Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#741 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 27 - 18:00

tai tik venk skyrelio is tuscio i kiaura ir viskas gal ok bus :D

per gera pusdieni permeciau visas neskaitytas temas. Praktiskai viskas cia is tuscio i kiaura ;]

ok - sestadieni jei viskas ok atleksiu i kase - blogiausiu atveju palaikyti musu komanda!!! :beer:
Manau viskas bus tik gerai!!! :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#742 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 27 - 21:22

per gera pusdieni permeciau visas neskaitytas temas. Praktiskai viskas cia is tuscio i kiaura ;]

ok - sestadieni jei viskas ok atleksiu i kase - blogiausiu atveju palaikyti musu komanda!!! :beer:
Manau viskas bus tik gerai!!! :rolleyes:

Bet vietoj sokeju pabusi per min pertraukeles B)
  • 0

#743 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 27 - 21:55

tokiu atveju reik kad ir atsinestu tu blizguciu :) kaip ten jie vadinas :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#744 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 kovo 27 - 21:56

tokiu atveju reik kad ir atsinestu tu blizguciu :) kaip ten jie vadinas :)

Kutosai ;)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#745 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 27 - 22:01

Bet vietoj sokeju pabusi per min pertraukeles B)

tuo atveju renkuosi kitas pramogas sy savaitgali. Sekmes :P
  • 0
Roots to roots

#746 Svečias_antanukas406_*

Svečias_antanukas406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 28 - 13:55

Ej jus sestadieny ir pirmadieny zaidziat o tai poto KADA ARTIMIAUSIA JUSU TRENIRUOTE? Noriu ateit pazaist... :D nors as cai dar naujokas peugeot forumuose ir visko apie Peugeot Kaunas komanda nezianu ,, bet pasiskaites matau kad cai aistros nemenkos verda... ;] netikiu kad nemokat kamuolio varytis cai akip kaskas sake... nu ateisiu pirmadieny i varzybas ir pamatysiu... B)
  • 0

#747 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 28 - 14:13

Ej jus sestadieny ir pirmadieny zaidziat o tai poto KADA ARTIMIAUSIA JUSU TRENIRUOTE? Noriu ateit pazaist... :D nors as cai dar naujokas peugeot forumuose ir visko apie Peugeot Kaunas komanda nezianu ,, bet pasiskaites matau kad cai aistros nemenkos verda... ;] netikiu kad nemokat kamuolio varytis cai akip kaskas sake... nu ateisiu pirmadieny i varzybas ir pamatysiu... B)

Balandzio 7d. 20:30 Rasos gimnazijoj.
  • 0

#748 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 28 - 15:42

Balandzio 7d. 20:30 Rasos gimnazijoj.

O pats rytoj y varzybas ateisi? Ir gal kas galit is maps.lt ymest linka kur tas VDU sporto centras draugystes gatvej yra?

Oj, jau pastebejau tikslu adresa kkl.lt puslapyje: draugystes 19, tai manau rasiu ;)

Šį pranešimą redagavo maiklas: 2008 kovo 28 - 15:43

  • 0

#749 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 28 - 16:23

O pats rytoj y varzybas ateisi? Ir gal kas galit is maps.lt ymest linka kur tas VDU sporto centras draugystes gatvej yra?

Oj, jau pastebejau tikslu adresa kkl.lt puslapyje: draugystes 19, tai manau rasiu ;)

jei nesi buves, tai truputi papasakosiu :) - vaziuoji iki draugystes galo, pagrindinis sukasi kairen, tada pasukes i kaire pavaziuoji kokia 50m ir pirmas ivaziavimas i kaire i kiema, ir tada iki pat galo, sale po desine :) nu gal supratot :)
  • 0

#750 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 28 - 16:50

O pats rytoj y varzybas ateisi? Ir gal kas galit is maps.lt ymest linka kur tas VDU sporto centras draugystes gatvej yra?

Oj, jau pastebejau tikslu adresa kkl.lt puslapyje: draugystes 19, tai manau rasiu ;)

jei nesi buves, tai truputi papasakosiu :) - vaziuoji iki draugystes galo, pagrindinis sukasi kairen, tada pasukes i kaire pavaziuoji kokia 50m ir pirmas ivaziavimas i kaire i kiema, ir tada iki pat galo, sale po desine :) nu gal supratot :)

Tai cia bangos sporto sale? Tada esu ten zaides :)
  • 0

#751 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 28 - 17:01

O pats rytoj y varzybas ateisi? Ir gal kas galit is maps.lt ymest linka kur tas VDU sporto centras draugystes gatvej yra?

Oj, jau pastebejau tikslu adresa kkl.lt puslapyje: draugystes 19, tai manau rasiu ;)

jei nesi buves, tai truputi papasakosiu :) - vaziuoji iki draugystes galo, pagrindinis sukasi kairen, tada pasukes i kaire pavaziuoji kokia 50m ir pirmas ivaziavimas i kaire i kiema, ir tada iki pat galo, sale po desine :) nu gal supratot :)

Tai cia bangos sporto sale? Tada esu ten zaides :)

aha :)
  • 0

#752 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 28 - 18:40

sita, tai ryt pergale reikalinga kaip oras, tai kaip suprantu losia vien legionieriai ir pirmas penketas, o visi like gali ramiai ateit ant suoliuko pavepsot ir aprangu nestis nebutina? ;]
  • 0
Roots to roots

#753 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 28 - 20:34

sita, tai ryt pergale reikalinga kaip oras, tai kaip suprantu losia vien legionieriai ir pirmas penketas, o visi like gali ramiai ateit ant suoliuko pavepsot ir aprangu nestis nebutina? ;]

o kaip tik norejau klaust ar dar butu vietos ant suoliuko tai kaip jau ir aisku kad nelabai :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#754 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2008 kovo 28 - 22:46

o kaip tik norejau klaust ar dar butu vietos ant suoliuko tai kaip jau ir aisku kad nelabai :)

Vietos tai sociai. O tai ka minejo cr'as tai 50 proc buvo ygyvendinta su mitshubisais.
Bet ziuresim kaip kam seksis. Jei nebus nors vieno is centru gali but liudas vaizdas. Todel visi turi ateit nusiteikia rimtai kovai nes nezinia kas ir kada gali ivykti. :unsure:
  • 0

#755 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 28 - 23:31

niu sian tarp draugu kase zaisdamas vos nesusimusiau tai bijau kad per rimtai galiu nusiteikt :) bandysiu atvykt tada :)

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2008 kovo 28 - 23:31

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#756 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 kovo 29 - 10:17

Vakar man trefkes buvo VDU salej, tai labai slidinejau, nes grindys neisplautos buvo. Tikiuosi siandien bus isplauta. Nusiplaukit kedu padus, tai vis maziau slidinesit.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#757 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2008 kovo 29 - 18:49

kkl pasufleravo jog siandien darinsko gimtadienis, tai nors ta proga pasveikinsiu :beer:

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2008 kovo 29 - 18:49

  • 0

#758 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 kovo 29 - 19:25

kkl pasufleravo jog siandien darinsko gimtadienis, tai nors ta proga pasveikinsiu :beer:

Aciu uz sveikinimus :) :beer:
  • 0

#759 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2008 kovo 29 - 22:17

skias nesupratau ten kokie live rezultatai ar jus dar pradejot maziau mest :blink:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#760 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 kovo 29 - 23:02

o tai ir nuo manes didziausi sveikinimai :) :beer: :beer: beje dARINSKAS pamirsau paklaust tavo giminaitis koks snore ar snoro lizinge nedirba? :) nes panasus ten viens i tave man yra :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0