per gera pusdieni permeciau visas neskaitytas temas. Praktiskai viskas cia is tuscio i kiauratai tik venk skyrelio is tuscio i kiaura ir viskas gal ok bus
ok - sestadieni jei viskas ok atleksiu i kase - blogiausiu atveju palaikyti musu komanda!!!
Manau viskas bus tik gerai!!!







