Jump to content


Photo

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Please log in to reply
2394 replies to this topic

#161 Sidas

Sidas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:607'08 | 607'04 (RIP) | 406Coupe (RIP, beloved)

Posted 2008 April 10 - 08:42

@Sidas:
Reduktorius su kardanu per babYna kala! O dirza reikia pirkti teisinga. Geriausia is versiuko odos, idant kai kita karta lups per uzpakali, anas netruktu. Tamista arba kazka nutyli, arba pasiklydai tarp temu. Atidumo kolega, atidumo!

Kai kada nenutyliu, ko iki galo nesuprantu. Bet man taip aiskino. ;) Nemuskit. Na, nebent versiuko odos dirzu. :D
  • 0
Why Does It Always Rain On Me?..
------------------------------------
Sportiniai R17 TeamDynamics Monza R + Hankook Ventus S1 evo

#162 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • posts 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2008 April 10 - 15:06

man siauluose padare filtro regeneracija tas pakainavo 1000lietuvisku niu 30 000 km nuvaziavau jokiu problemu pakolkas toliau bus matyt o nauja pakeist kainuotu apie2200 lietuvisku
  • 0

#163 Svečias_Ramunelek_*

Svečias_Ramunelek_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 11 - 07:10

Tai pasinaudojo kas nors tuo Panevezio numeriu tai gal papasakos kiek kainuoja kiek laiko uzhima ir t.t.
kaip supratau imeta ta FAP filtra (sudetije yra platinos kiek perskaiciau) ir ta bakeli ipila dizelino (jauciu geriau kad butu zieminis) :rolleyes: ir perprogramoja ir viskas veikia...
pas mane tai laikas nuo laiko raso kad uzsikimses filtras, karta i 3 dienos kokios ant 5 minuciu... tai va galvoju gal i servisa ir neverta...

Tai as buvau Panevezyje ir labai padejo ir viskas dabar saunu ,o buvo uzsikimses filtras ,labai dekui o tai butu reikeja moketi nezmoniskus pinigelius ,dekui :rolleyes:
  • 0

#164 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2008 April 11 - 13:34

Labai idomu suzinoti kokie HDI yra su FAP kokie be jo(tiksliau domina virikliai montuojami i 307, bet idomu jau ir bendrai). Tikriausiai skiriasi varikliio kodai. Gal kas zino tikslios informacijos apie tai? Kaip atskirti pamacius masina? Visai nera noro apgaudineti kompiuteri, kad turiu fap, o istikruju jo nera(ispjautas ir pan.), ir moketi uz fap malonumus nesinori!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#165 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2008 April 11 - 13:43

Labai idomu suzinoti kokie HDI yra su FAP kokie be jo(tiksliau domina virikliai montuojami i 307, bet idomu jau ir bendrai). Tikriausiai skiriasi varikliio kodai. Gal kas zino tikslios informacijos apie tai? Kaip atskirti pamacius masina?
Visai nera noro apgaudineti kompiuteri, kad turiu fap, o istikruju jo nera(ispjautas ir pan.), ir moketi uz fap malonumus nesinori!

Kebulo numeris ir detali.ru nieko nesako? Arba kebulo numeris ir Zibintas? Bet kokiu atveju, jei ieskai naujesnio, itariu, jog pavargsi beieskodamas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#166 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2008 April 11 - 14:11

Kebulo numeris ir detali.ru nieko nesako? Arba kebulo numeris ir Zibintas? Bet kokiu atveju, jei ieskai naujesnio, itariu, jog pavargsi beieskodamas.

Tikriausiai pasakytu, bet gi is turgaus neskambinsi i Zibinta tokiais klausimais, o va panaudoti siolaikines inf.technologijas ir su mob.telefonu pasijungti prie interneto tikriausiai imanomas daigtas. Tik kad jei taip sunku bus rasti, nes visi nauji tik su FAP, tai ko gero reikia listi prie temu susijusiu su FAP ir jo prieziura. -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#167 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 April 11 - 14:31

Į kelintus metus taikaisi ir kokius variklius?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#168 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2008 April 11 - 14:43

Į kelintus metus taikaisi ir kokius variklius?

nevisai as, as dar nadaugau :), kolega iesko.
nuo 2003-.... metu HDI(kad ne maziau 100a.g.)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#169 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2008 April 11 - 15:07

nevisai as, as dar nadaugau :), kolega iesko.
nuo 2003-.... metu HDI(kad ne maziau 100a.g.)

1,6 90ag nebuvo su FAP. 1,4hdi irgi, bet ar jis buvo statomas 307 nzn. Cia zinau tiek kiek man teko dometis.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#170 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • posts 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Posted 2008 April 11 - 19:42

Sveiki,
atsitiko toks dalykas mano 607 liutukui, truko galva, sutvarke, bet dabar jeigu tik gerai paspaudziu akseleratoriu, tai is karto uzsidega "check engine" ir savaime aisku isijungia servisinis rezimas, masina ne velnio nebevaziuoja (netraukia), kol neuzgesini ir nepastovi kokias 5 -10 min., tada vel viskas normaliai, kol vel gerai nespusteli. Panasu, kad del galvos trukimo i ismetimo sistema papuole nemazai ausinimo skyscio, nes pries diagnoze, kad trukusi galva, ausinimo skyscio bakelis istustedavo per savaite. Klausimas: ar ausinimo skystis uzterse FAP filtra, ar tiesiog i jo likucius jis reaguoja, o gal per laika ausinimo skystis isdegs is ismetimo sistemos ir viskas bus tvarkoje? O gal reikia keisti FAP, tik neaisku ar jo vel neuzkis ausinimo skyscio likuciai? Esu girdejes, kad ta FAP filtra galima apgauti, ar visai ismesti, kiek cia tiesos?, gal kas esate su tuo susidure.
Butu malonu isgirsti jusu nuomone!

Man jau taip padare,apgavo FAP dabar viskas ok,jokiu klaidu nemeta ir trauka pagerejo truputi, jei netingi atvaziuok i Panevezi ir viska tau sutvarkys,numeris tas pats kur tau idejo siqstas.Uz programos sutvarkyma 300lt,filtro nuemima 70 lt,o del to skyscio man nieko nedare nes liko dar pravaziuot 40tukst km. :beer:
  • 0

#171 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • posts 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Posted 2008 April 11 - 19:44

Tai pasinaudojo kas nors tuo Panevezio numeriu tai gal papasakos kiek kainuoja kiek laiko uzhima ir t.t.
kaip supratau imeta ta FAP filtra (sudetije yra platinos kiek perskaiciau) ir ta bakeli ipila dizelino (jauciu geriau kad butu zieminis) :rolleyes: ir perprogramoja ir viskas veikia...
pas mane tai laikas nuo laiko raso kad uzsikimses filtras, karta i 3 dienos kokios ant 5 minuciu... tai va galvoju gal i servisa ir neverta...

Nevaryk i ta servisa paskambink tuo numeriu ir viskas bus ok!!!!! Man tai apie 2 val operavo dabar viskas ok :beer:
  • 0

#172 Svečias_Tomutis_*

Svečias_Tomutis_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 16:26

Antipollution fault gali tureti daug reiksmiu, mano atveju ji ismete kai numiro auksto slegio siurblys prie variklio

o kiek jis tau kainavo ??
  • 0

#173 Svečias_Tomutis_*

Svečias_Tomutis_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 16:43

Tai jau isvertus antipollution reiskia antiuztersimas. Tai vienas is dvieju - arba su duju ismetimu

kazkokios bedos,arba su oro padavimu i salona. Mano atveju buvo antras variantas

na va ,idealus mano pavyzdys ,uzsidege antipollutio foult ir ka ,ogi daug ka - variklis dirba kaip pigi kekse ,toks jausmas kad nedirba cilindras,sunkei kuriasi kartais reik uztempti ,aisku jei pasiseka nu nafik ,kita sav ant kompo varau i mzk ,ko gero teks dirbti virsvalandzius stiprej :(
  • 0

#174 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 April 14 - 17:53

Antipollution fault gali tureti daug reiksmiu, mano atveju ji ismete kai numiro auksto slegio siurblys prie variklio
o kiek jis tau kainavo ??

Auksto s Siurbliai numirsta nuo ''sauso'' dyzelio-susidevi plundzeriai.Restauruoja siurblius,kapitaliniu remontu-remont komplektai.Ir vel naujas :D.
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#175 Svečias_Tomutis_*

Svečias_Tomutis_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 14 - 18:24

Vytai, isduok paslapti kur ta filtra gauti :) Atejo laikas man ji keisti, kitaip matyt nieko nebus. Ir gal kas zinot kur FAP skyscio isigyti zmoniska kaina.

atvaryk i mazeikius ir gausi :)
  • 0

#176 Svečias_pezuke1_*

Svečias_pezuke1_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 17 - 12:42

Turiu 307 HDI. Nesenai turejau tokia beda: dingo trauka, kai gesini masina tai variklis dirba dar apie 1-2 sek, uzsidege Antipollution fault. Kompikas rode klaida, bet meistrai tiksliai negalejo atsakyt kame yra problema. diesel servise nustate kame problema- buvo uzsikimses slegio reguliavimo davyklis. Pakeite kuro filtra, Vakuumu pravale davykli (naujas kainuoja apie 600 lt), klaida istryne. atsirado trauka, net variklio garsas pasikeite, tylesnis pasidare. bet pasiule isvalyti dar kuro baka. patingejau...tai pavazinejus 3 menesius vel atsirado ta problema.... :mad:
  • 0

#177 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 April 19 - 13:47

Fap-euro 4 norma.pvz Mercedes-''blue tech''.Peugeot 2.0hdi be fap:RHZ;RHY varikliai.Su fap:RHS;RHR varikiai.Dar yra 2.2hdi:4HX;4HZ.Raides pagal vin

Edited by Ramus, 2008 April 19 - 13:51.

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#178 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2008 April 21 - 07:12

Fap-euro 4 norma.pvz Mercedes-''blue tech''.Peugeot 2.0hdi be fap:RHZ;RHY varikliai.Su fap:RHS;RHR varikiai.Dar yra 2.2hdi:4HX;4HZ.Raides pagal vin

Dekuj, to ir reikejo! :beer:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#179 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 21 - 12:27

kazkaip as prisimenu, kad 110 AG HDi buvo defaultiniai su FAP, tik 90 AG neturejo
  • 0

#180 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 April 21 - 23:00

dabar ta pati procedura +bako valymas.neekonomiska.reikia klausyti rimtu meistru rekomendaciju. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users