Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#881 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Parašyta 2010 liepos 11 - 01:06

Kir, gal ruosiesi atsidurti Bremene? Be problemu susitvarkytum FAP reikalus, plius gautum proga susipazinti su zmogum, dirbanciu su MTM'u ir laikomu vienu rimciausiu specu sitoje srityje ;) Beje, del kainu - suorganizuociau labiau lietuviskas nei vokiskas. Vienkartinis pasiulymas, jei reikalas toks svarbus ;) Prasau i PM arba tiesiai i pasta, jei aktualu.
  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt

#882 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Parašyta 2010 liepos 11 - 15:00

Kir, gal ruosiesi atsidurti Bremene? Be problemu susitvarkytum FAP reikalus, plius gautum proga susipazinti su zmogum, dirbanciu su MTM'u ir laikomu vienu rimciausiu specu sitoje srityje ;)
Beje, del kainu - suorganizuociau labiau lietuviskas nei vokiskas.
Vienkartinis pasiulymas, jei reikalas toks svarbus ;) Prasau i PM arba tiesiai i pasta, jei aktualu.

Aciu uz pasiulyma, bet Bremenas labai jau nepakeliui gaunasi (marshrutas Niurnbergas-Praha-t.t.). Siaip aisku negaliu sakyti kad neimanoma cia su servisais susitarti, normalus cia dirba zmones, labai paslaugus, ir babkiu lishnu neima (vokietijoje Hof mieste Peugeot atstovybeje uz apziura ir kompiuterine diagnostika nieko nepaeme, nors isbuvau ten beveik valanda, tik atsiprase kad greitai padeti negali ). Viska padarytu, tik jie masto vistiek europietiskai ir nesupranta tokio "piratinio" poziurio kaip "filtra nafik ishmest, kompui smegenis sulauzyt", ir pan. :D
  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#883 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Parašyta 2010 liepos 12 - 10:26

Mazas pastebejimas: del "piratinio poziurio", kitaip sakant, nestandartiniu sprendimu, reikia ieskoti ne serviso, bet chipuotoju ;) Ir pageidautinai suprantanciu, ka daro su masina. Vokietijoj chip tiuningas tapo nauju turku bizniu :) Man jau teko tikrinti ju darbo kokybe: geriau jau jie toliau dirzus ir maikes siutu. Pas mus, tiesa, vietiniu turku sitoj srity irgi atsiranda :D

Šį pranešimą redagavo remapping: 2010 liepos 12 - 10:28

  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt

#884 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 12 - 11:53

Perskaiciau visa tema, gal ka ir praleidau, tai tikiuosi padesite. Beda ta pati, antipillution uzsidege vakar gryztant is kauno. Trauka nesumazejo, jokiu pasaliniu veiksnu neatsirado. Masina P406, 2001m. 2.0HDi. FAp filtro nera, kuro filtras pakeistas pries ~8000 km. Kuras pilamas tik Neste arba Statoil degalinese. Diagnostika pasidarysiu siom dienom, bet noriu pasiklausti, ko galima tiketis?
  • 0

#885 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2010 liepos 12 - 13:24

Pas mane buvo panasi problema mesdavo ta nelemta uzrasa, ir isjungus degima variklis dar padirbdavo 2-3s. Nuvariau i diagnostika, net nejunges kompo pasake, kad didziausia problema Xenonai, liepe pesikeist kitus blokelius. Problemos viskos dingo. Xenonai neoriginalus, bet meisras sake kad ir origaliais tas pats, kol nauji nieko po poros metu pradeda durniuotii skleisti bangas ir suknisa kompui prota :)

Šį pranešimą redagavo Sifke: 2010 liepos 12 - 13:33

  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#886 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 12 - 14:11

Na na, saki xenonu blokeliai? na pas mane jie suinstaliuoti, ir jiems 1.5m. na paziuresiu, jau susitariau kad ketvirtadieni padarys diagnostika.
  • 0

#887 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 liepos 12 - 15:36

Pas mane buvo panasi problema mesdavo ta nelemta uzrasa, ir isjungus degima variklis dar padirbdavo 2-3s. Nuvariau i diagnostika, net nejunges kompo pasake, kad didziausia problema Xenonai, liepe pesikeist kitus blokelius. Problemos viskos dingo. Xenonai neoriginalus, bet meisras sake kad ir origaliais tas pats, kol nauji nieko po poros metu pradeda durniuotii skleisti bangas ir suknisa kompui prota :)

didziausia nesamone kuria esu skaites :doh:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#888 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 12 - 17:05

Chekas uzgeso, niekas nebedega. Bet kokiu atveju ketvirtadieni vaziuosiu diagnostikai. Dabar prisiminiau, kad buves auto savininkas sake, kad del xenonu kartais uzsidegdavo bulb failure uzrasas, apie antipollution nieko neminejo.
  • 0

#889 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 liepos 12 - 22:34

Neskieks cia tautai savo lachatrono :clap: kokie na***en ciputojai reikalingi kad atjungti fap filtra :doh: ten viskas elementaru tik reikia iranga ir softa tureti ;] ne viena perdarem,vazineja po siai dienai... :P
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#890 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 liepos 12 - 22:41

Grynai taip kaip pas mane.

Irgi tesesi 2-3 menesius tokie burtai. Vaziuodavau uzsidega. Uzgesini apieni aplink uzsikuri toliau vaziuoji toliau. Taip pat startuojant is vietos ir ypac jei uzspaudi truputi tai jausdavos tokie mikro trukciojimai. Tai vat vaziuojant autostrada uzsidege visam :)

Isemiau forsunke siandien, ryt nuvesiu nusirasys skaiciukus uzsakysiu purkstuka, tik kol kas neturiu minciu ar lengvai tas purkstukas nusisuks :)

Beje 2700 rpm neturetum pasiekti kai dega lempukas, nes kaip meistras sake isijungia apsaugos rezimas ir vsio vaziuoji kaip su arkliu ;)

Ok sekmes

Identiški požymiai . Greitėjant iš vietos jaučiais mikro trūkčiojimai, o važiuojant pastoviu 100-120km/h greičiu arba į kalną ~90km/h (apkrovos rėžimas) užsidega antipolliution fault ir iš paskos ESP/ASR not functioning.Pavažiuoji sustoji užgesini.PO pusės val lieka tik antipolliution trauka atsiranda, gesta variklioko ženkalas vėl viskas gerai. Ir taip kartojasi.
Filtras kuro naujas, puršktukų adatos naujos.Turbina valdo, swirl dirba. FAP su emaliatoriumi, oro matuoklė veikia. Dėl EGR (išimtas ir pravalytas) yra įtarimų (jis ankščiau pristrikdavo) arba EGR elektromagnetinio valdymo vožtuvėlio.
ARBA nelemtas slėgio vožtuvas aukšto slėgio siurblyje.

Problema dėl antipolliution fault išspresta.Pas mane labai tarškėjo vožtuvų pakėlėjai (karomyslai) , labiausiai sudaužyti pakeisti naujais 5vnt. Dingo visi mikrotrūkčiojimai akseleruojant, taip pat bėda dėl didesnio negu 100km/h greičio.
Trumpiau tariant išmetimo ir įsiurbimo vožtuvai visai arba dalinai neatsidarydavo ( 5vnt. ) dėl sudaužytų pakėlėjų . :clap:

Klausimas butu,o ties kuria vieta jie suskile ar ismalti karomyslai?gal fotke galima?(idomu pasidare) :hmm:

Karomyslai įspausti kur remiasi vožtuvas kai kurie iki 2mm.Kažkiek laiko pavažinėjus antipolliution fault vėl išmetė ir dabar staigiai akseleruojant vėl atsiranda. :blink: Problema liko.Važiuosim lexia jungt.

man is kart itarimas kilo,kad cia tau pripute miglos..kad ir ispausti karomyslai,tam yra hidro pakelejai,kurie regulioja tarpeli automatiskai <_<
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#891 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 liepos 12 - 22:43

didziausia nesamone kuria esu skaites :doh:

pilnai pritariu,net ir prastus blokelius galima protingai instaluoti,ir nebus bedu :)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#892 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 12 - 22:46

Remaping, o kas paciam programas raso? :wh: Ir kiek auto pabuvojusiu pas jus vaziuoja pas kitus kad sutvarkytu ka padaret?
  • 0

#893 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Parašyta 2010 liepos 13 - 01:09

Turbut nevertejo turku mineti :) Nematau reikalo kompleksuoti tik pamacius mano parasytus zodzius. Pasikartosiu, ka kartojau pries metus ar daugiau: mes VISISKAI nekonkuruojam. Gutis> paskutiniu metu praktiskai kiekvienai varikliu grupei yra zmogus (dauguma vakaru Europoje), kuriuo daugiausia galiu pasitiketi. Taip gaunamas geriausias kainos/kokybes santykis. Ok, pavyzdys: naujausius Hdi, Cdi, VAG TFSI variklius tvarko auksciau mano paminetas vokietis. Kiti vokieciai pakaitom su vienu patikimu portugalu daro sunkvezimius/zemes ukio technika, paskui seka dar keletas zmoniu, tarp kuriu negaliu nepamineti ir Vitoldo Kaune. Nelabai supratau klausimo apie "kiek pabuvojusiu auto vaziuoja pas kitus, kad sutvarkytu, ka padarem". Nepamenu tokio atvejo, kad tektu atsidurti panasioj situacijoje. Vienas aktyvus jusu forumo gyventojas, beje, pries 2 metus daresi toki pati auto, koki vairuoji pats: ir labai pyko, kad taupydami turbinos resursa ir kuro sanaudas, nepadarem lektuvo nuo 1500rpm :) Tiek istorijos.
  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt

#894 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2010 liepos 13 - 10:44

didziausia nesamone kuria esu skaites  :doh:

Tu manai kad as nusisneku? Man taip buvo, tai ka as rasyciau nesamones. Geriau patyletum. Seno modelio blokeliai sleidza bangas, pasikeiciau i naujus ir iskarto viskas pasikeite nebereikejo nei kompo prijungti nieko. Pasake, meistras kad elektorninis gazo blokekelis(iki to kur ateina trosas) susikinsa nuo tu bangu. Gudruoliai :DDD. Gal ir galima bet reikia deti izoliazija. kam ta daryti jei uz 40 lt damokejau ir vietoj anu dave kitus

Šį pranešimą redagavo Sifke: 2010 liepos 13 - 11:00

  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#895 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 13 - 10:54

Pasikartosiu, jei blogai su farom, (xenon, blokeliai ir kitas marazmas) meta klaida bulb failure. O koks dar gazo blokelis? Pvz pas mane mechanine gazo sklende i kuria ateina normalus troselis.
  • 0

#896 Svečias_Gutis_406_*

Svečias_Gutis_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 13 - 10:58

remapping, is 2.0HDi aplamai lektuvo neina padaryti, nes leks sankabos, gr. dezes ir visa kita. Kadangi domiuosi chip tiuningu, ir dalyvauju keliuose forumuose, tai teko atsiliepimu ivairiausiu girdeti, taip pat ir is zmoniu kurie uzsiima tuo paciu versliuku. Na, anyway, pakomentuos tie, kas daresi. As savo masinos programos korekcija kol kas esu labai patenkintas, gavau viska ko norejau, ir manau uz 2x mazesne kaina nei pas tamsta.
  • 0

#897 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2010 liepos 13 - 11:00

pas mane bent jau iki variklio troselis cia HDI. O po to jau ten elektronika valdo, Pas mane mete antipoliution fault

Šį pranešimą redagavo Sifke: 2010 liepos 13 - 11:05

  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#898 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 liepos 13 - 17:34

Na ne paslaptis kad arsiai draskantis personazas net neisivaizduoja kaip variklis dirba,kokie davikliai supa jo grandine,uz ka atsakingas tas,anas daviklis....kai kada sveika apsimesti profanu tik tam kad suzinoti dominancius dalykelius(kompetencija ir kita..) ira ir nuotraukyciu su paskerstu varikliu po "chiptuningo" ;] :clap:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#899 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 liepos 13 - 17:44

Akseleratoriaus padieties daviklis veikia elektromagnetiniu principu ,ir paprastai blokeliai toli buna nuo pacio daviklio,o tokie kaip 307hdi aplamai prie pacio pedalo nors pasitaiko ir ten panasiu bedu ;] tad problemos buna kur kas kitur ;]

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2010 liepos 13 - 17:46

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#900 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Parašyta 2010 liepos 13 - 23:42

Saunu. O dabar baigiam kompleksuot, prasyt draugu pagalbu, ir prisimenam temos pavadinima ;)
  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0