Jump to content


Photo

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Please log in to reply
2394 replies to this topic

#121 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 October 04 - 22:55

imesk i "maila" kebulo nr.,kitaip vadinama VIN-u. bus aiskiau.taip pat ir kiek rodo odometras.atrasysiu.
  • 0
spakenas@gmail .com

#122 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 24 - 23:48

KAIP RASO KAIP UZSIKISES SUODZIU FILTRAS?
  • 0

#123 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2007 November 25 - 11:57

dazniausiai buna ERG defekto klaida, potenciometro,auksto slegio reguliatoriaus,ir fap(priklauso nuo motoro)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#124 Svečias_twinas_*

Svečias_twinas_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 26 - 09:03

kiek zinau ta suodziu filtra pakeist (isvalyt jei imanoma) nemazai kainuoja? ar ne tiesa? ir cia viena is bedu pas HDI pugus...
  • 0

#125 Svečias_andrius607_*

Svečias_andrius607_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 26 - 21:41

kiek zinau ta suodziu filtra pakeist (isvalyt jei imanoma) nemazai kainuoja? ar ne tiesa? ir cia viena is bedu pas HDI pugus...

kiek man uzsidega ta lempa as nesiparinu.tiesiog is tos paties koloneles bendzino nebepilu.nes kiek man peugeot servize pasake mechanikas peugeot bendzino siurbliai labai jautrus . o apie zondus net nezinau ar jie pas mane is vis yra.toriu v6.bendzina. :mellow: :ph34r:
  • 0

#126 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 November 27 - 00:04

sveiki gal galetumete patarti ka tai galetu reiksti visai netiketai man ji uzsidege (antipolliution fault) ant parodymu paneles toks geltonas zenkliukas kaip ciaupas kazkas panasaus pezui 2001 HDI ir pastebejau kad uzgesinus varykli jis neiskart uzsigesina, ka patartumete daryti. aciu.

pas jus slegio regulivimo-matavimo problema.kompas mato per dideli slegi,turetu buti pavelintas purskimo kampas,sumazejusi trauka,astresnis garsas(kartais kalena).
isjungus degima motoras dirba kol slegis nenukrinta iki 80 bar.(nuimama mechanine itampa)
  • 0
spakenas@gmail .com

#127 Svečias_Blakinas_*

Svečias_Blakinas_*
  • Svečiai

Posted 2007 November 29 - 21:25

sveiki gal galetumete patarti ka tai galetu reiksti visai netiketai man ji uzsidege (antipolliution fault) ant parodymu paneles toks geltonas zenkliukas kaip ciaupas kazkas panasaus pezui 2001 HDI ir pastebejau kad uzgesinus varykli jis neiskart uzsigesina, ka patartumete daryti. aciu.

As jau sita praejau. tai turbinos slegio daviklio klaida.
tau reikia nusipirkti slegio davikli (man kainavo kaune 240Lt) ir prisijungti. Jis randasi prie pat prieko su tokia maza slangele prie interkulerio radiatoriaus na zodziu prie tokios storiausios slangos pradzios. Ir po to kai idesi klaida irstrink kokiam servise, nors masina iskart gerai vaziuos.

Edited by Blakinas, 2007 November 29 - 21:27.

  • 0

#128 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 December 09 - 22:19

As jau sita praejau. tai turbinos slegio daviklio klaida.
tau reikia nusipirkti slegio davikli (man kainavo kaune 240Lt) ir prisijungti. Jis randasi prie pat prieko su tokia maza slangele prie interkulerio radiatoriaus na zodziu prie tokios storiausios slangos pradzios. Ir po to kai idesi klaida irstrink kokiam servise, nors masina iskart gerai vaziuos.

del turbinos slegio daviklio gedimo TIKRAI masina uzgesta is karto(isjungus degima).o jei dar dirba 0.5-3 sek. -tai jau slegio reg. problema ;) ;) ;) ;)

Edited by spakenas, 2007 December 09 - 22:20.

  • 0
spakenas@gmail .com

#129 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Posted 2007 December 23 - 00:16

sveiki gal galetumete patarti ka tai galetu reiksti visai netiketai man ji uzsidege (antipolliution fault) ant parodymu paneles toks geltonas zenkliukas kaip ciaupas kazkas panasaus pezui 2001 HDI ir pastebejau kad uzgesinus varykli jis neiskart uzsigesina, ka patartumete daryti. aciu.

Sveikas,man irgi tas pats su mano 406 2000 HDI
  • 0

#130 Svečias_Andra_*

Svečias_Andra_*
  • Svečiai

Posted 2008 January 25 - 17:03

Šita tema yra labai skausminga... Bent jau man. Kai pirma karta uzsidege tas zenkliukas ir uzrasas Antipollution fault masina uzgeso ir nebeuzsikure. Siaip netaip nuvaziavom iki serviso, pasijunge prie kompo, pasake kad yra sugedes sukiu velendo daviklis. Istryne klaida ir masina uzsivede, kaip niekur nieko, nors meistras sake, kad del sito gedimo neturetu net kurtis. Gerai... Vazinejau kiek laiko, viskas buvo gerai. Po to kai vel ismete ta klaida, nuvariau masina i servisa, tai pakeite indukcine rite ir visas zvakes. Viskas buvo gerai kokius du menesius. Paskui pastebejau, kad ta klaida man ismeta visada toj pacioj vietoj, kai vaziuoju namo, prie pat namu, vaziuojant per tokia duobe. Bet masina pastovi per nakti kieme, is ryto kaip niekur nieko. Lempute dege, bet vaziavo normaliai. Kol viena diena vaziuojant uzgesau ir dabar neuzsikuria is viso. Tai va pradedu galvot, kad ar yra is viso imanoma pataisyti toki gedima? Tiksliau labai idomu, ka pasakys ir ka pakeis si karta, nuvaziavus i servisa :unsure: O gal kas nors zinote?
  • 0

#131 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 January 29 - 00:13

VISIEMS-ANTIPOLIUTION FAULT "matytojams"-ipurskimo ECU pareiskia, kad jo programa nesugeba valdyti vykstancio proceso,davikliu duomenys neatitinka numatytu programoje ribu,arba jie sugede,nutruke,uzsitrumpine.tuo atveju programa dirba avariniu rezimu(default).
  • 0
spakenas@gmail .com

#132 Svečias_Ro_Se_*

Svečias_Ro_Se_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 14 - 21:16

Sveiki, atsitiko toks dalykas mano 607 liutukui, truko galva, sutvarke, bet dabar jeigu tik gerai paspaudziu akseleratoriu, tai is karto uzsidega "check engine" ir savaime aisku isijungia servisinis rezimas, masina ne velnio nebevaziuoja (netraukia), kol neuzgesini ir nepastovi kokias 5 -10 min., tada vel viskas normaliai, kol vel gerai nespusteli. Panasu, kad del galvos trukimo i ismetimo sistema papuole nemazai ausinimo skyscio, nes pries diagnoze, kad trukusi galva, ausinimo skyscio bakelis istustedavo per savaite. Klausimas: ar ausinimo skystis uzterse FAP filtra, ar tiesiog i jo likucius jis reaguoja, o gal per laika ausinimo skystis isdegs is ismetimo sistemos ir viskas bus tvarkoje? O gal reikia keisti FAP, tik neaisku ar jo vel neuzkis ausinimo skyscio likuciai? Esu girdejes, kad ta FAP filtra galima apgauti, ar visai ismesti, kiek cia tiesos?, gal kas esate su tuo susidure. Butu malonu isgirsti jusu nuomone!

Edited by Ro_Se, 2008 March 14 - 21:24.

  • 0

#133 sigstas

sigstas
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 hdi Privilege

Posted 2008 March 14 - 21:33

jau buvo apie tai daug sneketa,tereikia paieska naudot o jei ka tai :nedarykite is to dideliu ir brangiu problemu-ismeti filtra (~140lt jei vientisas),dedi "cipa",programiskai atnaujini(300lt).po to- turi virtualu filtra(centre matys kad jis yra ir gerame stovyje),kuro ekonomija ~3-8%,plius minimum 5kw galios.ir vietoje eolio(to brangaus skyscio) pili dyzelina(~3,5 lt uz litra).jo tereikia(307)~2,5 l. smulkiau- 86 20 97 056 geriausia skambiti 18-19 val. po "operacijos" amziams dingsta problemos su filtru.
  • 0
Posted Image

Posted Image

#134 Svečias_Ro_Se_*

Svečias_Ro_Se_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 14 - 21:46

jau buvo apie tai daug sneketa,tereikia paieska naudot o jei ka tai :nedarykite is to dideliu ir brangiu problemu-ismeti filtra (~140lt jei vientisas),dedi "cipa",programiskai atnaujini(300lt).po to- turi virtualu filtra(centre matys kad jis yra ir gerame stovyje),kuro ekonomija ~3-8%,plius minimum 5kw galios.ir vietoje eolio(to brangaus skyscio) pili dyzelina(~3,5 lt uz litra).jo tereikia(307)~2,5 l.
smulkiau- 86 20 97 056 geriausia skambiti 18-19 val.
po "operacijos" amziams dingsta problemos su filtru.

Dekui uz greita atsakyma, tik viena mazyte problema, mano peugeotas Kaune, o Tavo duotas Nr. Klaipedos, is bedos galima ir atvaziuoti, bet gal yra tokiu gudruciu Kaune ar Vilniuje?
  • 0

#135 sigstas

sigstas
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 hdi Privilege

Posted 2008 March 14 - 22:14

cia Panevezio nr.
  • 0
Posted Image

Posted Image

#136 wolf

wolf
  • Forumo naujokai
  • posts 12
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot, Renault

Posted 2008 March 14 - 23:50

vyrai, ar gali būti '01 metų 406-tame 66kw FAP filtras?? šiandien visiškai dingo trauka (dingdavo retkarčiais ir anksčiau) ir po 100km užsidegė Antipollution Fault.. nu galvoju čia dabar kas.. o važiuoti neįmanoma, kol iki 50 km/h įkačialini, tai trys minutės praeina :D kame čia bėdų ieškoti?
  • 0

#137 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 March 18 - 00:03

pas jus jo nera.ieskok "kabliu" kitose temose . (RHY motoro ,sistema Bosch) ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#138 Svečias_RakaPaul_*

Svečias_RakaPaul_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 23 - 14:58

Tarp kitko Utenoje viename servisiuke tai viska padare be jokio isankstinio uzsirasymo ir be jokios eiles ,kainavo 30lt.

O kurioje vietoje Utenoje tas serviziukas???
  • 0

#139 Svečias_tomka607_*

Svečias_tomka607_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 03 - 19:43

engine antipollution system faulty kas tai tokio? su kuo valgoma? ir kaip gydyti? Zodziu ismete toki pranesima, masina netraukia visiskai, toks vaizdas kaip pora cilindru nedirbtu ar pan, variklis dirba netolygiai PEUGEOT 607 3.0
  • 0

#140 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 April 03 - 19:53

milijonus kartu kalbeta apie tai.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users