Jump to content


Photo

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Please log in to reply
2394 replies to this topic

#921 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2010 August 11 - 20:40

pajungėm lexia 3.visi parametrai normos ribose.

belieka tik apgailestauti,teks ieskotis diagnostu su ziniu "bagazu"arba aklai keisti dalis "metodom naucnovo vtyka" ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#922 Kestas00

Kestas00
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 38
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:p607 2001 2.2hdi

Posted 2010 August 16 - 08:20

O kai ispjauna - ka vietoje filtro istato? Kas toje vietoje lieka? ...

Man irgi idomu kas lieka kai ispjauna vamzdi ivirina? o katalizatorius, kiek matau eina po fap, ar ji apsimoka salint?
  • 0

#923 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Posted 2010 August 16 - 09:18

Man irgi idomu kas lieka kai ispjauna vamzdi ivirina? o katalizatorius, kiek matau eina po fap, ar ji apsimoka salint?

DPF/FAP'ams, mano nuomone, geriausia yra tiesiog atsikratyti ju turinio ir suvirinti viska atgal (atidaromas vienas galas, veliau uzvirinamas). Galima deti nors ir tiesu vamzdi, bet vaizdas jau.. labai lietuviskas :)

Del katalizatoriu - kiekvieno reikalas.

Edited by remapping, 2010 August 16 - 09:20.

  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt

#924 apsauginis.k

apsauginis.k
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 38
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw hdi

Posted 2010 August 16 - 09:25

Man irgi idomu kas lieka kai ispjauna vamzdi ivirina? o katalizatorius, kiek matau eina po fap, ar ji apsimoka salint?

Pats bakelis lieka savo vietoje. Tik bakelio vidu isdauzo.
Vizualiai niekas nepasikeicia. Viduj fapo, nebelieka koriu, o tik didele ertme.
  • 0

#925 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Posted 2010 August 16 - 10:28

DPF/FAP'ams, mano nuomone, geriausia yra tiesiog atsikratyti ju turinio ir suvirinti viska atgal (atidaromas vienas galas, veliau uzvirinamas). Galima deti nors ir tiesu vamzdi, bet vaizdas jau.. labai lietuviskas :)

Kodel as klausiu - papasakosiu viena istorija. Turejome kadaise renault'shka reikejo ten keist duslintuva (du bakeliai, tiesa be fapu ar katalizatoriu), draugelis nusprende sutaupyt priekini bakeli ismete ir tiesiog ivirino vamzdi, galini pakeite. Tai zinokit galinis bakelis per kokius puse metu isdege taip kad nebebuvo ka lopyt, teko viska ismest ir keisti jau visa komplekta su visais vamzdziais. Meistras kuris montavo, taip ir paaiskino: priekini bakeli ismetet - visas apkrovimas atiteko galiniam, ner ko stebetis. Sistema taip yra apskaiciuota, turi buti viskas kas priklauso.

Tai ar nebus panasi istorija ir su fap pasalinimu? Dabar dziaugsimes kad sekmingai iskastruota, o po keliu menesiu dusliarka shaibom pareis ar dar kokie fintai islis..

Tada jau mano manymu reiketu perkomplektuoti ismetimo sistema pagal analogiska kur nera FAP.

Edited by Kir, 2010 August 16 - 10:31.

  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#926 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Posted 2010 August 16 - 11:36

yra meistriuku kurie is principo nesalina FAPa o sutvarko ji ir kitos problemos. :rolleyes:

Meisteri, galetum truputi daugiau paaiskint: ka reiskia sutvarko (kiek supratau, cia jus tvarkote nurodytu adresu ane)? Man sitas klausimas aktualus...

Edited by Kir, 2010 August 16 - 11:36.

  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#927 apsauginis.k

apsauginis.k
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 38
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw hdi

Posted 2010 August 16 - 14:41

Tai ar nebus panasi istorija ir su fap pasalinimu? Dabar dziaugsimes kad sekmingai iskastruota, o po keliu menesiu dusliarka shaibom pareis ar dar kokie fintai islis..

Du metus, kaip iskastruotas.
Dusliarka kaip stovi, taip stovi. Jokie fintai man nelenda..
O vat kai buvo Fap, tai tu fintu buvo daug daug..
  • 0

#928 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Posted 2010 August 17 - 13:31

Meisteri, galetum truputi daugiau paaiskint: ka reiskia sutvarko (kiek supratau, cia jus tvarkote nurodytu adresu ane)? Man sitas klausimas aktualus...

Taip, situ adresu ir tvarkom. B)
  • 0

#929 Kir

Kir
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 49
  • Automobilis:P406coupe2.2HDI

Posted 2010 August 17 - 16:44

Taip, situ adresu ir tvarkom. B)

Mane labai domina KAIP sutvarkot? Ka darot?
  • 0
interjero projektai (Vilniuje ir visoje LT)
www.kirana.eu

#930 kuler

kuler
  • Senbuviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Posted 2010 August 17 - 21:25

Mano problema: Ismeta Antipollution fault, kartais ieina i avarini rezima kartais ne. Pajungus diagnostika klaidos P2564, P2565 . Kokie galimi variantai? Aciu
  • 0

#931 Kestas00

Kestas00
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 38
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:p607 2001 2.2hdi

Posted 2010 August 18 - 10:28

Kilo tokia retorine mintis, FAP paprasciausiai isdauzius ir pripylus eolio baka dizelino turetu viskas susitvarkyt - regeneracija vykti neturetu, nes slegio kritimo po FAP nebutu, ir "eolis" tvarkingai dozuotusi i kuro baka.
Ar diferencialinis slegio daviklis mestu klaida jei slegio kritimas po FAP butu per mazas?

edit:
katik perskaiciau kad slegio kritimas negali butu per mazas, todel reikia grežti skyles, tik kokio diametro ir kelias?
http://www.eurovan2....er-removal.html

arba dar yra variantas istarbanint visa FAP vidu, ir elektriskai apgaut slegio sensoriu

Edited by Kestas00, 2010 August 18 - 10:49.

  • 0

#932 remapping

remapping
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Audi A4 B8 3.0TDI Q, VW Scirocco 2.0TDI, Smart 0.6T

Posted 2010 August 18 - 10:55

Kilo tokia retorine mintis, FAP paprasciausiai isdauzius ir pripylus eolio baka dizelino turetu viskas susitvarkyt - regeneracija vykti neturetu, nes slegio kritimo po FAP nebutu, ir "eolis" tvarkingai dozuotusi i kuro baka.
Ar diferencialinis slegio daviklis mestu klaida jei slegio kritimas po FAP butu per mazas?

Toks variantas nepraeina, deja :) Slegio pries/po FAP'a sulyginimas - tik viena uzduociu, salygojanti FAP'o kontrole.
Programoje turi buti pilnai pasalinta filtro kontrole, regeneracija, klaidu sekimas ir variklio darbo ribojimas.
  • 0
Galingas.lt chip tuning:
- kompiuterinis variklių tobulinimas
- ribotuvų korekcija
- DPF/FAP filtrų pilnas programinis išjungimas

Automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai.
www.galingas.lt

#933 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 August 18 - 16:15

Kilo tokia retorine mintis, FAP paprasciausiai isdauzius ir pripylus eolio baka dizelino turetu viskas susitvarkyt - regeneracija vykti neturetu, nes slegio kritimo po FAP nebutu, ir "eolis" tvarkingai dozuotusi i kuro baka.
Ar diferencialinis slegio daviklis mestu klaida jei slegio kritimas po FAP butu per mazas?

edit:
katik perskaiciau kad slegio kritimas negali butu per mazas, todel reikia grežti skyles, tik kokio diametro ir kelias?
http://www.eurovan2....er-removal.html

arba dar yra variantas istarbanint visa FAP vidu, ir elektriskai apgaut slegio sensoriu

na as su pragreziotu FAP jau beveik 20,000 pralekiau ir jokiu problemu,jokiu klaidu,padariau kas prieinamiausia,nes esu ne lietuvoja,isgreziau 6 skiles 6 mm skersmens,surinkau atgal ir vazineju be problemu,,tiesa pries tai buvau isgrezes 6 mm tik 5 skiles,,vaziavo puikiai,tik kartais uzsiziebdavo ispejimas kad kisasi FAP,tai matyt buvo per didelis slegis i perkricio davikli ,tada nuemiau vel FAP isgreziau dar viena skile 6 mm,ir dabar vazineju su 6 skilem 6 mm skermens,ir jokiu problemu,bet pas mane FAP pries grezima buvo pilnai uzsikises,aisku galima isideti emuliatoriu ,vietoi perkricio daviklio,ir visiskai isdauzyti FAP ,bet as neradau internete kur nupirkti emuliatoriu,nes cia kur esu tokiu daliku nera pirkti :pug:
  • 0

#934 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 August 18 - 16:22

na o kas liecia eoli,tai skaiciau kad,iseinancia is eolio bakelio slangute ,irieinancia i kuro baka,reikia nuvesti ne i kuro baka,o atgal i ta pati eolio bakeli,tokiu atveju eolis niekur nedings,tiesiog eis ratu,bet vietoi eolio galima ir dizelino pripilti ir nuroditi kad ipilei eolio,,,bet cia tik tada kada ismes klaida kad jo truksta :pug:
  • 0

#935 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 August 18 - 16:48

ups
  • 0

#936 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2010 August 19 - 19:24

ups

smups... pups..o toliau SPAMas kad postu daugiau pririnkti :clap: toliau tavo rasytas vinigretas visiska nesamone ;] jokiu slangeliu is bakeliu niekur vesti nerekia,ir pilti ten DK juo labiau...protingai atjungtas fapas amzinai lieka atjungtu ir nemeto uzrasu "low aditive level"unblock diesel filter" PATIKRINTA ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#937 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 August 19 - 21:37

smups... pups..o toliau SPAMas kad postu daugiau pririnkti :clap: toliau tavo rasytas vinigretas visiska nesamone ;] jokiu slangeliu is bakeliu niekur vesti nerekia,ir pilti ten DK juo labiau...protingai atjungtas fapas amzinai lieka atjungtu ir nemeto uzrasu "low aditive level"unblock diesel filter" PATIKRINTA ;]

na as dar karta pasikartosiu,,,kad esu ne lietuvoja,,ir cia nera kas uzsiima situo reikalu,o apie slangeles nuvedima skaiciau kitame forume,bet as pats manau taip pat kad tai yra nesamone,as tiesiog suprantu apie mechaninius mazgus apie varykli,,,vot su elektronika silpniau,del to dziaugiuosi ka pats sugebejau pasidaryti,,ir galiu vaziuoti,,nes cia nei emuliatoriaus nenupirksi,rasiau i MBL elektroniks emaila,kad galeciau atsisiusti emuliatoriu,niekas neatrase,daugiau nezinau kur nupirkti,,zinau kad galima atsisiusti programa nusiuntus savo auto parodimus ,bet kas cia tai atliks,niekas nemokes net ivesti tos programos,butu galimibe gryzti i lietuva tai nuvaryciau kas ismano tai,ir sutvarkyciau ,bet deja,,tad as su tavim gincitis negaliu,nes tu gerai supranti elektronika ir diagnostika,,tad sory ;] :pug:
  • 0

#938 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Posted 2010 August 20 - 12:39

na as dar karta pasikartosiu,,,kad esu ne lietuvoja,,ir cia nera kas uzsiima situo reikalu,o apie slangeles nuvedima skaiciau kitame forume,bet as pats manau taip pat kad tai yra nesamone,as tiesiog suprantu apie mechaninius mazgus apie varykli,,,vot su elektronika silpniau,del to dziaugiuosi ka pats sugebejau pasidaryti,,ir galiu vaziuoti,,nes cia nei emuliatoriaus nenupirksi,rasiau i MBL elektroniks emaila,kad galeciau atsisiusti emuliatoriu,niekas neatrase,daugiau nezinau kur nupirkti,,zinau kad galima atsisiusti programa nusiuntus savo auto parodimus ,bet kas cia tai atliks,niekas nemokes net ivesti tos programos,butu galimibe gryzti i lietuva tai nuvaryciau kas ismano tai,ir sutvarkyciau ,bet deja,,tad as su tavim gincitis negaliu,nes tu gerai supranti elektronika ir diagnostika,,tad sory ;] :pug:

moka ir ten daryti, ir softo daugiau net kartais turi nei musiskiai, susirasti reikia tiktai ta mokanti
  • 0

#939 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 August 20 - 12:49

moka ir ten daryti, ir softo daugiau net kartais turi nei musiskiai, susirasti reikia tiktai ta mokanti

Islandijoja,tikrai nezinau,nes nuvariau i pezo centra,kuris vienintelis cia,tai kai dege defektyve nesugebejo nustatyti kas yra,variau penkis kartus,tik istrina klaida ir pinigus paima,tad is ebay atsisiunciau skeneri,ir parode kad oro srauto matuokle,tada nupirkau ebay oro srauto matuokle ir problemos dingo :pug:
  • 0

#940 p407

p407
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 329
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:p 407

Posted 2010 August 20 - 18:09

Islandijoja,tikrai nezinau,nes nuvariau i pezo centra,kuris vienintelis cia,tai kai dege defektyve nesugebejo nustatyti kas yra,variau penkis kartus,tik istrina klaida ir pinigus paima,tad is ebay atsisiunciau skeneri,ir parode kad oro srauto matuokle,tada nupirkau ebay oro srauto matuokle ir problemos dingo :pug:

na del islandijos nezinau, bet su vakaru europa viskas ok. Pvz automata geriau ten remontuoti - ir geriau ir pigiau
  • 0




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users