Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#201 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 776
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2008 birželio 10 - 19:24

prie to pacio , o kaip uzgesinti ,,k,, lempute apart isemus ja, gal patartu,, spakenas,, 2.1 td 605-tam
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#202 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 birželio 10 - 20:16

Ammmm tai gal plačiau nušviesk kas do daiktas tas "Spakėnas" -pareklamuok iki galo jei taip jauties jam dėkingas :lol:

Galiu pareklamuot!!!! Jei pas tave nera FAP tai ner ka tau rasyt!! :lol: :lol:
  • 0

#203 Svečias_Puza_*

Svečias_Puza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 11 - 07:31

is katro lietuvos krasto gerbiamas Spakenas?
  • 0

#204 pincis

pincis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 59
  • Automobilis:peugeot 407 2.0HDI SW

Parašyta 2008 birželio 11 - 07:51

is katro lietuvos krasto gerbiamas Spakenas?

Tai gali jo pats paklaust ir jam paciam parasyt
  • 0

#205 armando

armando
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406 HDI 2,2 89kw

Parašyta 2008 birželio 24 - 11:22

As nesenei nusipirkau 406 HDI 2.2 ir man kompas ismeta tuos paciu uzrasus, as cia dar nevisur susigaudau, bet gal galetumet man padeti ir paaiskinti kas tai yra FAP filtras (gal tai katalizatorius) ir kurioje vietoje yra oro srauto daviklis ?
  • 0

#206 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 birželio 24 - 14:21

As nesenei nusipirkau 406 HDI 2.2 ir man kompas ismeta tuos paciu uzrasus, as cia dar nevisur susigaudau, bet gal galetumet man padeti ir paaiskinti kas tai yra FAP filtras (gal tai katalizatorius) ir kurioje vietoje yra oro srauto daviklis ?

Kokius uzrasus tau ismeta?
  • 0

#207 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 birželio 24 - 14:27

As nesenei nusipirkau 406 HDI 2.2 ir man kompas ismeta tuos paciu uzrasus, as cia dar nevisur susigaudau, bet gal galetumet man padeti ir paaiskinti kas tai yra FAP filtras (gal tai katalizatorius) ir kurioje vietoje yra oro srauto daviklis ?

Oro srauto daviklis prie oro filtro ;)
  • 0

#208 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 birželio 24 - 16:26

Galiu pareklamuot!!!! Jei pas tave nera FAP tai ner ka tau rasyt!! :lol: :lol:

nelabai tiksliai-uzsiimu ne tik FAP problemomis,bet ir benzininiu katalizatoriu "senejimo" problemomis.
o jei tiksliai-peugeot,citroen elektrine dalimi (pilnai),diagnostika(ne tik kompjuterine).trumpiau-nuo senso drive deziu iki neatsidarancios bagazines. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#209 armando

armando
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 30
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406 HDI 2,2 89kw

Parašyta 2008 birželio 24 - 18:25

Oro srauto daviklis prie oro filtro ;)

unblock diesel filter, antipollution fault ir paneleje uzsidega iems skirtos lemputes, seip oro ir kuro filtra esu pakeites
  • 0

#210 fishmanas

fishmanas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot406 2,2 HDi 16v universal

Parašyta 2008 birželio 25 - 20:39

unblock diesel filter, antipollution fault ir paneleje uzsidega iems skirtos lemputes, seip oro ir kuro filtra esu pakeites

Spakenas tau pades ir man taip buvo,o dabar viskas ok!!!Cia fap filtras uzsikises. ;)
  • 0

#211 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 26 - 17:42

tai gal kas gali pasakyti man as turiu 607 2,2hdi 2001 kur tas FAP bakelis randasi, nes neismanau kaip jis atrodo ir kur gali but igrustas
  • 0

#212 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 birželio 26 - 18:17

tai gal kas gali pasakyti man as turiu 607 2,2hdi 2001 kur tas FAP bakelis randasi, nes neismanau kaip jis atrodo ir kur gali but igrustas


Sis bakelis yra visai salia galinio vairuotojo puses rato (pakelk masina ir iskart pamatysi). Norint ji pripildyti tereikia tik nuimti kamstuka :D . Bet tikriausiai zinai, ka ten reikia pilti? B)
  • 0

#213 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 27 - 11:53

Tiktai diagnostika ir ne kokiam garaze, bet PSA centre.

Cia kaip kas pageidauja ar i PSA ar i garaza,jei jis solidus ''ponas'' jam dzin ant $...140lt diagnostika,uzsiregistravimas(po 2sav-priemimas),remontas valandinis,apvali sumele susidaro ir laikas sugaistas.... :D

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 birželio 27 - 11:56

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#214 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 27 - 12:01

Mano 607 2.2 HDI pradejo mesti "antipoluttion system defective" klaida. Gal kam buvo atsitike taip:
Vaziuoji ramiai kokius 10 km, tada staiga variklis uzgesta isijungia check'as, sustoji, kelis kartus pasukes degimo rakteli vel uzsivedi ir vaziuoji toliau, checkas dega. Jei vazineji trumpais atstumais, ir variklis neatsijungineja, po keliu kartu check'as digsta. Jausmas buvo, kad tarsi kuro filtras butu uzsikises, nes kai ijungi degima, is bako siurbliukas sukelia slegi, kuro filtre prisikaupia kuro, gali vaziuoti. Bet ilgiau pavaziavus ar biski palakscius vel atsijungia variklis. Tada vel isnaujo kelis kartus pasuki degima ir vaziuoji toliau. Pakeiciau kuro filtra, rezultatas 0. Buvau prisijunges diagnostika (turiu ELM327), tai kompas rodo, kad yra klaida, bet tipo raso, kad negali nustatyti kokia. Istrini klaida, checkas uzgesta ir iki kito variklio atsijungimo. Niekas neraset, kad del klaidos atjunginetu varikli. Pas mane joks "save mode", t.y. galios sumazejimas neatsiranda, apsukas priima normaliai.
Gal turit kokiu minciu?

Mesk ta savo kiniska ''elm'' po volu asfaltuj lygint.Vaziuk kas turi profesonale yranga
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#215 Aruno

Aruno
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Vieta:Radviliškis
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI

Parašyta 2008 birželio 27 - 13:32

Priesh savaite pashalinau FAP filtra ish sistemos. Operacija atliko Spakenas. Prie to pachio atliko normali diagnostika, patvarke kas buvo negerai (egr, shlangeliai, kompas etc).

Ka dare su EGR? Mano 406 2,0 HDI 80kW 1999m. metė klaidą dėl EGR (pats vožtuvas buvo apsitepalavęs ir membrana nesandari), pakeitus EGR vožtuvą dingo trauka.Pakišus plokštelę po vožtuvu(užglūšinus) trauka atsiranda.Kažin ar kuro sanaudos lieka tokios pat po užglūšinimo?Kas su EGR gali buti negerai?(nuo vakuumo ašelė vaikšto ir sandariai uždaro).Pirkau nenauja.
  • 0

#216 Aurimas K.

Aurimas K.
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 63
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2008 birželio 27 - 15:20

Visos letenos aukstyn uz Spakena! Gaila, kad tas Panvezys uz 130km :rolleyes:
  • 0

#217 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 17:01

snd jau pradejo mest FAP uzrase clen dyzel filter, tai kertu taip kad dabar reikia man isvalyti ta bakeli kur po galiniu ratu, o tai nafik kas ten per medus pilasi ir kur to brudo gauti :) dekingas uz info :) o gal kas yra keites 607 pagrindini dirza KLP ir kiek kastavo sitas malonumas nepigus :)
  • 0

#218 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 17:02

ir dar kai ka pamirsau, gal kas zino kur gaut laida ant kompo but visai nieko peza pasijungt, peugeot laser jau turiu kai psuprantu ten program ar tik detaliu ir visokiu veju katalogas ?
  • 0

#219 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 17:04

jauciu kad as visa ta FAP greitu laiku leksiu i panevezy ir reiks padaryt XARAKIRI visom tom nesamonem
  • 0

#220 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 29 - 20:00

jau geriau taip ir padaryk. Ir kuo greičiau, tuo geriau :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 12

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0