Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#761 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 30 - 11:20

Visiskai sutinku su Toliu(Vilnieciu temoj), taciau noretusi pabrezti kad tok teisejamivas "ismusa" komanda is veziu ir nemokantiem zaist krepsinio ir taip - tai yra mirtis simtaprocentine.

O del paciu zaidimo tai siulyciau, ka ten siulyciau - jei galeciau iskayciau B) :

iki kito sezono starto perskaityt ir issianalizuot visa saita http://www.coachesclipboard.net/Animations.html puslapiuka.

o siaip artimiausiu metu bent jau pradet nuo auksciau nurodyto saito: Man Offense>Blue Eagle Motion Offense dalies.
  • 0

#762 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 30 - 11:31

Reiketu dar kelias draugiskas sulost. Gal, sakau, ne oficialiose geriau gausis pulti, nebus startines baimes, teiseju faktoriaus.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#763 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 30 - 12:11

Nu bet matai. Be teiseju draugiskos gaunasi, kaip Vilnius - Kaunas. Rezultatas ispudingas, o naudos praktiskai nera. Reiketu siaip stengtis daugiau 3x3 zaisti, 2x2 ir t.t. Bet ne saleje su savais. O susidaryti trejetus, dvejetus ir eiti i normalias krepsinio aiksteles, kur lose tikrai gera liaudis ir su jais kautis. Nebus teiseju faktoriaus, bet bus labai labai didelis sportinis pyktis ir faktorius :) O jei dar ir is pinigu :) Barkli skaityt neskaitys beveik niekas. Nes sia nuoroda as jau pries kiek laiko buvau idejas, su piestuku rodziau ir braiziau. Reikia kiekvienai komandai trenerio siaip, zmogaus kuris galetu is sono suziureti, suvadovauti, laiku paimti keitima ar dar ka. Reiktu suprasti ir tai. Kad vien zaidimu, 2x2, 3x3 ir skaitymais nieko nebus. Didele problema yra nemokejimas varytis kamuolio, mesti i krepsi ir t.t. ;-) Reiktu nesiparinti, o ateiti i treniruotes ir mesti metimus, baudu, tritaskiu ir t.t. O 2 kovoja kamuolius, kas daugiau atkovos tas laimes, praloses daro atsispaudimu skirtuma x3, as taip darau kai su kita komanda zaidziu ;-) Tada atsiras ir noras uzsiimti gera vieta po krepsiu ir atsidengti ir kovoti kamuoli ismoks. Juolab mesti ismoks, ar bent jau pramoks :) Tik yra vienas minusas. Juk visi nori zaisti tik sau, for fun. Tai tokios treniruotes pasidaro sunkios, varginancios ir kai kuriems tikrai neidomios :) Juolab kai pralosi ir pompuoli atsispaudimus :D Bet po tokiu treniruociu, kad ir lauko salygom. Bet labai daug naudos ateina.
  • 0

#764 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 30 - 14:44

Nu taip del trenerio tai 100 proc sutinku. PAs mus cia irgi didele beda. Tokios treniruotes irgi gal visai nieko reikalas, bet pas mumi mano supratimu yra dziausia beda tame, kad mes NET NEISIVAIDZUOJAM NEI KAS KUR IR KADA TURI STOVET, BEGT, REKT ir t.t. Pries zona puolima(net nepuolima, bet jo pradmenu pradmenis) siaip ne taip pradejom gimdyti, o pries asmenine gynyba visiskas nulis. Pas mus komandoj visgi MOLIO(geraja prasme) yra pakankamai, tik deja tai yra tik molis, o nulipdyt is jo skulptura reikia gero menininko. :rolleyes:
  • 0

#765 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 30 - 15:56

As nors ir baiges dailes mokykla :) man grafika sekasi geriau, nei kad skulptura :) Is savojo molio irgi neiseina lipdyti :) Uztat karikaturas teplioju issisiepes :) Cia in real world :)
  • 0

#766 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 30 - 17:30

Jobtvaimat ;-) Kas do statistika :D Pisau ir protejau :) As is trajako vos 3 kartus isvis meciau :D Ahujet. Ale kaip darka ir sakiau, Benko 27 taskai. Va kaip ir reikejo ji isikibus laikyti ir neleisti jam zaisti :) Ale aisku vistiek sasalinom :D Vietoje triju bloku 1 :) Nus kruta kruta :)
  • 0

#767 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 March 30 - 20:26

tai rytoj kokios nuotaikos? Darom dar viena lygos antirekorda ar pasistengiam trinkteleti bent per nagus ir iseiti oriai is visu situ metu losimo? ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#768 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2008 March 30 - 20:31

tai rytoj kokios nuotaikos? Darom dar viena lygos antirekorda ar pasistengiam trinkteleti bent per nagus ir iseiti oriai is visu situ metu losimo? ;] :beer:

as 90 proc kad nebusiu :unsure: .
Paskutines atostogu dieneles eina. Reikai dar spet keleta reikalu sutvarkyt.
O del varzybu tai manau kad jeigu tik iseitu tai butu grazu trinktelet :beer: .
  • 0

#769 Svečias_erikas(ege)_*

Svečias_erikas(ege)_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 30 - 20:57

Jobtvaimat ;-) Kas do statistika :D Pisau ir protejau :) As is trajako vos 3 kartus isvis meciau :D Ahujet.
Ale kaip darka ir sakiau, Benko 27 taskai. Va kaip ir reikejo ji isikibus laikyti ir neleisti jam zaisti :) Ale aisku vistiek sasalinom :D Vietoje triju bloku 1 :)

Nus kruta kruta :)

del bloku tai kiek parasyta tiek irasiau tamsta :P jei sakai kad siaip buvo jusu stogu bet neatkreipiau demesio kuris ten varvolino mums galiu pataisyt statistika jei reik,o sian as jumi biski uzmeciau :lol: :beer: teisejai jie ir liks teisejais mes jau nieka nepadarysim :angry: bet susitaikom ir zaidziam :blush: va siaip viskas good buvo sian biski ikrovem parako jum pirmam keliny B)
  • 0

#770 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 30 - 21:26

davai pabandom trinktelt :beer: jai ne pergale tai gal alum :beer: :D
  • 0

#771 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2008 March 30 - 21:54

Nus kruta kruta :)
del bloku tai kiek parasyta tiek irasiau tamsta :P jei sakai kad siaip buvo jusu stogu bet neatkreipiau demesio kuris ten varvolino mums galiu pataisyt statistika jei reik,o sian as jumi biski uzmeciau :lol: :beer: teisejai jie ir liks teisejais mes jau nieka nepadarysim :angry: bet susitaikom ir zaidziam :blush: va siaip viskas good buvo sian biski ikrovem parako jum pirmam keliny B)

pirma: sveikinu civic'us su pelnyta pergale.man kaip stebinciam, buvo baisu zeti is sono musu zaidima.bet nieko cia jau nebepakeisim.
o del statistikos, tai manau, kad man Dionisas pritars, mano nuomonei, kad Jis tikrai nesivaiko statistikos.tiesiog tos paneles irgi galetu atidziau stebet kase, o ne su teiseju kalbet nuolat ir zvengt.bo po to ir teisejas ima aiskint taisykles, kuriu bent kiek suprantatis krepsini zmogus, negali suprast... :)

o Tu laaabai graziai siandien sulosei.sveikinimai Tau asmeniskai, bei dar karta visai Jusu komandai.sekmes toliau :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#772 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 March 30 - 22:21

davai pabandom trinktelt :beer: jai ne pergale tai gal alum :beer: :D

gal kita karta, bo paskutiniu varzybu biski perdaug su Barkliu dar "trinktelejom"... teko namo kampais grysti po to :lol: :beer:

ok - taip, kad rytoj rimtai kasei nusiteikiam :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#773 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2008 March 31 - 08:16

As busiu siandien tikrai. Galesim padaryt tokias treniruotes tipo varzybas su stipriais varzovais
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#774 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 March 31 - 08:45

Ale kaip darka ir sakiau, Benko 27 taskai.

Tai kad jis puse tų taškų sumetė per greitas kontratakas. Na bet ne esmė. Gavom pelnytai. Nėra pas mus žaidime ugnelės. Pradžiai reiktų tiek. Kažkaip nežinau.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#775 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 31 - 09:00

95 proc kad nebusiu as :) masina pas meistrus nuvaryta ir neaisku kada parvarys tai ner kaip atlekt...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#776 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 31 - 09:09

Jobtvaimat ;-) Kas do statistika :D Pisau ir protejau :) As is trajako vos 3 kartus isvis meciau :D Ahujet.
Ale kaip darka ir sakiau, Benko 27 taskai. Va kaip ir reikejo ji isikibus laikyti ir neleisti jam zaisti :) Ale aisku vistiek sasalinom :D Vietoje triju bloku 1 :)

Nus kruta kruta :)

del bloku tai kiek parasyta tiek irasiau tamsta :P jei sakai kad siaip buvo jusu stogu bet neatkreipiau demesio kuris ten varvolino mums galiu pataisyt statistika jei reik,o sian as jumi biski uzmeciau :lol: :beer: teisejai jie ir liks teisejais mes jau nieka nepadarysim :angry: bet susitaikom ir zaidziam :blush: va siaip viskas good buvo sian biski ikrovem parako jum pirmam keliny B)

Jo... Tai statistika dzin :) Tiesiog biskuti gaila, kad man tiek veju priraso :D Bet siaip tai px viskas yra :) Labiau gaila, kad teisejas buvo grybas :)
O mes tai jo, pirmam kelini bbz ka darem :( Poto kaip ir normaliai viskas buvo jau.
  • 0

#777 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 March 31 - 09:21

95 proc kad nebusiu as :) masina pas meistrus nuvaryta ir neaisku kada parvarys tai ner kaip atlekt...

o tai toli gyveni? nieks pakeliui prigriebt negali?
  • 0

#778 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 March 31 - 09:26

zemkej :) tai kad is manes ir naudos jokios ner :) gerai kad neleido i aisktele sestadieni ilgiau :D per pora min sugebejau net -5 naudinguma surinkt :) tai kas butu jei ilgiau duotu lost :D

Edited by thunderr, 2008 March 31 - 09:27.

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#779 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2008 March 31 - 09:58

as tureciau buti. manau siandie turetu geriau sektis, nes itampos kaip jau ir nebeliko....
  • 0

#780 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 March 31 - 10:01

as tureciau buti. manau siandie turetu geriau sektis, nes itampos kaip jau ir nebeliko....

o ir gimtadienis jau atsvestas, bei turbut sveikata pataisyta laiku :lol: ;] :beer:
  • 0
Roots to roots




8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users