Nuotrauka

#194 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 birželio 09 - 11:06

Gerai but ir VILN toki turet ;) O gal yra ?
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#195 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2008 birželio 09 - 11:26

Ammmm tai gal plačiau nušviesk kas do daiktas tas "Spakėnas" -pareklamuok iki galo jei taip jauties jam dėkingas :lol:
  • 0

#196 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2008 birželio 09 - 12:54

Priesh savaite pashalinau FAP filtra ish sistemos. Operacija atliko Spakenas. Prie to pachio atliko normali diagnostika, patvarke kas buvo negerai (egr, shlangeliai, kompas etc).
Kas pasikeite: sanaudos sumazejo 1litru (nebutinai susieta su fap filtru), dingo antipollution fault, dingo esp/asr fault, uzpiltas fap skycio bakelis dyzelinu, dingo unblock diesel filter, dingo pastoviai erzinanti mintis kad kazkaas automobilije negerai, gali pasibaigti skystis, gali ishmesti klaida, gali isijungti apsuku ribotuvas del gedimo etc, dingo nerimavimas del katalizatoriaus busenos (pasirodo gera, ir liks gera).
Darbu labai patenkintas, nera ka lyginti zu Autolaguna (klaipedos pezo actovas), kur atejus ar palikus babkes gauni tik: nuuu, chia reikia keisti shita, kita, tukstanciai, galbut, neaishku, turbut ir taip toliau. O po savaites vel pradedi listi tos pachios klaidos, kurios atvaziavai taisyti pas actova. Su Spakenu bendraju tiesiai, be daznai kvailu, nekompetingu ir tinginciu vadybininku ir gauni pilna info ir patarimus.

Esu patenkintas, o Sauliui Spakenui aciu :rolleyes:

Kiek kainavo FAP filtro "sutvarkimas". Pas mane irgi bresta tokios mintys ismest ta FAP filtra, nes gaila 1000 moket uz EOLYS
  • 0

#197 Svečias_Smash_*

Svečias_Smash_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 09 - 18:53

Priesh savaite pashalinau FAP filtra ish sistemos. Operacija atliko Spakenas. Prie to pachio atliko normali diagnostika, patvarke kas buvo negerai (egr, shlangeliai, kompas etc).
Kas pasikeite: sanaudos sumazejo 1litru (nebutinai susieta su fap filtru), dingo antipollution fault, dingo esp/asr fault, uzpiltas fap skycio bakelis dyzelinu, dingo unblock diesel filter, dingo pastoviai erzinanti mintis kad kazkaas automobilije negerai, gali pasibaigti skystis, gali ishmesti klaida, gali isijungti apsuku ribotuvas del gedimo etc, dingo nerimavimas del katalizatoriaus busenos (pasirodo gera, ir liks gera).
Darbu labai patenkintas, nera ka lyginti zu Autolaguna (klaipedos pezo actovas), kur atejus ar palikus babkes gauni tik: nuuu, chia reikia keisti shita, kita, tukstanciai, galbut, neaishku, turbut ir taip toliau. O po savaites vel pradedi listi tos pachios klaidos, kurios atvaziavai taisyti pas actova. Su Spakenu bendraju tiesiai, be daznai kvailu, nekompetingu ir tinginciu vadybininku ir gauni pilna info ir patarimus.

Esu patenkintas, o Sauliui Spakenui aciu  :rolleyes:

Na duokite ir man greiciau kontaktus, ir kiek mazdaug kainoja? jau antra diena pas mane neuzgesta unblock ta prakeikta FAP.
  • 0

#198 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 birželio 09 - 19:19

jis ir pats daznai apsilanko forume, rasykit jam PM, tiesa ir as apsilankiau pas ji klininkoj.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#199 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2008 birželio 09 - 20:58

spakenas @ gmail . com ~400-500 lt
  • 0
Nuotrauka

#200 aantanas

aantanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 32
  • Automobilis:citroen c5 2002m. 2.2 hdi automatas

Parašyta 2008 birželio 10 - 15:07

Ammmm tai gal plačiau nušviesk kas do daiktas tas "Spakėnas" -pareklamuok iki galo jei taip jauties jam dėkingas :lol:

Man ir sutvarkė FAP hemorojų.Dingo visi nesamoningi pranešimai. Fuel adityve level low, esp not functioning dar krūva .Dirba tikrai sažiningai ir darbą atlieka iki pabaigos. Rekomenduoju !!
  • 0
2.2 hdi 4hp20 automatas 2002m.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0