Peršokti prie turinio


Reikia patarimo apie avariją


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 85

#41 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:00

ir teisingai pasake....jei atmintis nepaveda, yra toks taisykliu punktas (bent jau pries 15 metu buvo :blush: ) jog vaziuojant kolonoje, privaloma tarp masinu palikti toki tarpa, kad tilptu lenkianti masina.

blemba. mazoji cia sugrudo puse taisykliu, ir vis tiek ne visi jas skaito. ir daug kas rasot, neperskaite virsutiniu topicu.

180.4. baigdamas lenkti, jis galės grįžti į savo juostą, nesukliudydamas lenkiamai transporto priemonei.


yra ir tox punktas ipareigojantis lenkeja. bet situo atveju jis, IMHO, ne prie ko, nes Darius25 iki to nepriejo. o mergina turetu buti kalta, nes neisitikino. jokiu esminiu lenkejo ribojimu sitoje vietoje nematau. jeigu jis buvo pradejes manevra ir dar (negali buti) rode posuki- veliava jam i rankas. mergina negalejo jo nepraleisti. kritiniu atveju, kaip minejo kazkas, turejo vengti kontakto. o nedare nieko. ir dar ta kontaktine vieta ant tranzo sono.

tiesiog idomu, kuriuo punktu galetu naudotis mergina... :unsure:
  • 0

#42 Svečias_rrrrrr_*

Svečias_rrrrrr_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:04

tas pats kelyje MA-Kaunas, kur sita ignoruoja kolona vaziuodamos furos.... karta teko lenkti kokias 8 iskarto... nekoks jausmas... bet villktis iki Kauno nesinorejo. O kita karta teko isispraust tarp furu siaip netaip, bet tada pajutau kaip tapau tarpe spaudziamas ir teko lekti toliau... :ph34r:

šitą furistų bajerį jau daug kas pastebėjo, jis turbūt atėjo iš Lenkijos, kur susirikiuoja nuo 5 iki N-iolikos fūrų ir "galas- nosis" visos ribuoja 70km/h greičiu - turbūt jiems taip saugiau, bet aplinkiniai :ph34r: :wacko: :angry: nors pasikark..... va kur mentam nearti dirvonai - sustabdei 7 - 8 fūrų koloną ir gali visą naktį nedirbt :)
  • 0

#43 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:35

Pirmą kartą policininkai protokolo suforminę nebuvo tik gražiai merginai aiškino kokius penkis kartus, kad pagal mūsų abiejų paaiškinimus ji yra kalta ir matyt atsibodo aiškinti tai nusiuntė pas savo kolegą po dviejų dienų. O kaip šitas punktas: 181. Jeigu priekyje važiuojantis vairuotojas rodo kairįjį posūkio signalą ir yra persirikiavęs posūkiui į kairę (apsisukimui), važiuojantysis paskui jį privalo apvažiuoti sukančią transporto priemonę iš dešinės arba palaukti, kol priekyje važiuojantis vairuotojas atlaisvins važiuojamąją juostą. Mergina buvo persirikiavusi posūkiui į kairę ( dar kartą priminsiu, kad kelias turėjo kiekvienai krypčiai po vieną juotą), taip išeitų, kad aš ją turėjau apvažiuoti iš dešnės arba sustoti, bet aš tuo metu jau atlikinėjau lenkimo manevrą. Pagal mentą aš jį atlikinėjau nebūdamas įsitikinęs, kad jį atliksiu saugiai, atsiait negalėjau matyti, ką veikia už dar dviejų mašinų esanti mergina. :wacko: Taip išeina, kad išvis negalima lenkti kelių mašinų važiuojančių viena paskui kitą?
  • 0

#44 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:40

O kaip jinai galejo buti persirikiavusi posukiui i kaire, jeigu jinai tau subalamutijo sona :unsure:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#45 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:48

O kaip jinai galejo buti persirikiavusi posukiui i kaire, jeigu jinai tau subalamutijo sona :unsure:

Nu jo teisingai :) dabar dar labiau supratau, kad mane išdūrė :(
  • 0

#46 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:49

Nu dar tokį radau punktą: 153.Sukdamas į kairę (apsisukdamas) ne sankryžoje, vairuotojas privalo duoti kelią priešinga kryptimi važiuojančioms, o vietose, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, – ir jį lenkiančioms transporto priemonėms. ir dar pagal minėtą 199 p., sukdamas į kairę sankryžoje, kur važiavimo kryptimi yra ne daugiau kaip viena eismo juosta, turi duoti kelią ir transporto priemonėms, lenkiančioms pagrindiniame kelyje. 200 punktas: Sukdamas sankryžoje į kairę arba į dešinę, vairuotojas privalo duoti kelią visiems eismo dalyviams, kertantiems važiuojamąją dalį, į kurią suka. Dariau55555, o tu lenkei sankryžoje?
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#47 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 17:57

Na mano supratimu perskaicius sia autoivykio istorija, incidentas ivyko tokiu momentu ar ne?

Posted Image
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#48 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:03

Na mano supratimu perskaicius sia autoivykio istorija, incidentas ivyko tokiu momentu ar ne?

Posted Image

būtent taip :)
  • 0

#49 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:05


Dariau55555, o tu lenkei sankryžoje?

Ne. Vairuotoja tiesiog suko į savo kiemą. :)

Dabar esu labai karingai nusiteikęs :lol: :lol: galėčiau kokį kalną nuversti.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugsėjo 29 - 18:06

  • 0

#50 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:06

Na mano supratimu perskaicius sia autoivykio istorija, incidentas ivyko tokiu momentu ar ne?

Posted Image

būtent taip :)

Turbut dar syki pasikartosiu, bet as asmeniskai niekaip neizvelgiu tavo kaltes. Jau baigiu taisykles mintinai ismokt, bet jokio punkto nerandu kad butu palankus tai merginai.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#51 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:14

Na mano supratimu perskaicius sia autoivykio istorija, incidentas ivyko tokiu momentu ar ne?

būtent taip :)

Turbut dar syki pasikartosiu, bet as asmeniskai niekaip neizvelgiu tavo kaltes. Jau baigiu taisykles mintinai ismokt, bet jokio punkto nerandu kad butu palankus tai merginai.

Nu aš irgi dar kartą pasikartosiu :)

Pliciniankas rėmėsi šitais punktais :

A)
181. Jeigu priekyje važiuojantis vairuotojas rodo kairįjį posūkio signalą ir yra persirikiavęs posūkiui į kairę (apsisukimui), važiuojantysis paskui jį privalo apvažiuoti sukančią transporto priemonę iš dešinės arba palaukti, kol priekyje važiuojantis vairuotojas atlaisvins važiuojamąją juostą.

Kaip suprantu šitas išvis ne prie ko.

B.) kad kelias buvo atseit trijų juostų, ko nebuvo tikrai.

C)kad aš pažeidžiau lenkimo taisyklę, nes lenkiau neįsitikinęs, kad yra tarp kiekvienos mašinos tarpas kur aš galėčiau įlysti jai neduok dieve kuri nors mašina sugalvotų parodyt posūkį į kairę, nes aš privalau ją praleisti.

Kaip suprantu pareigūnas sugalvojo ant greičio du naujus punktus :wacko: :wacko:

Panelė dar pridėjo, kad tipo ką aš būčiau daręs jai būtu išbėgęs invalidas nat kelio, nes juos privalome praleisti ir nepėsčiūjų perėjose. Nu jai čia viskas yra tiesa tai neprošalį būtu parašyti skūndą policijos viršininkui dėl nekompetetingo jo pavaldinių darbo.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 rugsėjo 29 - 18:15

  • 0

#52 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:18

Kas tas skundas virsininkui.... Nieko.... Geriausia tiesiai pas advokata... Cia as rimtai.
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#53 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:21

Kas tas skundas virsininkui.... Nieko.... Geriausia tiesiai pas advokata... Cia as rimtai.

Dar man sakė, kad prieš tai galima eiti į komisiją policininkų. Tik , kad varnas varnui akies nekerta. Bet gal verta pabandyt?
  • 0

#54 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:24

Turbut dar syki pasikartosiu, bet as asmeniskai niekaip neizvelgiu tavo kaltes. Jau baigiu taisykles mintinai ismokt, bet jokio punkto nerandu kad butu palankus tai merginai.

vieninteles situacijos del kuriu Darius gali likti kaltas:
1. bus irodyta, kad Dariaus vaziavimo kryptimi buvo 2 eismo juostos ir ta mergina suko is kaires krastines, o Darius lenke per priespriesine. galios 184.5
2. atsiras liudininku, kurie paliudys jog mergina ijunge posukio signala ir pradejo stabdyti gerokai anksciau negu Darius pradejo lenkti. (tikiuosi ji forumo neskaito :unsure: ) galios 181.

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2005 rugsėjo 29 - 18:31

  • 0

#55 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:28

vieninteles situacijos del kuriu Darius gali likti kaltas:
1. bus irodyta, kad Dariaus vaziavimo kryptimi buvo 2 eismo juostos ir ta mergina suko is kaires krastines, o Darius lenke per priespriesine.
2. atsiras liudininku, kurie paliudys jog mergina ijunge posukio signala ir pradejo stabdyti gerokai anksciau negu Darius pradejo lenkti. (tikiuosi ji forumo neskaito :unsure: )

O pagal antr1 punkt1 tikrai taip yra?
  • 0

#56 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:29

Nu aš irgi dar kartą pasikartosiu :)

Pliciniankas rėmėsi šitais punktais :

A)
181. Jeigu priekyje važiuojantis vairuotojas rodo kairįjį posūkio signalą ir yra persirikiavęs posūkiui į kairę (apsisukimui), važiuojantysis paskui jį privalo apvažiuoti sukančią transporto priemonę iš dešinės arba palaukti, kol priekyje važiuojantis vairuotojas atlaisvins važiuojamąją juostą.

Kaip suprantu šitas išvis ne prie ko.

B.) kad kelias buvo atseit trijų juostų, ko nebuvo tikrai.

C)kad aš pažeidžiau lenkimo taisyklę, nes lenkiau neįsitikinęs, kad yra tarp kiekvienos mašinos tarpas kur aš galėčiau įlysti jai neduok dieve kuri nors mašina sugalvotų parodyt posūkį į kairę, nes aš privalau ją praleisti.

Kaip suprantu pareigūnas sugalvojo ant greičio du naujus punktus :wacko: :wacko:

Panelė dar pridėjo, kad tipo ką aš būčiau daręs jai būtu išbėgęs invalidas nat kelio, nes juos privalome praleisti ir nepėsčiūjų perėjose. Nu jai čia viskas yra tiesa tai neprošalį būtu parašyti skūndą policijos viršininkui dėl nekompetetingo jo pavaldinių darbo.

Del punkto A, galima gincytis ziurint i ivykio schema. Na matai as dabar nematau tikslios schemos tai negaliu tiksliai ka nors pasakyti. Daug kas priklauso ir nuo to kaip pareigunas nubraize schema, gal jis ta schema pataise jos naudai. Bet taisykleje yra aiskiai parasyta: "...rodo kairyji posukio signala ir yra persirikiaves posukiui (apsisukimui) i kaire,..." Pariskintoje frazeje pavartotas veiksmazodis pagal lietuviu kalbos taisykles yra butojo kartinio laiko, o tai reiskia kad veiksmas jau ivyko ir jis ivyko viena karta. Pagal tai kaip pats nupasakojei ivyki tai as supratau kad ta mergina nebuvo dar persirikiavusi posukiui (apsisukimui) i kaire, ir kadangi tu darei tuo momentu lenkimo manevra tai ji turejo leisti tau pabaigti lenkimo manevra ir tik tuomet isitikinusi kad po taves nieko daugiau nebera, pradeti savo manevra. Isvada kad kalta jinai.

Del punkto B nieko negaliu pasakyti nes neisivaizduoju tikrai koks ten kelias, bet bet kuriuo atveju ji vistiek persirikiuodama turi buti isitikinusi ar niekam nesutrukdys.

Del punkto C, tai pareigunas numanau kad perlenke lazda. Nu nerandu as tokio punkto kad lenkiama masina parodziusi posuki i kaire turi pirmenybe pries ja lenkiancia :wacko:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#57 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:33


2. atsiras liudininku, kurie paliudys jog mergina ijunge posukio signala ir pradejo stabdyti gerokai anksciau negu Darius pradejo lenkti. (tikiuosi ji forumo neskaito  :unsure: )

O pagal antr1 punkt1 tikrai taip yra?

manau, kad tokiu atveju liktum kaltas pagal tavo pamineta 181
  • 0

#58 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:33

vieninteles situacijos del kuriu Darius gali likti kaltas:
1. bus irodyta, kad Dariaus vaziavimo kryptimi buvo 2 eismo juostos ir ta mergina suko is kaires krastines, o Darius lenke per priespriesine. galios 184.5
<...>

Va kaip jau ir minejau ankstesneje zinuteje, kad pareigunas galejo perbraizyti (pakoreguoti) ivykio schema. Tokiu atveju tada gali jis irodyti Dariaus kalte. Butu buve pravartu pasiimti nubraizyto ivykio schemos kopija, tada bent jau butu galima sudelioti tikslesnius ivertinimus.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#59 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:35

Va kaip jau ir minejau ankstesneje zinuteje, kad pareigunas galejo perbraizyti (pakoreguoti) ivykio schema. Tokiu atveju tada gali jis irodyti Dariaus kalte. Butu buve pravartu pasiimti nubraizyto ivykio schemos kopija, tada bent jau butu galima sudelioti tikslesnius ivertinimus.

o kartais ant schemos nepasirasoma dalyvavusiu avarijoje vairuotoju, jog schema nubraizyta teisingai?
  • 0

#60 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 rugsėjo 29 - 18:37

 o kartais ant schemos nepasirasoma dalyvavusiu avarijoje vairuotoju, jog schema nubraizyta teisingai?

Pasirasoma, bet argi pareigunui sunku vietoje tarkim skaiciaus 5m parasyti skaiciu 3,5m arba vietoje skaiciaus 4m parasyti 5,4m tuo paciu rasikliu, ir sukurti tokia situacija merginos naudai. Darius kaip suprantu tos pasirasytos ivykio schemos kopijos neturi.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0