kiek supratau chebra aktyviai zada siemet sportuot, tik kazkodel vieno is iniciatoriaus sarase nematau?Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiks
Lietuvos autoklubų lyga
#2481
Posted 2009 September 01 - 13:58
#2482
Posted 2009 September 01 - 14:00
#2483
Posted 2009 September 01 - 14:17
Edited by Tolis, 2009 September 01 - 14:34.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2484
Posted 2009 September 01 - 14:30
#2485
Posted 2009 September 01 - 14:30
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2486
Posted 2009 September 01 - 14:42
#2487
Posted 2009 September 01 - 14:45
Edited by Tolis, 2009 September 01 - 14:46.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2488
Posted 2009 September 01 - 15:27
Edited by Barklis, 2009 September 01 - 15:27.
#2489
Posted 2009 September 01 - 20:11
#2490
Posted 2009 September 01 - 20:37
as realiai dar viena zmogu pastoviai zaidzianti atsivesciau. Tik ar nebus tada trintis pirmadieniais kai ir komanda ateis? Gausis taip, kad net pirmadieniais ant suolo sedesim kai susirink 18-20 zmoniu vienu kartu? Tada tegul kas zaidzia komandoje renkasi viena diena, o kurie nezaidzia - kita. Susimoku 150 Lt. ir realiai turiu sansa pazaisti bet kada kai tik panoresiu (o ne tada kada man leis kas nors 5 minutems)
Tai vot tik reikia pamislyt ar bus tie 10 nelosiantys komandoje???
Taip, kad as uz 1 karta (be komandos) - tik butu faina, kad laikas liktu tas pats - pirmadienis
beje, koki cia superkluba kuriat, kad net awake gali i ji nepatekti?
Edited by Cr, 2009 September 01 - 21:27.
#2491
Svečias_Svečias Haris_*
Posted 2009 September 01 - 21:06
#2492
Posted 2009 September 02 - 11:08
Tai as taip ir sakau:Hau,
nu o gal tada toki varianta darom. Pirmadieniais sale ima tiktai komanda, kas prie ju prisijungia susimoka 10lt uz karta, babkes rinksis iki galo sezono, o tada pragert gales arba issidalintTaigi zmogui mazdaug 300lt. Per menesi mazdaug 40lt.
Antra diena gali but visiem likusiems zaidziantiems savo malonumui. Gausis turbut apie 100lt (jei 20zmoniu tai tik 70). Taigi zmogus zaidziantis komandoj gali dar susimoketi ir varyti dvi dienas per savaite. Aisku jei TOMAS gaus sale antram kartui.
Ka manot?
Komanda losia atskirai, o NEkomanda atskirai. Aisku priims Nekomanda ir komandinius jeigu graziai paprasys. Tipo mintis tokia.
Tai del to ir reikia sales 2 dienom. Kai Komanda netures varzybu, gales draugiskas suorganizuot su NEkomanda.
P.S. Dar NerijusV pamirsau + patc galetau dar1 paimt...
Faktas, kad Nekomanda ~10 turetu sudaryt...
Tik sales reikia...
#2493
Posted 2009 September 02 - 11:36
beje, koki cia superkluba kuriat, kad net awake gali i ji nepatekti?
Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2494
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 September 02 - 12:03
Tai as manau del manes niekada klausimu juk nekilo ;-)bet kaip matau Vaidas vienintelis didesnis zmogus, bo siemet nei Rascalo, nei Maiklo, nei Dioniso norincio zaisti komandoje kaip ir nematau
Kam klausti to kas ir taip aisku
Tiesiog darbu ir bedu daug nespeju forumo skaityti
#2495
Posted 2009 September 02 - 13:46
Nu mislijam dalshe:Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.
1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis
Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket?
Edited by Barklis, 2009 September 02 - 13:47.
#2496
Posted 2009 September 02 - 14:12
Edited by Cr, 2009 September 02 - 14:13.
#2497
Posted 2009 September 02 - 14:55
I M E N OTaip, kad jamam sale sau asmeniskai ir zaidziam savo malonumui
![]()
Pagaliau dashuto
#2498
Svečias_Svečias Haris_*
Posted 2009 September 02 - 15:04
#2499
Posted 2009 September 02 - 15:16
Jei teisingai speju, tai Sukles draugelis yra Gedminas, todel zomgaus vietoj Skirmos nereikia, nes jie labai panasaus stiliaus zaidejaiNu mislijam dalshe:
Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.
1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis
Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket?![]()
As dar atsivesciau viena arba du zmones, losiancius krastais.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2500
Posted 2009 September 02 - 15:30
Cia buvo tik PVZ, o tikslesne sudety patys susideliosit...Jei teisingai speju, tai Sukles draugelis yra Gedminas, todel zomgaus vietoj Skirmos nereikia, nes jie labai panasaus stiliaus zaidejai
Nu mislijam dalshe:
Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.
1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis
Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket?![]()
As dar atsivesciau viena arba du zmones, losiancius krastais.
11 user(s) are reading this topic
0 members, 11 guests, 0 anonymous users





