Peršokti prie turinio


Reikia patarimo apie avariją


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 85

#1 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:13

Vnž. važiavau Neries krantine Kaune, kas nežino paprasčiausiu dviejų juostų plačiu keliu :) Lenkiau trijų mašinų koloną, pradėjus lenkti antrą mašiną pirmoji parodė posūkį ir pradėjo stabdyti, aišku tuo pačiu metu sumažėjo ir tarpai tarp mašinų ir man nebebuvo kur trauktis, nors, kad ir būtu buvę neaišku ar būčiau galėjęs nes važiavau gerokai už juos visus greičiau apie 60km/h ( pirma važiavo panelė ir kokius 200m. važiavo iki 40km/h greičiu, nes matyt ruošėsi sukti iš anksto). Aš aišku dar labiau padidinau greitį tikėdamasis suspėt ją aplenkt kol ji dar nepasuko. Aišku ji pasuko ir atsitrenkė man į šonines dureles. Nu man tai nieko tik duris sulankstė, o jos Renault min. 1000lt nuostolių. Aš važiavau su Ford Transitu paprastu dyzeliuku, taip kad galite negalvoti, kad lėkiau, nes jis iš vietos sunkiai startuoja :) Parašius pasaiškinimus, policininkai nusprendė, kad panelė kalta, bet po pusvalandžio ginčų liepė ateit po dviejų dienų t.y. šiandien ir dabar jau aš likau kaltas. Labai nepatiko, kad policininkas iš kart užsipuolė mane, visiškai nesiklausė mano argumentų, motyvavo nesamoningais argumentais (pvz. kad ta gatvė 9m pločio ir ten yra trys eismo juostos, nors visą gyvenimą visi važinėjo dviem, tik tiek , kad sukant į kairę galima būdavo pasitraukti taip, kad kitos mašinos tilptų iš dešnės, arba prasilenkti triim, ir tuo labiau, pagal policijos dokumentus, ta gatvė yra įvardijama kaip dviejų eismo juostų. Paklausus kas turi pirmenybę lenkimo metu nukreipdavo kalbą į kitą pusę). Nu vnž. labai reikalinga jūsų komentarai, nes kol kas taupau 20lt ant advokato nuomonės :) Žinau, kad iš vienos pusės pažiūrėjus gal ir aš buvau kaltas, bet iš kitos yra visiškai priešingai :) Man bauda 150lt tai dzin nes transui beveik nieko neatsitiko, bet noriu arba nusiraminti, kad tikrai neesu kaltas arba surasti teisybę. ( p.s. kartu su ja buvo atvažiąvęs jos giminaitis su ML džipu. Tai jai aš su 306 galėčiau surasti kaip paveikti policininkų sprendimą, manau jam kiltų daug mažiau bėdų tai padaryti : ) )

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugsėjo 29 - 13:15

  • 0

#2 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:20

Surink 10 klubieciu kaip liudiniku (aisku nesakyk kad klubieciai), kurie sakys, kad tu nekaltas....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#3 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:24

Vien pasakyti neuzteks, nors aisku visi tures vieningai prabilti apie buvusia situacija. O siaip kad eitu matyti ivykio schema tai butu galima pritaikyti ka nors is KET tau palankaus. Ir beje kai vietoje pareigunas nusprende kad kalta mergina ar ji ant kokio lapo pasirase kad sutinka su kaltosios statusu ar ne?
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#4 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:27

KET punktai apie lenkima: 180. Prieš pradėdamas lenkti, vairuotojas privalo įsitikinti, kad: 180.1. nė vienas iš važiuojančių paskui jį vairuotojų, kuriems galėtų būti sukliudyta, nepradėjo lenkti; 180.2. transporto priemonės, važiuojančios priekyje ta pačia juosta, vairuotojas nerodo kairiojo posūkio signalo; 180.3. lenkimui būtina juostos atkarpa yra laisva ir nebus kliudoma priešpriešiais atvažiuojančioms transporto priemonėms; 180.4. baigdamas lenkti, jis galės grįžti į savo juostą, nesukliudydamas lenkiamai transporto priemonei. 181. Jeigu priekyje važiuojantis vairuotojas rodo kairįjį posūkio signalą ir yra persirikiavęs posūkiui į kairę (apsisukimui), važiuojantysis paskui jį privalo apvažiuoti sukančią transporto priemonę iš dešinės arba palaukti, kol priekyje važiuojantis vairuotojas atlaisvins važiuojamąją juostą. 182. Lenkiamos transporto priemonės vairuotojui draudžiama trukdyti aplenkti didinant važiavimo greitį arba kitais veiksmais. 183. Jeigu su priešais važiuojančia transporto priemone prasilenkti sunku, kelią privalo duoti vairuotojas, kurio pusėje yra kliūtis. Nuokalnėse, pažymėtose atitinkamais ženklais, esant kliūčiai, kelią privalo duoti žemyn važiuojančios transporto priemonės vairuotojas. 184. Lenkti draudžiama: 184.1. sankryžose, išskyrus lenkimą pagrindiniame kelyje; 184.2. geležinkelio pervažose ir likus 100 m atstumui iki jų; 184.3. kelių ruožuose, kur blogai matomas kelias; 184.4. pėsčiųjų perėjose; 184.5. vietose, kur važiavimo kryptimi yra daugiau kaip viena eismo juosta. 199 p. Sukdamas į kairę (apsisukdamas), vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms lygiareikšmiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę, o sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, – ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje. gal kažkiek padės.. :rolleyes:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:33

kaltas.
  • 0

#6 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:35

Vien pasakyti neuzteks, nors aisku visi tures vieningai prabilti apie buvusia situacija. O siaip kad eitu matyti ivykio schema tai butu galima pritaikyti ka nors is KET tau palankaus.
Ir beje kai vietoje pareigunas nusprende kad kalta mergina ar ji ant kokio lapo pasirase kad sutinka su kaltosios statusu ar ne?

Nepasirašė.


Bet kas kaltas yra iš tikrųjų?????????????????????? Jai rodant posūkį ir stojant aš lenkiau tik vidurinę mašiną, tai gal aš privalėjau stabdyti arba rikiuotis į kairę aplenkęs vidurinę mašiną ( nors tarpo nebuvo, bet lenkti tą vidurinę aš turėjau tik įsitikinęs , kad tarpas bus, nors , kad ir būtu buvęs prieš pradedant lenkt, panelei pristabdžius jis išnyktų). Ji jau rodė posūkį kai aš dar nebuvau baigęs lenkti vidurinės mašinos, nors iš kitos pusės :

153. Sukdamas į kairę (apsisukdamas) ne sankryžoje, vairuotojas privalo duoti kelią priešinga kryptimi važiuojančioms, o vietose, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, - ir jį lenkiančioms transporto priemonėms.

O ten tikrai buvo eismo juostatik viena, viena kryptimi. Tik neaišku ar aš ją jau lenkiau.

Pagal panelės paaiškinimą aš atsiradau iš niekur , nes ji buvo apsidaisiusi 10 krtų, arba aš su transitu startavau kaip su formule ir aplenkęs visas mašinas jai jau pradėjus sukt užkišau.

Vnž. avarija įvyko nuo 9m pločio kelio viduryje.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugsėjo 29 - 13:36

  • 0

#7 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:37

siuo atveju tu aiskiai pasakiai kad mergaite vaziavo letai lyg ruozhdamasi sukt, tuom viskas ir pasakyta..
  • 0

#8 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:37

kaltas.

tikrai :( ?
  • 0

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:38

mano kuklia nuomone, nesigilinant į KET (neturiu daba laiko), tai panelė sukdama kairėn turėjo ne tik įsitikint ar iš priešpriešais nieks neatvažiuoja, bet ir ar niex nelenkia. Į kairį veidrodėlį aišku jin nepažiūrėjo... Tavo manevras jau buvo pradėtas... Nzn - manau tu lyg nekalc... Mergiotė per porą dienų musėt rado giminių/pažįstamų/švogerių žaliųjų tarpe ... -_-
  • 0

#10 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:38

Yra dar tokie punktai:

12.2. Prieš pradėdamas važiuoti, prieš persirikiuodamas ir kitaip keisdamas važiavimo kryptį, vairuotojas privalo įsitikinti, kad tai bus saugu, ir duoti kelią (nesukliudyti) kitiems eismo dalyviams.

12.5. Persirikiuodamas vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms gretima juosta ta pačia kryptimi. Jeigu ta pačia kryptimi važiuojančios transporto priemonės persirikiuoja kartu, vairuotojas privalo duoti kelią dešinėje esančiai transporto priemonei

  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#11 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:40

siuo atveju tu aiskiai pasakiai kad mergaite vaziavo letai lyg ruozhdamasi sukt, tuom viskas ir pasakyta..

Aš važiavau už dviejų mašinų nuo jos, kad ten mergaitė pamačiau , tik tada kai išlipo ji iš mašinos :) O ar ji ruošiasi sukti, gali pasakyti tik ekstrasensas. Nu bet ne tame esmė iš vis :beer:


Aš laukiu kokio nors l.gudraus paaiškinimo, kodėl kaltas arba kodėl nekaltas.
  • 0

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:42

Kazhkaip sunkiai ish aprashymo isivaizduoju situacija. Bet grubiai zhiurint, jei ji manevra pradejo kai tu jau lenkei, tai kalta ji ir nera jokiu abejoniu. O shiaip ir vien to fakto uzhtenka, kad ji i tavo dureles ivazhiavo, o ne tu i jos. Tuo remiantis irgi galima irodineti, kad tu jau seniai lenkiai, kai ji i veidrodzhius nezhiuredama, savo manevra sugalvojo. Bele kuriuo atveju nuvaryk pas advokata. Bus paprastchiau ir aishkiau.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:43

mano kuklia nuomone, nesigilinant į KET (neturiu daba laiko), tai panelė sukdama kairėn turėjo ne tik įsitikint ar iš priešpriešais nieks neatvažiuoja, bet ir ar niex nelenkia. Į kairį veidrodėlį aišku jin nepažiūrėjo... Tavo manevras jau buvo pradėtas... Nzn - manau tu lyg nekalc... Mergiotė per porą dienų musėt rado giminių/pažįstamų/švogerių žaliųjų tarpe ... -_-

Taip taip taip...., bet aš kaip ir buvau pradėjąs lenkti ne būtent ją o iš pradžių pirmą mašiną, po to antrą, ir antrą tik pradėjus lenkt buvo įjunktas posūkis ir pradėta stabdyt. Iš esmės aš dar būčiau suspėjąs sustot ir persirikiuot už vidurinės mašinos, arba iš vis sustot iki jos dar nedavažiavęs.
  • 0

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:43

O shiaip ir vien to fakto uzhtenka, kad ji i tavo dureles ivazhiavo, o ne tu i jos. Tuo remiantis irgi galima irodineti, kad tu jau seniai lenkiai, kai ji i veidrodzhius nezhiuredama, savo manevra sugalvojo.

trū... :rolleyes:
  • 0

#15 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:44

viskas priklauso nuo to kiek ten is tikruju juostu. jeigu po viena i kiekviena puse, tada kalta ji. jeigu irodys, kad tavo vaziavimo kryptimi yra dvi juostos ir tu lenkdamas buvai isvaziaves i priespriesine, tada kaltas tu.
  • 0

#16 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:46

Ar tavo situacija buvo tokia?

Posted Image
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#17 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:46

Kazhkaip sunkiai ish aprashymo isivaizduoju situacija.
Bet grubiai zhiurint, jei ji manevra pradejo kai tu jau lenkei, tai kalta ji ir nera jokiu abejoniu. O shiaip ir vien to fakto uzhtenka, kad ji i tavo dureles ivazhiavo, o ne tu i jos. Tuo remiantis irgi galima irodineti, kad tu jau seniai lenkiai, kai ji i veidrodzhius nezhiuredama, savo manevra sugalvojo. Bele kuriuo atveju nuvaryk pas advokata. Bus paprastchiau ir aishkiau.

Paaiškinime aš jau parašiau, kad lenkdamas vidurinę mašiną pamačiau kaip ji įjungė kairį posūkį ir pradėjo stabdyti.
  • 0

#18 Svečias_Dariukas_*

Svečias_Dariukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:47

Mergiotė per porą dienų musėt rado giminių/pažįstamų/švogerių žaliųjų tarpe ...

Chia greichiausiai shitas variantas ir yra...
  • 0

#19 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:48

Ar tavo situacija buvo tokia?

Posted Image

tokia tik ji posūkį pradėjo rodyti truputi anksčiau :) :huh:

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugsėjo 29 - 13:48

  • 0

#20 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 13:53

Ar tavo situacija buvo tokia?

Posted Image

tokia tik ji posūkį pradėjo rodyti truputi anksčiau :) :huh:

Pagal tokia situacija drysciau teigti, kad mergina turetu buti kalta, nes jinai pries atlikdama manevra, cituoju KET 12.5 punkta: "privalo duoti kelią transporto priemonėms, važiuojančioms gretima juosta ta pačia kryptimi."
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0